Postcrossing Forum
zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Zeszyty (/forum-16.html)
+--- Wątek: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat (/thread-49.html)

Strony: 1 2 3 4 5


zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 02-05-2012 09:12 AM

zbierałam się z tym od dawna, w międzyczasie pojawiła się masa nowych zeszytów, więc postanowiłam poczekać, ale chyba jednak dłużej cierpliwa być nie potrafię. w związku z tym ogłaszam, iż swoje życie rozpoczął pasażerkowy zeszyt autostopowo-podróżniczy (żeby nie powielać Adamowego zeszytu).

klasycznie - możecie pisać, rysować, malować, wklejać i ozdabiać co chcecie, pozostawiam wam szerokie pole do popisu i pokazania samych siebie. ale chciałabym, żeby w zeszycie znalazły się przynajmniej:


* nick
* adres
* autostop w waszym życiu, czyli jeśli korzystaliście kiedykolwiek z tej formy podróżowania opiszcie wasze wspomnienia, przygody, miejsce odwiedzone itp itd. jeśli nie korzystaliście z kolei to podzielcie się ze mną dlaczego i gdzie np. chcielibyście się w ten sposób wybrać
* autostopową trasę jaką chcielibyście mi zaproponować. nie chodzi mi tylko o miejsce docelowe, ale punkt po punkcie kolejne miejsca wraz z opisem dlaczego one (czy jest tam coś co warto zobaczyć, macie z tym miejscem dobre wspomnienia, a może byliście tam i jedliście tam najpyszniejszy obiad pod słońcem).
coś w stylu Katowice (bo skądś trzeba zacząć) - Wrocław (bo na rynku podają pyszną kawę) - Drezno (tam oświadczył się mojej babci mój dziadek) - Berlin (spędziłam tam najlepszą majówkę w swoim życiu). długość tras, ilość punktów pośrednich i kierunek dowolny, każdy pomysł mi się przyda i każdy może stać się inspiracją do mojej kolejnej wyprawy :-)



to jak, pomożecie?


lista chętnych:
1. Martina (?? - ??)
2. hardgirl123 (?? - 07.02.12)
3. mishi (10.02.12 - 20.02.12)
4. pannaem (26.02.12 - 31.10.12)
5. stalowamagnolia (02.11.12 - 08.11.12)
6. Maxus (??.11.12 - 24.01.13)
7. Ayuto (25.01.13 - 17.04.13)
8. magdala39 Wykrzyknik
9. anusiagd
10. Xellosan
11. Tulsa
12. taylorchristie


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Martina - 02-05-2012 09:17 AM

natenczas będzie tu z nami, ale nad Świeczkiem tobym się zastanowiła głęboko Szczęśliwy


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 02-05-2012 09:28 AM

podejrzewam, że ona nawet nie będzie chciała, ale póki co zostawiam. a nuż się nawróci Zdziwko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Martina - 02-05-2012 09:31 AM

ani mnie nie denerwuj, jakby tu nie daj buk weszła, to zaraz jej bana wlepię Zdziwko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - hardgirl123 - 02-07-2012 04:29 PM

poszedł zeszyt w siną dal Uśmiech


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 02-08-2012 11:28 AM

hurra!


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - mishi - 02-10-2012 09:55 AM

Zeszycik jest już u mnie. Ale dopiero po niedzieli go puszczę dalej, dobrze? Muszę się wpisać Oczko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 02-10-2012 10:37 AM

jasne, jasne, ja jeszcze jestem cierpliwa i mi się nie spieszy Uśmiech


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Martina - 02-10-2012 11:18 AM

...jeszcze Zdziwko

przy końcu listy już będziesz przebierać nóżkami żeby szybciej, bo już chcesz zobaczyć Szczęśliwy


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - toruko - 02-10-2012 09:09 PM

Martina napisał(a):przy końcu listy już będziesz przebierać nóżkami żeby szybciej, bo już chcesz zobaczyć

apropo przebierania nóżkami... Martina, co z Twoimi skanami? Szczęśliwy


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Martina - 02-11-2012 08:37 AM

zaczęłam skanować w wyższej rozdzielczości niż pocztówki i teraz jakoś tak... O matko

no ale zabiorę się za to w końcu, zabiorę Szczęśliwy


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 02-16-2012 10:02 AM

mishi, kochana, jak tam mój zeszyt? Ninja


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - mishi - 02-20-2012 11:44 AM

Poszedł w świat xD
Wybacz, ale planowałam i planowałam i planowałam Duży uśmiech


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 02-20-2012 05:11 PM

no tak, ten świat jest taki wielki Język


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - pannaem - 02-22-2012 09:38 PM

Podobno przyszła do mnie jakaś 'paczka czy coś takiego', więc może już jutro będę miała zeszyt Oczko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - pannaem - 02-26-2012 08:44 PM

Jak się spodziewałam - zeszyt dotarł, postaram się jak najszybciej wpisać i wysłać Oczko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Ayuto - 02-26-2012 09:16 PM

A zapiszę się, bo już myśl o tym iż nie będę umiała mi przeszła Szczęśliwy


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 02-26-2012 09:35 PM

Marta - czekam zatem niecierpliwie na wieści o zeszyciku Duży uśmiech
Aneta - dopisana Anioł


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Adadam - 03-07-2012 01:24 PM

Proszę o chwilowe wykreślenie mnie z listy. dziękuję.


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 03-08-2012 08:03 PM

bu! no ale grzecznie wykreślam Smutny