Postcrossing Forum
Autografy - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: Autografy (/thread-58.html)

Strony: 1 2


RE: Autografy - Joa - 02-05-2012 09:49 PM

Ja mam, a właściwie moja mam autograf Yoko Ono sprzed 30 lat. Ale się nie liczy, bo nie mój Język


RE: Autografy - werciarad - 02-07-2012 12:52 PM

Ja mam autografy Piaska, Eleni, gdzieś mi się zapodział Michała Wiśniewskiego. Po za tym to w pamiętniku mam jeszcze autograf Pameli Oczko


RE: Autografy - nemezis871 - 02-07-2012 01:20 PM

Ja nigdy nie zbierałam, jakkolwiek jakimś sposobem mam autografy Myslovitzów i miałam gdzieś Anji Orthodox, ale ten drugi bankowo wcięło gdzieś


RE: Autografy - Hedonic - 02-07-2012 02:29 PM

:] to ja mam autografy bardzo wielu piłkarzy Wisły Kraków..:] dobrze mieszkać w mieście gdzie przechodzą badania lekarskie w klinice Język wielokrotnie spotykałem ich w mieście także okazji było wiele.


RE: Autografy - Anusiak85 - 02-07-2012 03:14 PM

a romanek chce autograf Thomasa Andersa Duży uśmiech może mi się uda Oczko


RE: Autografy - owadomorek - 02-08-2012 09:39 AM

ja mam autograf jednego z członków kabaretu Potem. Nie wiem czy ktoś zna albo pamięta... Potem zakończył działalność, Kamys i Kołaczkowska zrobili kabaret Hrabi. Cóż, po Potemie stwierdzam, że takich kabaretów już nie ma Oczko Chyba jedynie Hrabi można porównać...

w każdym razie - autograf Mirka Gancarza mam na czym? na pocztówce Cwaniak z Mirkiem zresztą.

do obejrzenia tutaj



prócz tego mojego pierwszego autografu mam jeszcze w książce podpis Grabaża Oczko


RE: Autografy - Pasażerka - 02-08-2012 11:41 AM

ja mam Krzysztofa Globisza i jeszcze paru aktorów, których już nie pamiętam, happysadów, Grabaża, Jelonka, SDMu, Kobranocki, pewnie kogoś jeszcze, a poza tym paru poetów w ich tomikach wierszy.

generalnie kiedyś zbierałam bardziej namiętnie, miałam nawet specjalny zeszycik na to, a potem jakoś tam mi przeszło. ale najmilej wspominam jeden powrót autostopem z Bieszczad, gdy zabrał nas do bagażnika Wojciech Ossowski z radiowej Trójki razem ze swoim psem Watsonem, który poza nami zabrał też pana Koralika, który robi cuda z koralików i teraz pojechał do Indii robić tam koralikowe warsztaty oraz poetę i barda bieszczadzkiego, który przez całą drogę grał nam swoje rzeczy na gitarze, a na koniec wręczył nam swoje tomiki poezji z personalną wierszowaną dedykacją.


RE: Autografy - Capricious - 02-11-2012 03:25 PM

Generalnie nie zbieram autografów, ale jak byłam w Trójce i spotkałam pana Niedźwiedzkiego to poprosiłam i dostałam. Duży uśmiech
A na plakacie z 'niespodzianki koncertowej' Patricka Wolfa (w określonym momencie wszyscy podnieśli kartki z wypisanym tytułem piosenki) mam autograf z podziękowaniami Duży uśmiech


RE: Autografy - Satai - 02-11-2012 04:08 PM

Ja też nie zbieram, ale mam Ingolfa Wundera. Kiedyś jeszcze wezmę do filharmonii jego płytę, może i tam się podpisze Uśmiech


RE: Autografy - romanek - 02-11-2012 05:26 PM

(02-07-2012 03:14 PM)Anusiak85 napisał(a):  a romanek chce autograf Thomasa Andersa Duży uśmiech może mi się uda Oczko

Anusiak, no jakby się udało będziesz Wielka!!!! No i mam nadzieję, że się na YMHYMS dobrze bawiłaś Szczęśliwy


RE: Autografy - Ania - 02-11-2012 05:29 PM

Ja mam autograf Marka Kondrata z czasów jak grał w Ekstradycji. I kiedyś miałam od Rafała Królikowskiego - spotkałam go na przystanku autobusowym i poprosiłam żeby mi sie podpisał w zeszycie od polskiego.


RE: Autografy - ankaer - 02-11-2012 05:41 PM

Ja mam paru dawnych Wiślaków m.in Żurawskiego, Frankowskiego, poza tym chłopaków z Apocalyptici, Anathemy, Voivoda (których dorwaliśmy po Knock Out Festivalu), Stevena Wilsona i Aviva Geffena (po koncercie Blackfield w Krk) i pare innych których w tym momencie z pamięci nie wygrzebie Uśmiech


RE: Autografy - Anusiak85 - 02-12-2012 06:18 PM

(02-11-2012 05:26 PM)romanek napisał(a):  
(02-07-2012 03:14 PM)Anusiak85 napisał(a):  a romanek chce autograf Thomasa Andersa Duży uśmiech może mi się uda Oczko

Anusiak, no jakby się udało będziesz Wielka!!!! No i mam nadzieję, że się na YMHYMS dobrze bawiłaś Szczęśliwy

niestety nie udało się Smutny
ale zabawa była przednia, YMHYMS w większości śpiewała publicznośc Uśmiech


RE: Autografy - Ania - 02-13-2012 05:30 PM

A ja mam autograf Janka Walczewskiego! I to na kartce na której widać jego widok z okna Duży uśmiech.


RE: Autografy - Martina - 02-13-2012 07:38 PM

też mam autograf Jaśka Walczewskiego! Szczęśliwy


RE: Autografy - Dziabka - 02-13-2012 09:32 PM

I ja też! Duży uśmiech


RE: Autografy - owadomorek - 02-14-2012 07:16 AM

to ja chyba przy najbliższym zamówieniu poproszę o jedną kartkę wypisaną Duży uśmiech