Postcrossing Forum
Czym wypisujecie kartki? - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: Czym wypisujecie kartki? (/thread-567.html)

Strony: 1 2


RE: Czym wypisujecie kartki? - emka - 08-13-2012 07:32 PM

Fakt, pióro czasem nie jest najlepszym wyborem. Dlatego adres i ID wypisuję cienkopisem Uśmiech


RE: Czym wypisujecie kartki? - Pasażerka - 08-13-2012 07:35 PM

(08-13-2012 07:23 PM)heksita napisał(a):  Mam dwa ulubione długopisy, z czego każdym piszę innym charakterem pisma Cyklop.
mam to samo - inaczej piszę piórem, inaczej cienkim długopisem, inaczej grubym długopisem Zdezorientowany


RE: Czym wypisujecie kartki? - redemers - 01-18-2013 08:35 PM

Ja preferuje pióro, to wymaga ode mnie odrobinę staranności w pisaniu. A pisanie i tak bardzo rzadko mi się ostatnio zdarza. Druga opcja to pióro kulkowe 0.2 mm BiC'a z gwarancja na 10.000 metrów linii Uśmiech na jednym wkładzie, mam je już 14 lat i tylko raz uzupełniałem do pełna. Chociaż ostatnio mi się gdzieś zawieruszyło.


RE: Czym wypisujecie kartki? - stalowamagnolia - 02-06-2015 08:44 AM

Jakiś czas temu zmieniłam kolory i długopisy. Teraz adres i ID piszę czarnym długopisem a treść niebieskim. Albo na odwrót. Dość często zdarza mi się napisać fioletowym długopisem. Od jakiegoś czasu prawie wcale nie używam cienkopisów, których mam małą kolekcję o fajnych kolorach Podejrzany Trzeba to zmienić.


RE: Czym wypisujecie kartki? - martyna99005 - 02-09-2015 01:35 PM

Ja ostatnio piszę listy/pocztówki czarnym długopisem.


RE: Czym wypisujecie kartki? - Basia - 02-18-2015 11:09 AM

A ja ostatnio w sklepie "Wszystko po 2.50" kupiłam zestaw piszących na brązowo długopisów (25 sztuk), więc teraz takim kolorem będę wypisywać kartki. Najczęściej pisze piórem, ale na kartce to tak nie bardzo - czasem jest taki papier, że się rozmazuje atrament. Już nie mówię o tym, że na zanim kartka dojdzie do adresata, to może się rozmazać pod wpływem różnych warunków.