Postcrossing Forum
Konkurs z dziewczynką - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Konkursy (/forum-12.html)
+---- Dział: Zakończone (/forum-13.html)
+---- Wątek: Konkurs z dziewczynką (/thread-609.html)



Konkurs z dziewczynką - Maxus - 08-19-2012 05:33 PM

Mam ochotę zrobić konkurs. Do wygrania poniższa pocztówka. Tradycyjnie proszę o numerek (nick nie jest konieczny) oraz proszę was oto, byście napisali jak oceniacie te wakacje (czy wam się podobały, spotkało was coś niezwykłego... ?) Koniec: 1 września.

[Obrazek: 33ohdah.jpg]


RE: Loteria z dziewczynką - zylia - 08-19-2012 09:33 PM

1.

Jak dotąd moje wakacje mi się podobają, choć chwilami są nawet zbyt leniwe...
Ale ogólnie oceniam je na plus Uśmiech Cieszę się np, że wreszcie odwiedziłam ponownie Dolny Śląsk!
No i zostało mi jeszcze sporo tych wakacji, mam nadzieję że przyniosą dobre zmiany.


RE: Loteria z dziewczynką - kolekcja - 08-20-2012 02:02 PM

2. kolekcja
mogę je uznać za udane, chociaż w te wakacje jestem bezrobotna... przynajmniej czekając na pracę, którą mam mieć we wrześniu- miałam dużo wolnego.


RE: Loteria z dziewczynką - Pasażerka - 08-21-2012 11:11 AM

3. Pasażerka

ja się w odpowiednim wątku chwaliłam swoimi perypetiami, więc chyba nie muszę dodawać, że jestem z nich bardzo zadowolona. ale chcę się jeszcze Uśmiech


RE: Loteria z dziewczynką - satinel - 08-21-2012 11:31 AM

4.
wakacje wspaniałe, 3 tygodni nad morzem.... no i jeszcze się nie skończyły!


RE: Konkurs z dziewczynką - Mateq123 - 09-02-2012 03:06 PM

Może jeszcze zdaze?
5. Mateq123

Wakacje takie sobie - stanowczo za krótkie...


RE: Konkurs z dziewczynką - SiMet - 09-02-2012 03:27 PM

To ja, ja Uśmiech

6. Marek

Wakacje zaczely sie rewelacyjnie, bo sie ozenilem na ich poczatku. Wiec zaczelo sie waznym wydarzeniem w moim zyciu by nastepnie cieszyc sie soba w domowym zaciszu. Pozniej na pewien czas do pracy, by po niej ogarniac sprawy juz jako maz. Poczatkiem sierpnia wyjechalismy do Irlandii, gdzie wsrod kropli deszczu ogladalismy ten piekny zielony kraj. Wakacje nalezy wiec zaliczyc do jak najbardziej udanych.


RE: Konkurs z dziewczynką - Maxus - 09-02-2012 03:38 PM

Z deka się przedłużyło, udało wam się SiMet i Mateq123 przez moją nieuwagę. Śpiący

Wujek o ksywce "Random" wybrał odpowiedź nr 2, która według niego była najlepsza. Nie znam szczegółów jego kryteriów oceniania. Pytania dot. samego konkursu (wierzytelności wujka itp.) proszę zadawać na PW. Ale zanim to zrobicie, proszę się zapoznać z tym tematem: http://www.postcrossing-forum.pl/thread-630.html

Dziękuję i gratulacje dla kolekcji. Adres mam.


RE: Konkurs z dziewczynką - kolekcja - 09-04-2012 09:07 AM

dziękuję baardzo Uśmiech


RE: Konkurs z dziewczynką - kolekcja - 09-11-2012 08:45 AM

kartka doszła wczoraj, dziękuję bardzo Uśmiech


RE: Konkurs z dziewczynką - Maxus - 09-11-2012 04:18 PM

Temat można zamknąć/przenieść/usunąć. Dziękuję! Zawstydzony