Postcrossing Forum
UNESCO - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Inne (/forum-19.html)
+--- Wątek: UNESCO (/thread-51.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


UNESCO - Pasażerka - 02-05-2012 09:31 AM

bo wielu z nas zbiera kartki z UNESCo. bo wielu z nas lubi się pochwalić nowym nabytkiem. bo fajnie porównać kto co ma i skąd, a czego my nie mamy.


a jak ktoś jest chętny na super pro unescową tabelkę w excelu to niech mi napisze pw z mailem. jak ktoś będzie chciał to jego opublikowana w necie tabelka pod postacią linka może pojawić się w pierwszym poście, żeby inni szybko mogli znaleźć nasze UNESCO ;-)
więc na początek ja się pochwalę, że z tych opublikowanych na blogu to mam 83 miejsca z listy UNESCO, ale pewnie jest ich znacznie więcej, bo na razie zaczęłam publikować kartki z kwietnia Szczęśliwy

i odkryłam, że nie mam prawie UNESCO z Polski poza Warszawą, Krakowem i - chyba - Wieliczką Język


RE: UNESCO - Martina - 02-05-2012 09:36 AM

Pasażerka, to co, machnę Ci jakiś Oświęcim niebawem, może nawet uda mi się wysłać z Oświęcimia Język


ja UNESCO nie zbieram. chociaż trochę pewnie mam Zdziwko


RE: UNESCO - Pasażerka - 02-06-2012 08:58 PM

myryry, dzisiaj szukając informacji o kartce z Malezji odkryłam, że łapie się jako UNESCO. myryry! (brakuje mi tu emotki w stylu pajac z poprzedniego forum Język)


RE: UNESCO - Nikuś - 02-06-2012 09:05 PM

Ja jak zbiorę w się psychicznie i poczuję wewnętrzną siłę do przejrzenia kartek w poszukiwaniu UNESCO to będę tu namiętnie pisać Język A na tabelkę jestem bardzo chętna, jakbyś miała czas to mi prześlij proszę Duży uśmiech

A i Martina do Ciebie też się ładnie uśmiecham, jakbyś tak mi też karteczkę posłała z Oświęcimia swego czasu, to będę bardzo wdzięczna, oczywiście jeśli interesują Cię pocztówki z Londynu Język Ładnie się uśmiecham Duży uśmiech


RE: UNESCO - Martina - 02-07-2012 07:09 AM

Nikuś napisał(a):A i Martina do Ciebie też się ładnie uśmiecham, jakbyś tak mi też karteczkę posłała z Oświęcimia swego czasu, to będę bardzo wdzięczna,
ale wiesz, że chyba nie mam Twojego adresu? Szczęśliwy musisz nadrobić Zdziwko
do Oświęcimia wybiorę się nie wcześniej niż w połowie marca, dam znać na pewno na forum z zapytaniem czy komuś kupić kartki na miejscu, bo ładne tam mają, ładne. to się przypomnij wtedy żeby ci jedną puścić z obiegiem Zdziwko

dobrze, że nie zbieram UNESCO, bobym dostała UNESCO z Paragwaju i bym was denerwowała, a tak to poprosiłam o zwykły widoczek Szczęśliwy


RE: UNESCO - Nikuś - 02-07-2012 08:59 AM

Martina napisał(a):ale wiesz, że chyba nie mam Twojego adresu? Szczęśliwy musisz nadrobić Zdziwko
do Oświęcimia wybiorę się nie wcześniej niż w połowie marca, dam znać na pewno na forum z zapytaniem czy komuś kupić kartki na miejscu, bo ładne tam mają, ładne. to się przypomnij wtedy żeby ci jedną puścić z obiegiem Zdziwko


To bardzo dziękuję, jak nie przegapię i nie zapomnę, to się przypomnę Duży uśmiech


RE: UNESCO - Oj_karola - 02-07-2012 10:02 AM

też nie zbieram UNESCO.
ale chyba powinnam zacząć, bo dziś śniły mi się pocztówki z logiem UNESCO.

i zastanawiam się, czy jak mam multi i jeden z obrazków przedstawia coś z UNESCO, to ta kartka jest UNESCO, czy już nie jest.


RE: UNESCO - Dziabka - 02-07-2012 10:24 AM

To zależy tylko od Ciebie. W sumie jak przedstawia coś UNESCO, to jest UNESCO... Uśmiech


RE: UNESCO - Ania - 02-07-2012 09:38 PM

Ja dziś dostałam 2 nowe co daje okrągłe 127 sites Duży uśmiech


RE: UNESCO - Pasażerka - 02-08-2012 11:30 AM

Nikuś napisał(a):dobrze, że nie zbieram UNESCO, bobym dostała UNESCO z Paragwaju

a ja mam UNESCO z Paragwaju, nawet w dwóch egzemplarzach Cwaniak


RE: UNESCO - Martina - 02-08-2012 11:42 AM

Pasażerka napisał(a):a ja mam UNESCO z Paragwaju, nawet w dwóch egzemplarzach Cwaniak
wysłane z Paragwaju? ;>


RE: UNESCO - Pasażerka - 02-08-2012 11:53 AM

wysłane z Paragwaju Cwaniak


RE: UNESCO - Martina - 02-08-2012 11:55 AM

a no to okej Zdziwko bo dla mnie inne się nie liczą wogle!


RE: UNESCO - Pasażerka - 02-08-2012 09:04 PM

[Obrazek: skanowanie0108.jpg]

właśnie odkryłam, że ta taka sobie kartka z Finlandii jest UNESCO! ale od razu patrzę na nią bardziej łaskawym okiem Język


RE: UNESCO - Nikuś - 02-08-2012 09:11 PM

A to niespodzianka Oczko


RE: UNESCO - margaretka02 - 02-08-2012 10:33 PM

I od razy stała się ładniejsza Oczko


RE: UNESCO - Capricious - 02-09-2012 09:32 AM

Lubię dostawać kartki UNESCO, ale nie zebrałam się jeszcze żeby pozaznaczać które mam, a których nie. Duży uśmiech
Także chyba skuszę się na tabelkę, mam zamiar powrzucać zaległe kartki na bloga, może i to zrobię przy okazji.


RE: UNESCO - nemezis871 - 02-09-2012 12:18 PM

Podliczyłam się z tą tabelką, choć tak naprawdę nie było za wiele do zliczania, przyda się na przyszłość. Wyszło mi 31 pocztówek UNESCO-wych z 19 obiektow, z których najbardziej egzotyczny jest zespół pałacowy w Seulu. I również mam braki w UNESCO polskich. Mam jedynie: Warszawę, Kraków, Toruń, Park Mużakowski i rynek w Zamościu. Nie wiem jakim cudem nie mam np. Hali Stulecia we Wrocławiu, skoro byłam we Wrocku Duży uśmiech i tak samo z Wieliczką Oczko


RE: UNESCO - Pasażerka - 02-09-2012 05:47 PM

i tak masz więcej polskich UNESCO niż ja Język mam co prawda jeszcze czysty Zamość i Park Mużakowski, ale dla mnie kupiona przez mnie się nie liczy, więc i tak pójdzie to gdzieś kiedyś na wysyłkę.

taaakże gdyby ktoś miał jakiś Zamość, Malbork albo Wrocław na zbyciu to ja się chętnie wymienię Uśmiech


RE: UNESCO - Ania - 02-09-2012 05:51 PM

(02-09-2012 05:47 PM)Pasażerka napisał(a):  i tak masz więcej polskich UNESCO niż ja Język mam co prawda jeszcze czysty Zamość i Park Mużakowski, ale dla mnie kupiona przez mnie się nie liczy, więc i tak pójdzie to gdzieś kiedyś na wysyłkę.

taaakże gdyby ktoś miał jakiś Zamość, Malbork albo Wrocław na zbyciu to ja się chętnie wymienię Uśmiech

Pasażerka, ja mam Zamość i Malbork. Mogę wysłać za Mużakowski. Albo Wieliczkę. Albo Auschwitz. jak chcesz to pisz na PW Uśmiech.