Postcrossing Forum
Kartka bez kraju. - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Mam problem (/forum-9.html)
+--- Wątek: Kartka bez kraju. (/thread-512.html)



Kartka bez kraju. - pro-et-contra - 05-29-2012 02:00 PM

Ostatnio umówiłam się na swapa z Turcją,jednak dziś dostałam wiadomość,że kartka owszem, została wysłana,tyle,że na adres
miasto-dzielnica-kod pocztowy. Nadawca nie jest pewny czy wpisał moje imię i nazwisko (w mojej dzielnicy tylko na 1 pocztę przychodzą przesyłki,więc może listonoszka by się zorientowała),ale nie wpisał w ogóle ulicy ani co gorsza,że do Polski.Obawiam się,że poszła do kosza już w Turcji.
Myślicie,że jest jakiś cień nadziei,że kartka dotrze?


RE: Kartka bez kraju. - Pasażerka - 05-29-2012 02:05 PM

na moje oko to raczej marne szanse są, żeby ta kartka doszła. jeszcze jakby był kraj to pół biedy, może by Cię ta kartka znalazła, ale bez kraju to w sortowni pewnie nie będą wiedzieli gdzie tę kartkę wysłać w ogóle. no chyba, że komuś się zachce sprawdzać, googlać albo co, ale wątpię Smutny

i jak ten ktoś w ogóle wpadł na taki genialny pomysł, żeby wpisać tylko kawałek adresu? Oo


RE: Kartka bez kraju. - pro-et-contra - 05-29-2012 02:08 PM

(05-29-2012 02:05 PM)Pasażerka napisał(a):  na moje oko to raczej marne szanse są, żeby ta kartka doszła. jeszcze jakby był kraj to pół biedy, może by Cię ta kartka znalazła, ale bez kraju to w sortowni pewnie nie będą wiedzieli gdzie tę kartkę wysłać w ogóle. no chyba, że komuś się zachce sprawdzać, googlać albo co, ale wątpię Smutny

i jak ten ktoś w ogóle wpadł na taki genialny pomysł, żeby wpisać tylko kawałek adresu? Oo

ja się zastanawiam jak kupił znaczek,bo jeśli w okienku to może pani z okienka dopisała kraj późniejNiezdecydowany


RE: Kartka bez kraju. - Pasażerka - 05-29-2012 04:20 PM

nie wiem jak jest w Turcji, ale w wielu krajach są po prostu znaczki krajowe lub zagraniczne, bez rozróżnienia tak jak u nas na kontynenty. jeśli nie mają rozróżnienia to znowu może być problem. dopytaj się może tego swojego głuptaska o to kupowanie znaczka, może jednak pani w okienku to uratowała i dookreśliła jakoś? Zdezorientowany


RE: Kartka bez kraju. - Martina - 05-29-2012 09:08 PM

lol, nie ogarniam jak można wpisać pół adresu i jeszcze śmieć twierdzić, że się wysłało O matko