Postcrossing Forum
zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Zeszyty (/forum-16.html)
+--- Wątek: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat (/thread-49.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 08-15-2012 11:25 AM

tylko wiesz, Martina, ja się o ten zeszyt upominam od kwietnia, kiedy Marta jeszcze na forum wchodziła... na razie napisałam jej na fb, bo numeru i tak nie mam. poza tym głupio mi tak już kogoś na telefonie nachodzić Niezdecydowany


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Martina - 08-15-2012 03:42 PM

no ale tak się po prostu nie robi O matko ja pamiętam ile się naprosiłam u Talviego o swój, też chyba ze 4 miesiące mu trułam dupę wszędzie gdzie się dało - na mailu, lastfmie... i jakbym miała numer telefonu to też bym się upominała. ludzie wkładają serce w to, żebyś to później dostała i miała, a nie żeby ktoś z tym zniknął.
poza tym jej zeszyt też gdzieś krąży po świecie i pewnie też chciałaby go dostać z powrotem kiedyś...


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 08-16-2012 08:50 PM

dorwałam Martę na fb, zeszyt poleci dalej jak "wszystko ogarnie", mam więc nadzieję, że jednak nie będę musiała zakładać go jeszcze raz...


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - stalowamagnolia - 08-16-2012 09:31 PM

Mam nadzieję, że niedługo będę mogła napisać, że zeszyt jest u mnie.


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 10-15-2012 05:51 PM

dobra, ja się chyba poddaję. Marta miała wysłać go przed przeprowadzką z Lublina do Gdyni, ale wygląda na to, że znowu jej się to nie udało tak jak było w przypadku przeprowadzki z Krakowa do Lublina, a teraz nie ma internetu więc nawet nie mam jak jej truć 9 miesiąc O matko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Martina - 10-16-2012 05:04 AM

O matko ja naprawdę rozumiem, że ludzie rezygnują z PC, wykruszają się z forum, zmieniają zainteresowania... ale jak nie rozumiem dlaczego nie rejestrują otrzymanych kartek kiedy już sami nie wysyłają, tak samo nie rozumiem jak można się do czegoś zobowiązać i nie wywiązać się na tyle, żeby przez ponad pół roku nie znaleźć 5 zł i 15 minut na odesłanie czegoś... Podejrzany


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - aszuelka - 10-16-2012 11:02 AM

A ja bym byla tak bezczelna jak ona i napisalabym jej na profilu fb, ze tak sie sprawy nie zalatwia... O matko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - samlanka - 10-16-2012 11:39 AM

Aszuelka popieram


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 10-25-2012 05:00 PM

piszę jej co jakiś czas wiadomości na fb, odpowiedzi póki co brak. teoretycznie nie ma internetu, ale co jakiś czas coś tam się nowego u niej pojawia, więc pewnie i moje wiadomości odczytała.

jest mi źle. pociesza mnie co prawda, że zeszyt był dopiero u początku swojej podróży i zbyt wiele nie straciłam, ale i tak cholernie szkoda Smutny

spróbuję zaproponować jej, że mój Nienarzeczony, jak będzie w domu to specjalnie dla niej pojedzie do Gdyni, żeby odebrać zeszyt, może w taki sposób w końcu ten zeszyt odzyskam O matko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - magdala39 - 10-25-2012 05:04 PM

Agata, ja chętnie będę uczestniczyc w kosztach podróży Nienarzeczonego do Gdyni, gdyby mógł o mój zeszyt tez zapytac....


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 10-25-2012 06:37 PM

jasne, jasne. pamiętam, że Twój zeszyt też u niej utknął, więc jakbym już wysyłała swojego to i ten Twój chciałam odzyskać.
mam nadzieję, że taka propozycja zaoszczędzenia nie tylko na przesyłce, ale i na bilet na autobus na pocztę zapewni mi odzyskanie zeszytu O matko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - magdala39 - 10-25-2012 06:46 PM

Oby się tylko udało w taki sposób zeszyty odzyskac.....


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - nemezis871 - 10-25-2012 07:10 PM

Tak, czytam, czytam i jestem zszokowana... To jest naprawdę bezczelność. Byle by się nie okazało, że je gdzieś posiała, albo kwitną sobie w Lublinie, w domu rodzinnym O matko Zero odpowiedzialności O matko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 10-25-2012 07:12 PM

tego się właśnie obawiam. że się okaże, że zeszyt został w Lublinie, ona będzie w nim dopiero na Boże Narodzenie itp, itd... wtedy chyba już naprawdę lepszym rozwiązaniem będzie założenie tego zeszytu od nowa Niezdecydowany


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 10-31-2012 01:01 PM

zeszyt ponoć poleciał dziś w świat, mam nadzieję, że niedługo przeczytam tu słowa Justyny, na które czekam od ponad pół roku Anioł


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - stalowamagnolia - 11-02-2012 11:19 AM

Zeszyt cały i zdrowy jest u mnie Uśmiech


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - magdala39 - 11-02-2012 11:21 AM

Uff, dobrze, że Marta nam te zeszyty jak obiecała to odesłała Serce


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Martina - 11-02-2012 11:50 AM

bardzo się cieszę! i życzę, żeby dalszą podróż już przebył bez przystanków dłuższych niż parę dni Ninja


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 11-02-2012 11:58 AM

aaaaaa, nie wierzę. nawet nie wiecie jak się cieszę, że w końcu ruszy w dalszą drogę Serce


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Av3ntia - 11-02-2012 12:36 PM

Jakże się (rownież) cieszę! : ) Dopisać mnie proszę! (: