Postcrossing Forum
[ODBYTE] Gdańsk w sobotę - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zloty forumowe (/forum-20.html)
+---- Dział: Zakończone (/forum-27.html)
+---- Wątek: [ODBYTE] Gdańsk w sobotę (/thread-610.html)

Strony: 1 2


[ODBYTE] Gdańsk w sobotę - Mikis - 08-19-2012 07:32 PM

Gdańsk w sobotę:
Agnezze, Pasażerka, anusiagd, Adadam (postara się być), Geralt (być może się pojawi)
od 12:30
start na odpowiednim peronie


Przebieg spotkania:
- wycieczka pocztówkoznawcza do latarni
- wycieczka krajoznawcza po centrum
- okolicznościowe imprezy żywnościowe + podpisywanie kartek + wrzucanie ich do skrzynki

Focie:
http://www.flickr.com/photos/mikispost/sets/72157631292546888/


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Pasażerka - 08-19-2012 10:32 PM

wstępnie i prawdopodobnie - Gdańsk pasuje, do tego czasu jeszcze prawdopodobnie będę na miejscu Uśmiech


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Lia - 08-19-2012 10:50 PM

W sumie bym się mogła pisać, gdybym nie miała już planów na ten dzień. Huh


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Draakhan - 08-19-2012 10:53 PM

Hehe, akurat w ten weekend w Gdańsku mnie nie będzie. Będę w... Warszawie Duży uśmiech. Ale niestety, niedzielę też już mam zaplanowaną ze znajomymi na Służewcu.


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - anusiagd - 08-19-2012 11:44 PM

Sobota super Oczko Ja moge ;D


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Mikis - 08-20-2012 05:55 PM

Pierwszy post zedytowany. Proszę się odnieść, zwłaszcza Gdańsk, bo Warszawa widać wyeksploatowała już wszystkie złoża spotkań.


(08-19-2012 10:32 PM)Pasażerka napisał(a):  wstępnie i prawdopodobnie - Gdańsk pasuje, do tego czasu jeszcze prawdopodobnie będę na miejscu Uśmiech
Wspaniale Uśmiech

(08-19-2012 10:50 PM)Lia napisał(a):  W sumie bym się mogła pisać, gdybym nie miała już planów na ten dzień. Huh
Plany są od tego, by je zmieniać Diabeł

(08-19-2012 10:53 PM)Draakhan napisał(a):  Hehe, akurat w ten weekend w Gdańsku mnie nie będzie. Będę w... Warszawie Duży uśmiech. Ale niestety, niedzielę też już mam zaplanowaną ze znajomymi na Służewcu.
To by nawet było fajne spotkać się z Tobą w Warszawie Oczko

(08-19-2012 11:44 PM)anusiagd napisał(a):  Sobota super Oczko Ja moge ;D
Rewelacja Uśmiech


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Mariola - 08-20-2012 06:24 PM

A czy ja mogę poprosić o pocztóweczkę ze spotkania Zawstydzony


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Lia - 08-20-2012 07:07 PM

Mikis, urodzin niestety nie przełożę.


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Hedonic - 08-20-2012 09:08 PM

Jeśli mowa o weekendzie 25-26.08 to będę gdzieś się włóczył ;] pewnie poza zasięgiem :] wreszcie urlop :]


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - anusiagd - 08-22-2012 11:18 PM

Mikis, ja moge obojetnie - i od 10 i od 12.31, jak wolicie Oczko

Da sie zrobic, i najlepiej jest jak sie wysiada w Głównym , a nie w Oliwie czy we Wrzeszczu Oczko Z Głównego jest 20 minut tramwajem, dosc czesto jezdzi, z Wrzeszcza jest tylko piątka i i tak trzeba isc z buta Oczko)

Potem proponuje w ogole wybrac sie tutaj: http://www.latarnia.gda.pl/pl/

nie wiem czy byliscie , ja nie bylam, a wiele osob juz mnie zachecalo Oczko No i zalezy od Was, jak stoicie z kasa Oczko

Napisalam tez do Adama, bo nie wiem czy zaglada na forum Oczko


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Pasażerka - 08-22-2012 11:54 PM

ja prawdopodobnie będę od 12 dostępna, bo teść wymyślił sobie poranny wyjazd na strzelnicę, a teściowi się nie odmawia O matko


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Adadam - 08-23-2012 08:36 AM

Adam nie zagląda, ale chciał napisać, że postara się być. Od poniedziałku będę już codziennie w Gdańsku. No ale może dzień wcześniej uda mi się przyjechać Oczko Jak coś to dam Ci znać Michał.


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Mikis - 08-23-2012 08:14 PM

Pierwszy post po aktualizacji.


(08-20-2012 07:07 PM)Lia napisał(a):  Mikis, urodzin niestety nie przełożę.

Wszystkiego najlepszego Uśmiech


(08-20-2012 09:08 PM)Hedonic napisał(a):  Jeśli mowa o weekendzie 25-26.08 to będę gdzieś się włóczył ;] pewnie poza zasięgiem :] wreszcie urlop :]

Udanego wypoczynku!



(08-22-2012 11:18 PM)anusiagd napisał(a):  Mikis, ja moge obojetnie - i od 10 i od 12.31, jak wolicie Oczko

Da sie zrobic, i najlepiej jest jak sie wysiada w Głównym , a nie w Oliwie czy we Wrzeszczu Oczko Z Głównego jest 20 minut tramwajem, dosc czesto jezdzi, z Wrzeszcza jest tylko piątka i i tak trzeba isc z buta Oczko)

Potem proponuje w ogole wybrac sie tutaj: http://www.latarnia.gda.pl/pl/

nie wiem czy byliscie , ja nie bylam, a wiele osob juz mnie zachecalo Oczko No i zalezy od Was, jak stoicie z kasa Oczko

Cieszę się, że możesz Uśmiech
Co do latarni to dogadamy się pewnie w sobotę, widziałem na mapie że od stadionu nie jest już do niej daleko, przede wszystkim brzmi to jak 'tam są pocztówki' Szczęśliwy


(08-22-2012 11:54 PM)Pasażerka napisał(a):  ja prawdopodobnie będę od 12 dostępna, bo teść wymyślił sobie poranny wyjazd na strzelnicę, a teściowi się nie odmawia O matko

No to godzinę mamy wybraną.
Gdzie się spotykamy?


(08-23-2012 08:36 AM)Adadam napisał(a):  Adam nie zagląda, ale chciał napisać, że postara się być. Od poniedziałku będę już codziennie w Gdańsku. No ale może dzień wcześniej uda mi się przyjechać Oczko Jak coś to dam Ci znać Michał.

Jakby co, to fajnie będzie, jak Adam będzie mógł Uśmiech


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - moonisieq - 08-23-2012 09:36 PM

ahh mnie w ten weekend też w Waw nie będzie, ale mam nadzieję, że następnym razem się uda Uśmiech miłego!


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - anusiagd - 08-23-2012 10:32 PM

Odebrac Cie jakos z dworca? Uśmiech Jak pasuje Agacie? Mnie to w sumie obojetnie, do centrum mam calkiem blisko Oczko Czekam wiec na info Oczko


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Lia - 08-24-2012 08:58 AM

...ale to nie ja mam urodziny. Szczęśliwy Kurczę, też bym sobie zwiedziła okolice stadionu, a o latarnii to nawet nie wiedziałam. Zdezorientowany


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Pasażerka - 08-24-2012 11:08 AM

ja się co do miejsca dostosuję. na dworzec mam niedaleko, więc możemy odebrać Michała prosto z peronu. a pomysł z latarnią mi się podoba, zbieram odznakę turystyczną latarniową, a tej nie mam jeszcze Duży uśmiech

także ja będę już na pewno na spotkaniu, natomiast być może się mój Geralt pojawi Oczko


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - anusiagd - 08-24-2012 04:51 PM

Czyli 12.30 na peronie?Uśmiech


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Mikis - 08-24-2012 05:55 PM

Jeżeli numery komórek macie bez zmian, to dam znać z pociągu.
Jak idzie ciuchci możecie sprawdzić tutaj: http://infopasazer.intercity.pl/
Do zobaczenia zatem Uśmiech


RE: Gdańsk w sobotę i Warszawa w niedzielę - Pasażerka - 08-24-2012 06:02 PM

zatem widzimy się na peronie Uśmiech
może my Aniu się umówimy gdzieś jakoś chwilkę wcześniej, żebyśmy się znalazły, bo nie wiem czy Cię rozpoznam na 100% Szczęśliwy