![]() |
|
kocie opowieści - Wersja do druku +- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl) +-- Dział: Off topic (/forum-21.html) +--- Dział: Off topic (/forum-25.html) +--- Wątek: kocie opowieści (/thread-45.html) |
kocie opowieści - Martina - 02-05-2012 08:09 AM temat zakładam z myslą o decollage i Draakhanie głównie, ale zachęcam wszystkich do dzielenia się przygodami ze swoimi "dziećmi" ![]()
RE: kocie opowieści - mishi - 02-05-2012 08:40 AM No tak, a właścicieli innych zwierzaków to ignorujecie... RE: kocie opowieści - Martina - 02-05-2012 08:45 AM bo koty są najbardziej zaskakujące i są z nimi największe przygody, nie da się ukryć :3 ale oczywiście inni właściciele tez mogą tu pisać, tylko proszę mi psami moich kotów nie szczuć
RE: kocie opowieści - Martina - 02-06-2012 05:07 PM dziewczyna ze Słowenii do której wysłałam offa, właśnie napisała mi wiadomość przez PC, że szalenie spodobało jej się imię mojego kota - Traktor - i że kradnie ten pomysł i nazywa tak swojego kota, którego dostała przedwczoraj i do teraz był bezimienny ![]() Traktor zyskał imiennika w Słowenii! RE: kocie opowieści - Dziabka - 02-07-2012 03:40 PM Traktor będzie miał sobowtóra! ![]() To żeby nie zginęło: Moja Fibi próbuje otwierać drzwi wejściowe, zamykane na "pokrętło". Klamek jeszcze nie ogarnia. Aaaa... Mały szczegół, po drugiej stronie czasem czeka kolega... Oboje już sterylizowani... ![]() Wybaczcie kiepską jakoś, ale to telefon... Kot - wampir ![]() Wyglądanie przez dziurę... ![]() Romeo całkiem przystojny i ma niebieskie oczy... Ponoć strasznie płacze za Fibi... A ona różnie, jak to kobieta, czasem tęskni, a czasem warczy, fuczy, albo leży obojętnie...![]() ![]() To już dla porządku - moja złotooka "Julia", czyli Fibi ![]() edit: na drugim zdjęciu siedzi na swojej "poduszce" z owieczką i napisem "sleep little lamb" Babcia jej kupiła, czyli moja Mamcia...RE: kocie opowieści - Martina - 02-07-2012 04:19 PM Dziabka, jakie piękne oczy ma twoja kocica! niesamowite! :O moje kocięta nauczyły się otwierać drzwi skacząc na klamkę, oraz zapalać światło po pociągnięciu za sznurek. tak nas rano budzą jak chcą jeść... ![]() teraz próbują rozpracować otwieranie szafki w kuchni, w której schowana jest sucha karma. tłuczą się niemiłosiernie, ale szafka nie ustępuje - bo to taka narożna, ze złożonymi wpół drzwiczkami na zawiasach
RE: kocie opowieści - Dziabka - 02-07-2012 05:01 PM (02-07-2012 04:19 PM)Martina napisał(a): Dziabka, jakie piękne oczy ma twoja kocica! niesamowite! :ONiooo...Za to ją lubię. I za mięciutkie futerko...
RE: kocie opowieści - Beoska - 02-15-2012 02:30 AM Ja to nawet zrobiłam kiedyś filmik ze zdjęciami mojego kota. ![]() RE: kocie opowieści - Martina - 02-15-2012 11:03 AM śliczne kocisko, wyrosło bardzo dostojne ![]() moje kocięta dzisiaj już trzy razy próbowały zabrać wazon ze stołu kwiatami na podłogę... nie mam siły ;C
RE: kocie opowieści - Beoska - 02-16-2012 05:53 PM (02-15-2012 11:03 AM)Martina napisał(a): śliczne kocisko, wyrosło bardzo dostojneW rzeczywistości jest gruby i leniwy.
RE: kocie opowieści - Martina - 02-16-2012 08:02 PM zupełnie jak moje oba kocurki :3 RE: kocie opowieści - hardgirl123 - 02-17-2012 07:45 AM a dziś mamy dzień kota wszystkim kotom
RE: kocie opowieści - Martina - 02-17-2012 12:18 PM ![]() zawału prawie dostałam jak weszłam do kuchni i coś mi się tam RUSZYŁO... niespodziewanie : D RE: kocie opowieści - ven-a - 02-17-2012 04:34 PM (02-05-2012 08:40 AM)mishi napisał(a): No tak, a właścicieli innych zwierzaków to ignorujecie... No właśnie. Kocie, kocie... a gdzie fretkowe??? RE: kocie opowieści - Dziabka - 02-19-2012 12:45 PM Niedziela kocicy... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
RE: kocie opowieści - owadomorek - 02-19-2012 02:07 PM Dziabka, niesamowita ta Twoja Fibi!!
RE: kocie opowieści - convallaria - 02-19-2012 03:10 PM Jedzenie chce na wygodniejszym miejscu .Czy wasze koty też śpią na kaloryferze jak jest zimno? RE: kocie opowieści - Dziabka - 02-19-2012 04:10 PM (02-19-2012 03:10 PM)convallaria napisał(a): Jedzenie chce na wygodniejszym miejscuNa szczęście je na podłodze... Ale na kaloryfer by się nie zmieściła, czasami śpi w pobliżu...
RE: kocie opowieści - Pasażerka - 02-19-2012 07:36 PM convallaria napisał(a):Czy wasze koty też śpią na kaloryferze jak jest zimno? moja na kaloryferze śpi nawet w lato :mrgreen: RE: kocie opowieści - Draakhan - 08-21-2012 05:43 PM Ja z miotełką, kurze omieść ![]() Nie wiem, jak to wyszło, że kilka miesięcy temu robiłem sesję zdjęciową swoim kiciuchom, a tu się niczym nie pochwaliłem. Trzymajcie fotki moich 5 ogonów: https://picasaweb.google.com/108111795592499346918/Koty |