Postcrossing Forum
Aktywność adresatów - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: Aktywność adresatów (/thread-47.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Aktywność adresatów - Mariola - 05-13-2012 02:21 PM

Mnie najbardziej bolał mój pierwszy expired, a teraz już daję radęUśmiech)))
Ale zdarzył mi się że chińczyk się długo nie logował i chyba po 100 dniach do niego napisałam i kartka się cudownie odnalazła i została zarejestrowana.


RE: Aktywność adresatów - Pasażerka - 06-12-2012 05:14 PM

coś nie mam szczęścia ostatnio do Białorusi, już druga osoba stamtąd, którą wylosowałam nie loguje się od ponad miesiąca. z jednej takiej już mi się zrobił expired, bo nie wróciła, coś wydaje mi się, że będzie u drugi z tego samego powodu...


RE: Aktywność adresatów - Satai - 06-24-2012 04:48 PM

Wiecie co mi się marzy? Wgląd w rzeczywiste statystyki PC, gdzie widać, ilu faktycznie jest aktywnych użytkowników, którzy coś wysyłają, i z jakich są krajów...


RE: Aktywność adresatów - Pasażerka - 08-06-2012 09:19 AM

wylosowałam Chiny, które nie logują się od prawie 3 tygodni Podejrzany
to sobie poczekam z wysyłaniem kartki...


RE: Aktywność adresatów - Blue Viking - 08-14-2012 08:16 PM

ja będę miała pierwszego expa i jest mi okropnie smutno Smutny
Chinka nie loguje się już 41 dni, a kartka idzie 54.
zawsze dziwię się, czemu osoby które dostaną kartkę, po prostu jej nie zarejestrują? Niezdecydowany ja rozumiem, przestali się w to bawić, ale to chyba nie jest trudne po prostu wklepać ID. a jeszcze łatwiej jest się po prostu pyknąć na inactive i problem z głowy Śpiący


RE: Aktywność adresatów - aszuelka - 08-29-2012 10:17 PM

Ja wlasnie sie obawiam, ze Portugalka sobie olala sprawe Smutny kartka do USA wyslana tego samego dnia co do Portugalii juz dotarla Smutny a kolezanka sie nie loguje od 20 dni Smutny


RE: Aktywność adresatów - anka79 - 08-31-2012 04:24 PM

Ja w mojej krótkiej przygodzie raz miałam sytuację, że rejestracja odbyła się bez słowa. Do tego user od razu po rejestracji usunął konto więc i tak dobrze, że zarejestrował...a teraz mam sytuację, że dziewczyna z Białorusi loguje się średnio co dwa dni, ale od 20 lipca nie zarejestrowała żadnej kartki (pewnie tylko sprawdza czy jakaś jej się zarejestrowała i losuje następną) w każdym razie moja kartka idzie do niej 11 dzień. To Białoruś więc nie ma tragedii, ale zarejestrowały mi się wysłane tego samego dnia dwa x Tajwan i inna Białoruś więc pewnie ta kartka też doszła...


RE: Aktywność adresatów - aszuelka - 08-31-2012 04:34 PM

Ja nadal mam nadzieje, ze jednak moja adresatka sie pojawi i zarejestruje kartke ode mnie Anioł


RE: Aktywność adresatów - nemezis871 - 08-31-2012 07:36 PM

Mnie już 10 dni idzie Polska Zdziwko Szczecin....


RE: Aktywność adresatów - aszuelka - 09-03-2012 12:17 PM

Nadal Portugalia sie nie loguje Smutny zaczyna mnie to martwic... Moja przygoda dopiero sie zaczela, a juz mialoby mi sie przydarzyc takie cos? Smutny


RE: Aktywność adresatów - Blue Viking - 09-03-2012 08:21 PM

ostatnio mam jakieś głupie szczęścia do losowania użytkowników, którzy przestają się logować, bo wysłaniu im kartki Cyklop wcześniej pisałam o expie do Chin - oczywiście popełniony. laska przestała się logować kilka dni po tym, jak wysłałam jej kartkę. teraz mam podróżującą 34 dni kartkę do USA - dziewczyna nie loguje się od 30 (a wysłałam jej naprawdę piękną kartkę urodzinową z czekoladką w kopercie Huh). Rosja - idzie 39 dni, chłopak przestał się logować 30 dni temu. strasznie mi smutno, bo mam okropny zastój w kartkach. dzisiaj dolosowałam 4 adresy, 3 do Europy + Tajwan, więc mam nadzieję na szybkie dojście Uśmiech


RE: Aktywność adresatów - Ciri - 09-03-2012 09:38 PM

Trochę mnie dzisiejsze losowanie załamało... Wylosowałam ten profil http://www.postcrossing.com/user/Jassu

Miesiąc na PC, 10 wysłanych i 1 otrzymana O matko No i od tygodnia się nie loguje... Czyżby szykował mi się pierwszy expired? Smutny


RE: Aktywność adresatów - anka79 - 09-03-2012 09:52 PM

aszuelka-ta moja Białoruś co marudziłam, że się nie rejestruje dziś została zarejestrowana Szczęśliwy może Tobie też to szczęście przyniesie?


RE: Aktywność adresatów - Maxus - 09-03-2012 09:59 PM

Ciri - według profilu jest to konto pięciolatki. Oczko Jej mama jest aktywna ( user: kasmiira ), jak kartka będzie szła więcej niż np. miesiąc to warto wtedy napisać do rodzicielki, bo może zapomniała o koncie córeczki. Uśmiech


RE: Aktywność adresatów - zylia - 09-04-2012 09:42 AM

Może nie zapomniała tylko po prostu nie loguje się, bo nie ma po co - nic nie dochodzi...
Choć z drugiej strony to dziwne, jedna odebrana na 10 wysłanych... Przecież nie lecą do niej same Australie, Oceanie i co tam jeszcze podróżuje długo.

Edit: O, już ma last seen 2 hours ago. Ale pisze, że będzie kasować konto :/


RE: Aktywność adresatów - Av3ntia - 09-04-2012 11:49 AM

Niemcy - Pan od 9 dni nie zajrzał na PC, a kartka z pewnością już dotarła, 11 dzień kurczę, nawet Rosja dała radę...O matko


RE: Aktywność adresatów - stalowamagnolia - 09-04-2012 12:50 PM

U mnie na liście jest kilka osób, które nie logują od kilku do kilkuset dni i dlatego moje kartki stały się expired Zły Rozumiem, że można stracić ochotę na postcrossing i to zostawić, ale nie rozumiem tego całego olania i nie poświęcić tych paru minut aby zarejestrować otrzymanych pocztówek. Niech nawet nic nie pisze.


RE: Aktywność adresatów - Ciri - 09-04-2012 06:37 PM

Zylia, dzięki za info, by pewnie bym nawet nie zauważyła... Trochę żałuję kasy na znaczki, bo już kartka poszła, mam chociaż nadzieję, że dziewczynka się ucieszy z kartki...


RE: Aktywność adresatów - Satai - 09-04-2012 11:18 PM

(09-04-2012 06:37 PM)Ciri napisał(a):  Zylia, dzięki za info, by pewnie bym nawet nie zauważyła... Trochę żałuję kasy na znaczki, bo już kartka poszła, mam chociaż nadzieję, że dziewczynka się ucieszy z kartki...

Jezeli konto zostanie skasowane, PC automatycznie zarejestruje Twoja kartke.


RE: Aktywność adresatów - Ciri - 09-05-2012 02:40 AM

Satai, dzięki, wiem, ale to nie dlatego żałuję Oczko Kobieta napisała w profilu, żeby jak ktoś teraz wylosuje to nie wysyłał kartki, tylko wysłał jej ID, więc wsio ryba czy wysłałam, czy nie, ani prowadzącej profil, ani dziewczynce różnicy to by nie zrobiło. Jako, że budżet mam mocno ograniczony i obiecałam sobie nie wysyłać więcej niż 10 kartek tygodniowo, to wolałabym tą jedną kartkę (a właściwie znaczek Język) przeznaczyć w tym tygodniu na taga/swapa niż na tego offa...