Postcrossing Forum
Strona ma przerwę - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Mam problem (/forum-9.html)
+--- Wątek: Strona ma przerwę (/thread-527.html)



Strona ma przerwę - jaagnie - 06-15-2012 06:10 AM

Właśnie próbowałam wejść na stronę postcrossingu i pojawił się komunikat, że mają przerwę z powodów technicznych... Czy zetknęliście się już z czymś takim i ile to trwało?


RE: Strona ma przerwę - kolekcja - 06-15-2012 08:22 AM

własnie ja też próbuję od rana się dostać, bo muszę odpisać na kilka wiadomości... już nie raz tak było i różnie trwało, kilka godzin, pół dnia... wkurzające, ale cóż.


RE: Strona ma przerwę - Pasażerka - 06-15-2012 10:36 AM

przerwy techniczne zdarzaly się, zdarzają i zdarzać się będą, tym bardziej, że portal rozrasta się niewyobrażalnie. a ile to potrwa tego pewnie nawet sami administratorzy do końca nie wiedzą. na moje oko będzie pewnie działać jeszcze dzisiaj, nigdy nie robią zbyt długich przerw.


RE: Strona ma przerwę - edtta - 06-15-2012 11:01 AM

ojj Smutny


RE: Strona ma przerwę - Pasażerka - 06-15-2012 11:34 AM

i już działa Oczko


RE: Strona ma przerwę - Lia - 07-25-2012 01:57 PM

Co prawda PC nie ma przerwy, ale nie chcę tworzyć bez sensu nowego wątku...

Czy tylko ja mam problem z wiecznym wylogowywaniem z PC? Co wchodzę na stronę, to muszę się zalogować na nowo, chociaż mam zaznaczoną opcję "pamiętaj" i przeglądarka pamięta hasło...


RE: Strona ma przerwę - Pasażerka - 07-25-2012 02:40 PM

u mnie nigdy nie było z tym problemów Huh


RE: Strona ma przerwę - zylia - 08-06-2012 07:51 AM

(07-25-2012 01:57 PM)Lia napisał(a):  Co prawda PC nie ma przerwy, ale nie chcę tworzyć bez sensu nowego wątku...

Czy tylko ja mam problem z wiecznym wylogowywaniem z PC? Co wchodzę na stronę, to muszę się zalogować na nowo, chociaż mam zaznaczoną opcję "pamiętaj" i przeglądarka pamięta hasło...

U mnie też czasem tak się dzieje, ale nie często...
Na pewno wylogowuje gdy zalogujesz się z innego komputera... Ale czasami z jakiegoś innego, nieodkrytego powodu ^^
A jaką masz przeglądarkę?


RE: Strona ma przerwę - mishi - 08-06-2012 08:32 AM

(07-25-2012 01:57 PM)Lia napisał(a):  Czy tylko ja mam problem z wiecznym wylogowywaniem z PC? Co wchodzę na stronę, to muszę się zalogować na nowo, chociaż mam zaznaczoną opcję "pamiętaj" i przeglądarka pamięta hasło...

Co ile wchodzisz na pc?


RE: Strona ma przerwę - Pasażerka - 08-06-2012 08:32 AM

(08-06-2012 07:51 AM)zylia napisał(a):  Na pewno wylogowuje gdy zalogujesz się z innego komputera...
a u mnie nawet wtedy nie wylogowuje. widać mam rozumny komputer Duży uśmiech


RE: Strona ma przerwę - Lia - 08-06-2012 09:09 AM

Korzystam z Chrome, jeden komputer. Ostatnio nie miałam "niespodzianek", wchodzę co drugi-trzeci dzień. Najczęściej właśnie się to wtedy zdarza, choć i miałam sytuację, że w ciągu dnia weszłam 5 razy, a przy 4 byłam wylogowana.


RE: Strona ma przerwę - mishi - 08-06-2012 09:25 AM

Spróbuj wyczyscic ciasteczka. Sprawdz jak jest na ff czy ie, nie wiem jak z czasem sesji na chromie, moze to od tego zalezy? Ja jak nie wchodze jakis czas, to mnie tez wylogowuje Duży uśmiech


RE: Strona ma przerwę - Lia - 08-06-2012 09:35 AM

Czyściłam, czyściłam. Zawsze to robię. Oczko Zobaczę jak Firefox sobie z tym radzi.


RE: Strona ma przerwę - zylia - 08-07-2012 11:12 AM

Ja korzystam z Chrome i jak już pisałam, nie mam większych problemów.
A firefox to zostawia zalogowane wszystko i zawsze (o ile się nie wylogujesz "ręcznie") więc powinno w ogóle być super Oczko


RE: Strona ma przerwę - Lia - 08-11-2012 10:44 AM

Śpieszę donieść, że od jakiegoś czasu nie mam już problemu. Nic nie robiłam... Widocznie strona coś szwankowała na Chrome.