Postcrossing Forum
ślonskie spotkonie ;) - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zloty forumowe (/forum-20.html)
+---- Dział: Zakończone (/forum-27.html)
+---- Wątek: ślonskie spotkonie ;) (/thread-488.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: ślonskie spotkonie ;) - Bozia - 06-07-2012 03:05 PM

(06-07-2012 02:43 PM)Agnieszka napisał(a):  
(06-07-2012 02:34 PM)Bozia napisał(a):  Tłumaczenie jest zbędne... mniej więcej każdy wie jak się produkuje piwo, widzieć będą wszyscy co tam się będzie znajdować... więc slonkso godko będzie takim śmiesznym zabawnym akcentem wycieczki Duży uśmiech a treść i sens wypowiadanych przez "Bercika" zdań mało ważny, równie dobrze może opowiadać jak się rano golił i tak będzie śmiesznie go słuchać Język nikt się nie sprzeciwił, reszta nie wypowiedziała... decyzja zapadła, Agnieszko załatwiaj slonskom gadke u przewodnika Szczęśliwy

oj Boziu... O matko

Agnieszko O matko


RE: ślonskie spotkonie ;) - Agnieszka - 06-08-2012 01:43 PM

Wycieczka w dniu 23 czerwca na godz. 13.00 została zarezerwowana. Liczba miejsc ograniczona, więc osoby, które jeszcze się nie zapisały a chciałyby wziąć w niej udział proszone są o w miarę możliwości szybką odpowiedź, z podaniem liczby osób towarzyszących. Duży uśmiech A! To, o czym w każdym mail'u przypominają - wstęp tylko dla pełnoletnich...


RE: ślonskie spotkonie ;) - Ayuto - 06-09-2012 09:56 PM

Mnie jednak wykreślcie. Nie dam rady przyjechać, ze względu na zlot, który jest dwa tygodnie później Smutny


RE: ślonskie spotkonie ;) - Adadam - 06-10-2012 06:50 PM

A ja przyjadę jednak przyjadę Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Więc proszę liczyć sztuk 2 z północy Duży uśmiech


RE: ślonskie spotkonie ;) - Pasażerka - 06-10-2012 08:33 PM

hurrrrra! Ninja


RE: ślonskie spotkonie ;) - pro-et-contra - 06-12-2012 05:12 PM

ja dalej nie wiem,bo dziś byłam 1 dzień w pracy i nie wiem jak to się dalej potoczyO matko


RE: ślonskie spotkonie ;) - pro-et-contra - 06-16-2012 10:31 PM

ja niestety nie dam rady,bo pracuję,a wolne wzięłam w czasie egzaminów,więc dupa.No,chyba,że mnie wyrzucą do tego czasu,to się zjawieUśmiech


RE: ślonskie spotkonie ;) - Agnieszka - 06-18-2012 03:24 PM

Osobom, które jeszcze się nie zdecydowały przypominam o zbliżającym się terminie spotkania. Uśmiech Do środy proszę ładnie dać znać - będzie można jeszcze znaleźć wolne miejsca. Swoją drogą, byłam dziś w tamtej części Tychów, zajrzałam do browarium - istny "najazd" obcokrajowców na browar. Język Polskiego to tam najmniej było słychać Oczko Ze względu na to, że w wersji śląskiej zwiedzanie jest "okrojone" zostawiłam przewodnika oprowadzającego w języku polskim.


RE: ślonskie spotkonie ;) - nemezis871 - 06-18-2012 08:55 PM

Mam złą wiadomość, po sugestii Pasażerki sprawdziłam jeszcze raz plan obchodów przyłączenia Śląska do Polski i Myslovitz chyba się wycofało, bo zamiast nich będzie występował jakiś zespół, którego w ogóle nie znam. Czesiek i Abradab się nie wycofali.


RE: ślonskie spotkonie ;) - Agnieszka - 06-18-2012 09:15 PM

Tutaj http://www.etychy.org/koncerty-imprezy/taneczno---muzyczne-dni-tyskie-2012-3933.php informacje o "tanecznej sobocie"...Język


RE: ślonskie spotkonie ;) - Monasi4 - 06-19-2012 08:19 PM

Mnie i mojej osoby towarzyszącej niestety nie będzie Smutny Nie mam kompletnie czasu, teraz mam koniec roku szkolnego, wiecie jak to jest Język Dużo teraz planów, a jeszcze więcej niezrealizowanych.
Wolę spokojnie spędzić czas w Warszawie, niż porywać się na podróże.


RE: ślonskie spotkonie ;) - nemezis871 - 06-21-2012 06:04 PM

Ogłoszenie duszpasterskie Szczęśliwy

Kochani, obie z Agnieszką (Aga jako łącznik z Browarium i ja jako odpowiedzialna za listę) przypominamy, że gdyby ktoś chciał się dopisać jutro, to będzie już za późno, dlatego prosimy, by zainteresowani zgłosili się jeszcze dzisiaj i to jak najszybciej.


RE: ślonskie spotkonie ;) - Mariola - 06-21-2012 06:11 PM

Ja potwierdzam że będę
i będę z mężem Anioł


RE: ślonskie spotkonie ;) - romanek - 06-21-2012 07:34 PM

Ja w zasadzie chcę się dopisać, ale dopiero jutro będę mógł potwierdzić na 100%. Wybaczcie towarzysze Zdezorientowany


RE: ślonskie spotkonie ;) - Tulsa - 06-21-2012 08:23 PM

Mam mega tremę przed sobotą. Zawstydzony I modlę się,żeby jutro definitywnie zdjęli mi tą szynę z ręki,bo 7 tygodni,to już lekka przesada. Podejrzany

Znajdzie się ktoś,z kim mogę podjechać do Tychów z Katowic?
Czy w okolicach Browaru jest jakaś poczta z ładnymi Duży uśmiech kartkami?


RE: ślonskie spotkonie ;) - Agnieszka - 06-21-2012 08:30 PM

(06-21-2012 08:23 PM)Tulsa napisał(a):  Mam mega tremę przed sobotą. Zawstydzony I modlę się,żeby jutro definitywnie zdjęli mi tą szynę z ręki,bo 7 tygodni,to już lekka przesada. Podejrzany

Znajdzie się ktoś,z kim mogę podjechać do Tychów z Katowic?
Czy w okolicach Browaru jest jakaś poczta z ładnymi Duży uśmiech kartkami?

Poczta jest niedaleko, ale będzie już nieczynna po zwiedzaniu. Zresztą mają tam głównie nieciekawe multi.
Kartki będzie można kupić w Browarium.


RE: ślonskie spotkonie ;) - Pasażerka - 06-21-2012 08:52 PM

Tulsa, możemy się umówić w Kato. pewnie będziemy razem z nemezis i resztą współtowarzyszy jechać, więc podłączaj się do nas śmiało Uśmiech


RE: ślonskie spotkonie ;) - Agnieszka - 06-21-2012 09:02 PM

Polecam wybrać się najpóźniej o 11.45 http://www.mzk.pl/rozklady/?co=tabliczka&linia=004_&tabliczka=004_t032&lang=

Kupujecie bilety MZK Tychy na 40 minut http://www.mzk.pl/bilety/bilety-pozostale-autobusowo-trolejbusowe/

Przypominam, że bilety najlepiej kasować w momencie gdy autobus rusza, ponieważ są to bilety czasowe a autobusy często mają przy al. Korfantego kilku/kilkunastominutowe postoje.


RE: ślonskie spotkonie ;) - convallaria - 06-22-2012 12:41 AM

A ja mam takie nieśmiałe pytanie: czy mogłabym prosić o kartkę z browarium ze spotkania? (z racji moich studiów będzie na temat Język)


RE: ślonskie spotkonie ;) - nybatteri - 06-22-2012 07:08 PM

bawcie się dobrze Uśmiech