Postcrossing Forum
Kapsuła Czasu... - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: Kapsuła Czasu... (/thread-471.html)



Kapsuła Czasu... - 97didek - 04-29-2012 10:39 PM

Mam pytanie, czy ktoś z Was kiedyś zakopał lub znalazł kapsułę czasu. Ja wraz z kolegą zakopałem kapsułę czasu, ale się pokłóciliśmy i jej nie znajdziemy (każdy ma część inf. do znalezienia jej xD) dlatego wiemy, że my jej nie odkopiemy. Jeśli ktoś z Was chce może sobie samemu urządzić kapsułę czasu na stronie http://mau.lemon.pl/stuff/kapsulaczasu/
Zabawa polega na wysłaniu sobie samemu e-maila do przyszłości Duży uśmiech Ja już wysłałem dwa, jeden do 2020 roku i mam nadzieję, że go przeczytam Anioł
Ogólnie pomysł kapsuł czasu mi się podoba i chciałbym jakąś znaleźć a jak to wygląda u Was? Opera


RE: Kapsuła Czasu... - mishi - 04-30-2012 08:00 AM

Didku, ja mam jedną, malutką prośbę - zacznij formułować swoje myśli trochę mniej chaotycznie, dobrze?

A co do pomyslu, ja codziennie dostaję smsy z przyszłości Cyklop


RE: Kapsuła Czasu... - Martina - 04-30-2012 09:17 AM

Ja mając 16 lat napisałam list do samej siebie, który mam przeczytać mając lat 36 Język i już wiem, że będzie się z czego pośmiać Szczęśliwy


RE: Kapsuła Czasu... - Pasażerka - 04-30-2012 09:49 AM

o, ja też sobie takiego lista napisałam do przeczytania jak będę miała 18 lat i później jakiś do przeczytania w wieku 30-iluś Szczęśliwy

a mail do przyszłości to nie, nie, do tego czasu pewnie i tak bym zmieniła adres mailowy Język


RE: Kapsuła Czasu... - edtta - 04-30-2012 10:45 AM

Ja sobie wysłałam właśnie jednego maila za rok, a następny ma mi przyjść za 10 lat Szczęśliwy


RE: Kapsuła Czasu... - Ayuto - 04-30-2012 11:40 AM

Jak czytałam te publiczne meile to załamać się można Język
Wysłałam do siebie kapsułę do roku 2015 Język


RE: Kapsuła Czasu... - zylia - 05-01-2012 12:38 PM

U nas w liceum na początku pierwszej klasy mieliśmy napisać taki llist do siebie. Wychowawczyni nam je przechowała i oddała tuż przed maturą. U mnie w zasadzie mało się zmieniło, ale znajomi mieli więcej do śmiechu Oczko

A w dzieciństwie z bratem próbowaliśmy robić taką kapsułę z metalowego pudełka, w które włożyliśmy jakieś skarby (nie pamiętam już co konkretnie) i zakopaliśmy u dziadków na działce. Tylko byliśmy bardzo niecierpliwi i odkopaliśmy już po roku Oczko ale jak na ten wiek (pewnie początek podstawówki mniej więcej) to i tak nie pamiętaliśmy co tam włożyliśmy i było dużo radochy.


RE: Kapsuła Czasu... - Augia - 01-26-2013 07:26 PM

A słyszeliście o tym: http://www.muzeum.szczecin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1270:pocztowki-czas-121212&catid=1:wydarzenia&Itemid=4 ??

Gdybym wcześniej wiedziała, także posłałabym pocztówkę... Szkoda.

Ale pomysł świetny. Szkoda, że nie doczekam otwarcia tejże kapsuły czasu. Język


RE: Kapsuła Czasu... - pro-et-contra - 04-23-2014 10:37 PM

wyslalam do siebie maila, ktory dojdzie 24.04.2025 z dobrymi życzeniamiSzczęśliwy