Postcrossing Forum
pasażerkowy - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Nasze blogi, strony (/forum-8.html)
+--- Wątek: pasażerkowy (/thread-48.html)

Strony: 1 2 3


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 08-31-2012 06:03 PM

zmieniłam szablon na blogu i zeżarło mi wszystkie linki do innych blogów O matko


RE: pasażerkowy - Blue Viking - 09-01-2012 01:50 PM

bardzo podoba mi się ten nowy szablon Uśmiech


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 09-01-2012 09:09 PM

dziękuję! Uśmiech muszę tylko zmienić odcień linków na nieco ciemniejszy, bo jednak ten róż mnie drażni Duży uśmiech


a tak poza tym to chciałam również uprzejmie zaprosić na swojego drugiego bloga o moich autostopowych podróżach. ponieważ wczoraj go zepsułam to skasowałam go i pod tym samym adresem stworzyłam go od początku. ubiegłorocznej podróży zatem nie ma, ale sukcesywnie będą pojawiać się kolejne opisy tegorocznej wyprawy.
kto zatem ciekawy - zapraszam: http://autostopem-przez.blogspot.com/


RE: pasażerkowy - Lia - 09-12-2012 10:46 AM

Dla mnie jest zaaa różowo. To tło przydałoby się złagodzić, albo środek. Nie przepadam też za Century Gothic jako czcionkę przewodnią. Sam układ bloga jest fajny. Uśmiech


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 09-12-2012 11:01 AM

szablon jest tymczasowy, stary zaczął mnie drażnić, nic fajnego znaleźć nie mogłam, więc na razie jest jaki jest. ale żeby się zmienił muszę w końcu ruszyć tyłek, ale póki co jakoś zebrać się nie mogę Podejrzany


RE: pasażerkowy - heksita - 09-12-2012 01:43 PM

O mamuniu, rzeczywiście, atak różu Duży uśmiech!


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 10-18-2012 09:35 PM

a dzisiaj u mnie moje jak dotąd najpiękniejsze Maroko Uśmiech


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 11-13-2012 05:35 PM

w końcu udało mi się wrzucić wszystkie pocztówki z... sierpnia ubiegłego roku O matko moje zaległości mnie przerażają!


RE: pasażerkowy - Av3ntia - 11-13-2012 05:48 PM

o kurde! Duży uśmiech to faktycznie zalegaszSzczęśliwy


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 11-23-2012 12:15 AM

a u mnie w końcu nowy szablon, do tego pierwszy raz w całości wykonany przeze mnie (z wieeeelką pomocą bloggera oczywiście). wygląda jak wygląda, w każdym razie chyba mniej rażący co delikatniejsze oko w porównaniu z poprzednim Duży uśmiech


RE: pasażerkowy - romanek - 11-23-2012 10:01 PM

(11-13-2012 05:35 PM)Pasażerka napisał(a):  w końcu udało mi się wrzucić wszystkie pocztówki z... sierpnia ubiegłego roku O matko moje zaległości mnie przerażają!

Heh... ja po prostu części nie zeskanowałem.....Śpiący


Poza tym- Mili Państwo- muszę chylić czoła przed Wielce Szanowną Autorką za zawsze wyczerpujące informacje na temat kartek, brak olewania nawet badziewia z Nudystanu, skanowanie znaczków ( choć w zasadzie malinki można sobie raz skanować, ale Agata za kazdym razem to robi ), a teraz ten nowy kubraczek.... wspaniała robota!

Congratulations !


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 11-23-2012 10:22 PM

Towarzyszu, Twe słowa to miód na moje serce! jak dobrze słyszeć, że ktoś docenia nawet Nudystany i malinki (i że w ogóle zauważa ich różnice). tym bardziej, że jesteś jednym z moich najwierniejszych komentatorów, więc taka pochwała z ust takiej persony to dla mnie nie lada gratka Duży uśmiech

ja natomiast skanuję wszystkie, nawet holenderskie gówienko mam zeskanowane, ale zazwyczaj wrzucałam tylko co ciekawsze lub ładniejsze skarby, a teraz w sumie wrzucam od najstarszych, żeby w końcu pousuwać te kilkanaście folderów z kartkami na każdy miesiąc Szczęśliwy


RE: pasażerkowy - Satai - 11-23-2012 11:28 PM

Ja podziwiam wszystkich prowadzących blogi, sama kiedyś próbowałam tylko z galerią na LiveJournalu, gdzie opisywałam krótko każdą kartkę, ale utknęłam coś koło numeru 150... O matko


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 12-03-2012 03:18 PM

w moim przypadku to jest raczej jedyny sposób na ogarnięcie jakie kartki w ogóle mam, ile ich jest i skąd je mam, bo w realu mam w nich taki bałagan, że szkoda gadać. więc przynajmniej wirtualnie robię z nimi porządek Duży uśmiech


a tymczasem u mnie świeżutka i nowiutka Polinezja Francuska, przez którą mam ochotę uciec gdzieś teraz do ciepłych krajów Oczko i tym samym jest moim 131 krajem pocztówkowym.


RE: pasażerkowy - Av3ntia - 12-03-2012 10:53 PM

O, widzę bielską kartkę, nice Uśmiech


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 12-03-2012 10:57 PM

taaa, polskie uaktualniam w miarę na bieżąco... jako jedyne Szczęśliwy


RE: pasażerkowy - Satai - 12-03-2012 10:58 PM

Gratuluję Polinezji, jako że też mam, to nie zazdroszczę obrzydliwie. Duży uśmiech


RE: pasażerkowy - nielotna - 12-26-2012 01:36 PM

Skąd pochodzą zdjęcia u góry blogów? Niesamowicie klimatyczne Oczko Podziwiam, że chce Ci się skanować wszystkie znaczki i kartki.


RE: pasażerkowy - Pasażerka - 12-26-2012 04:25 PM

z deviantarta. w pocztówkowym na dole chyba nawet umieściłam odnośnik do profilu osoby, od której to wzięłam. a tym pytaniem przypomniałaś mi, że zapomniałam to samo zrobić na autostopowym Uśmiech

a co do skanowania to po pewnym czasie człowiek się już po prostu przyzwyczaja, że jak tylko coś przyjdzie to trzeba znaleźć te 5-10 minut na zeskanowanie od razu, bo potem odkładam, odkładam i mi się zbiera góra do skanowania Uśmiech


RE: pasażerkowy - nielotna - 12-26-2012 04:37 PM

Swego czasu szukałam na deviantarcie i digarcie tapet, teraz mi przypomniałaś o tych stronach - dzięki Oczko