Postcrossing Forum
zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Zeszyty (/forum-16.html)
+--- Wątek: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat (/thread-49.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 11-02-2012 12:51 PM

done! Uśmiech

jaram się jakby co najmniej miał już do mnie zaraz pofrunąć Szczęśliwy


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - stalowamagnolia - 11-08-2012 09:39 PM

Zeszyt od dzisiaj jest w drodze do Maxusa. Trochę przetrzymałam, bo myślałam gdzie Pasażerkę wysłać.


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 11-09-2012 12:32 PM

po tak długim postoju żaden już nie będzie dla mnie przetrzymaniem Duży uśmiech


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - stalowamagnolia - 11-09-2012 09:25 PM

Uważaj, bo ktoś jeszcze weźmie to jeszcze do serca Oczko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Maxus - 11-18-2012 01:49 PM

Aaaa! Zeszyt jest u mnie, przepraszam, ze wcześniej nie informowałem, ostatnio nie nadążam z wieloma rzeczami. To już 3 zeszyt z tego forum, który trzymam, ale postaram się wszystko wysłać w nadchodzącym tygodniu.


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Maxus - 01-23-2013 11:54 PM

Dobra, zeszyt już został wysłany do Ayuto. Załamka. O matko Trochę mi się przedłużyło...


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 01-25-2013 12:40 AM

coś mój ten zeszyt nie ma szczęścia do tak szybkiego przemieszczania się jak ja w swoich autostopowych podrózach Oczko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Ayuto - 01-25-2013 02:27 PM

Zeszycik odebrany, postaram się wlać do niego nieco szczęścia i szybko wysłać Oczko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 01-31-2013 10:37 AM

liczę na Ciebie, Anetko Serce

a tak poza tym czy ktoś chciałby się jeszcze dopisać? miejsca pewnie jeszcze się znajdzie na wasze pomysły i opowieści Uśmiech


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - zylia - 02-02-2013 03:28 PM

Niestety proszę o wykreślenie mnie z listy.
Pasażerko, nie traktuj tego personalnie, po prostu na razie nie mam głowy do PC i wypisuję się chwilowo ze wszystkiego. Nie chcę żeby Zeszyty zalegały u mnie tygodniami, to by było nie w porządku.


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 02-02-2013 06:44 PM

oj, szkoda, szkoda, bo szczególnie na Ciebie liczyłam Smutny

no nic, wracaj do nas szybko!


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 03-23-2013 11:46 AM

ech, a mój zeszyt znowu utknął, coś nie mamy z nim szczęścia Smutny


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Martina - 03-23-2013 12:10 PM

Zdezorientowany


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 03-25-2013 03:14 PM

Ayuto odpisała mi na fb, że na dniach powinna wysłać zeszyt. mam więc nadzieję, że niedługo zawita u magdali Zdezorientowany


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Ayuto - 04-18-2013 10:57 AM

Nie zabijajcie... zeszyt poszedł wczoraj. Wiem jestem okropna :/


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 04-18-2013 12:38 PM

dobrze, że poszedł w ogóle! dziękuję Anioł


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - magdala39 - 04-19-2013 02:33 PM

Dotarł właśnie na moją wieś! Cały i zdrowy!


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 04-20-2013 07:51 PM

jak się cieszę, jak się cieszę Serce

swoją drogą gdyby ktoś był jeszcze chętny do wpisania się to ja wszystkich bardzo chętnie przyjmę Uśmiech


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - taylorchristie - 04-27-2013 09:35 PM

Można się dołączyć?Oczko


RE: zeszyt autostopowo-podróżniczy, czyli wyślij Pasażerkę w świat - Pasażerka - 05-01-2013 11:15 AM

dopisuję do listy, ale fajnie by było gdybyś do tego czasu z kimś się na forum wymieniła w ramach tagów lub czegoś takiego, wtedy łatwiej zaufać nowemu nieznanemu nikomu użytkownikowi Uśmiech