Postcrossing Forum
ślonskie spotkonie ;) - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zloty forumowe (/forum-20.html)
+---- Dział: Zakończone (/forum-27.html)
+---- Wątek: ślonskie spotkonie ;) (/thread-488.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: ślonskie spotkonie ;) - romanek - 05-29-2012 10:09 PM

Proszę mnie także wstępnie umieścić na liście uczestników Pomysł


RE: ślonskie spotkonie ;) - Bozia - 05-30-2012 11:04 PM

Ja mam nadzieje, że też poukładam wszystko do 23 i się zjawie na spotkaniu, wkońcu blisko jest Język tylko bym mógł wziąć moją "przybłędę" Andziową ? Anioł


RE: ślonskie spotkonie ;) - Pasażerka - 05-30-2012 11:08 PM

przybłędy przyjmiemy z otwartymi rękoma Anioł

po co się pytasz w ogóle, ja tam się o pozwolenie na obecność złodzieja kufli nie pytałam Szczęśliwy


RE: ślonskie spotkonie ;) - Monasi4 - 05-31-2012 05:22 PM

Myślę, że gdyby Was się tam dużo zebrało to i ja bym wpadła się z Wami zobaczyć Duży uśmiech
Ale to tylko tak wstępnie mówię.


RE: ślonskie spotkonie ;) - siadulka - 05-31-2012 06:32 PM

jak uda mi się ogarnąc z uczelnią do tego 23 co jest wątpliwe, ale jednak możliwe do zrealizowania to może się pojawię Zdziwko


RE: ślonskie spotkonie ;) - pro-et-contra - 05-31-2012 08:47 PM

ja nie wiem,co z pracąNiezdecydowany


RE: ślonskie spotkonie ;) - Martina - 06-01-2012 10:09 AM

ja tak 50/50 ;P


RE: ślonskie spotkonie ;) - Monasi4 - 06-02-2012 12:05 PM

Czyli wstępny termin to 23.06, tak?
Agnieszko, sprawdzałaś czy można ten dzień zarezerwować? Robiłaś jakaś listę, żeby znać ilość chętnych? Duży uśmiech
Ja od razu mówię, że mnie liczymy podwójnie, bo będzie mi prawdopodobnie towarzyszył chłopak (skusił się na Tyskie i zwiedzanie browaru. Język )


RE: ślonskie spotkonie ;) - Agnieszka - 06-02-2012 06:21 PM

Ja?? Listę? Zdziwko Długo nie było wiadomo w, którym miejscu na Śląsku się spotykamy...Oczko
No ale OK, napisałam do Browarium. Czytając odpowiedź zastanawiałam się "po co ta kobieta kopiuje mi to, co mogę znaleźć na stronce, skoro pytałam o wolne godziny 23.06?" Zdziwko Ostatnie zdanie powstrzymało mnie przed wysłaniem ponownego mail'a. Oczko Oto, co dostałam:

"Dzień Dobry

Tyskie Borwarium otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach: 10.00 – 20.00. Program wycieczki obejmuje: zwiedzanie z przewodnikiem ekspozycji muzealnej, film 3D, browaru oraz degustację piwa Tyskie w pubie. Całość trwa ok. 2,5 godz. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. Oferta skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich.

Dysponujemy przewodnikami oprowadzającymi wycieczki w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, włoskim, czeskim oraz w gwarze śląskiej.

Bilety są w cenie 12 zł./os. – cały i 6 zł./os. (studenci i emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne).

W chwili obecnej mamy wolne miejsca o godz. 12.00, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00. Osoby indywidualne dołączamy do grup już istniejących."

Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem za godziną 12.00, ewentualnie 13.00, biorąc pod uwagę, że zwiedzanie trwa ok. 2,5 godziny. Szczególnie, jeśli chcielibyście jeszcze gdzieś przysiąść, odwiedzić jakieś miejsca w Tychach lub zajrzeć na jakąś imprezę (23.06 i 24.06 to "Dni Tyskie" ) Duży uśmiech

Listę mogę stworzyć, ale chyba wygodniej aby była na samym początku wątku, a to już nie mój post. Zdezorientowany No i im wcześniej zdecydujemy się na konkretną godzinę tym większa szansa,że zostanie ona dla nas. Uśmiech


RE: ślonskie spotkonie ;) - Pasażerka - 06-02-2012 06:32 PM

ja bym była jednak za 13 lub 14, żeby wszystkie ewentualne osoby spoza Śląska mogły spokojnie dojechać i nie musiały się przy tym zrywać o jakiejś szczególnie barbarzyńskiej godzinie. wtedy koło 16 można byłoby się przetransportować w jakiejś spokojniejsze miejsce, gdzie można byłoby popodpisywać kartki i przy okazji pogawędzić itp itd.


RE: ślonskie spotkonie ;) - Martina - 06-02-2012 06:46 PM

nooo, ja żeby dojechać na 13 do Tych to musiałabym ho ho, "wczoraj" wieczorem wyjechać z Poznania chyba Szczęśliwy
ale zobaczymy, ja się z godziną dopasuję o ile w ogóle uda mi się wyruszyć Uśmiech


RE: ślonskie spotkonie ;) - Agnieszka - 06-02-2012 08:34 PM

Dla tych, którzy pojadą z Katowic garść informacji:

Tyski autobus, którym w sobotę do tyskiego browarium dojedziecie to 4.

Przystanek „Aleja Korfantego” (obok hotelu „Katowice) http://www.mzk.pl/rozklady/?co=tabliczka&linia=004_&tabliczka=004_t032&lang=

Zawiezie Was pod sam browar ( w rozkładzie to 19ty przystanek).

W tyskim MZK obowiązują bilety czasowe. Na tej trasie wystarczy Wam bilet 40-minutowy. Cennik: http://www.mzk.pl/bilety/bilety-pozostale-autobusowo-trolejbusowe/
Rada: bilety kasujemy, gdy autobus rusza z al. Korfantego. Często autobusy mają tam kilku/kilkunastominutowe postoje – wtedy kasowanie biletu od razu po wejściu do autobusu mija się z celem.

Gdyby ktoś w Katowicach wolał przesiąść się na pociąg do Tychów warto kupić bilet pomarańczowy (w Katowicach dostępny np. w sklepiku naprzeciwko sklepu pani Maryli). Więcej o zasadach korzystania z biletów pomarańczowych: http://www.mzk.pl/bilety/taryfa-pomaranczowa/


RE: ślonskie spotkonie ;) - nemezis871 - 06-02-2012 08:59 PM

Okay, no to skoro ja założylam wątek, to ja też od dzisiaj w pierwszym poście tworzę listę.
Nie chcę decydować za tych, którzy już nawet napisali tutaj, że pewnie się pojawią, wiec proszę mi napisać pw o wpisanie na listę, albo tutaj dać znać jeszcze raz w wątku.

Ja oczywiście piszę się na 90% pod warunkiem, że nie zadzwonią mi z Holandii, że mam się pakować do roboty Uśmiech


RE: ślonskie spotkonie ;) - Adadam - 06-02-2012 09:01 PM

Może i ja przyjadę, planuję wyjazd do Wiednia, toć to będzie po drodzę, więc może, może...
Ale zobaczy sie po Bożym Ciele.


RE: ślonskie spotkonie ;) - Pasażerka - 06-02-2012 09:11 PM

no to ja, ja macham łapką, wiadomo skoro robię tu chyba najwięcej szumu Oczko


RE: ślonskie spotkonie ;) - Tulsa - 06-03-2012 03:53 AM

To ja też wstępnie proszę o dopisanie mnie do listy. Uśmiech

I pytanie poza konkursem: jakie kartki wypisujecia na zlotach? Te,które wylosujecie na PC,czy jakieś inne? Zawstydzony


RE: ślonskie spotkonie ;) - Monasi4 - 06-03-2012 09:52 AM

Tulsa, ja specjalnie losuje przed zlotem i wysyłam oficjalne, albo swapy jak się jakieś nadarzą.
Do siebie, znajomych z PC też wysyłamy oczywiście. Uśmiech

Agnieszko, czyli pociągiem mogę spokojnie pojechać tylko do Katowic i dalej mam autobus 4, który jedzie do Tych? Super, dziękuję za informacje, bo jak głuptas już szukałam połączeń pociągowych z przesiadkami do samych Tych. Oczko

Jak z czasem, ja jestem za 12, albo 13. Później to tak już będzie mało czasu po wyjściu z browaru na jakieś podpisywanie i takie tam Uśmiech

Ja proszę o zapisanie na listę, jako dwie osoby (ja + mój facet, postcrosserem nie jest, ale Tyskie zwiedzić chce.)


RE: ślonskie spotkonie ;) - Ayuto - 06-03-2012 10:51 AM

Czyli samo spotkanie jest w Tychach? Myślałam, że będzie w Kato i stamtąd się wszyscy przetransportujemy dalej.
Można mnie wstępnie zapisać.


RE: ślonskie spotkonie ;) - Martina - 06-03-2012 10:56 AM

ja jestem za tym żeby osoby które będą jechać z Katowic pojechały razem, żeby się nie zgubić Cyklop


RE: ślonskie spotkonie ;) - Agnieszka - 06-03-2012 03:48 PM

(06-03-2012 09:52 AM)Monasi4 napisał(a):  Tulsa, ja specjalnie losuje przed zlotem i wysyłam oficjalne, albo swapy jak się jakieś nadarzą.
Do siebie, znajomych z PC też wysyłamy oczywiście. Uśmiech

Agnieszko, czyli pociągiem mogę spokojnie pojechać tylko do Katowic i dalej mam autobus 4, który jedzie do Tych? Super, dziękuję za informacje, bo jak głuptas już szukałam połączeń pociągowych z przesiadkami do samych Tych. Oczko

Jak z czasem, ja jestem za 12, albo 13. Później to tak już będzie mało czasu po wyjściu z browaru na jakieś podpisywanie i takie tam Uśmiech

Ja proszę o zapisanie na listę, jako dwie osoby (ja + mój facet, postcrosserem nie jest, ale Tyskie zwiedzić chce.)

Oczywiście, że pociągiem też można dojechać. Uśmiech Po prostu autobus "4ka" zawiezie Was z Katowic pod sam browar. Uśmiech Gdyby ktoś jednak wolał dojechać do Tychów pociągiem wtedy przesiadka na autobus w okolicach tyskiego dworca, ewentualnie dłuższy spacer w stronę browaru. Oczko