Postcrossing Forum
Pocztówkarka - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Nasze blogi, strony (/forum-8.html)
+--- Wątek: Pocztówkarka (/thread-633.html)



Pocztówkarka - Blue Viking - 08-29-2012 03:22 PM

To i ja się pochwalę moim blogiem Oczko

http://pocztowkarka.blogspot.com

co prawda założony niedawno, ale mam sporo kartek do wstawienia, więc regularnie będą pojawiały się wpisy Uśmiech

na początek:
Malezja, Tajwan, Słowenia i USA Uśmiech

zapraszam do czytania i oglądania Zawstydzony


RE: Pocztówkarka - Lia - 08-29-2012 04:05 PM

Oho, widzę czyjąś inspirację. Duży uśmiech W sumie chyba też przejdę na oddzielne posty, bo jak robię jeden wielki spam we wpisie, to potem wychodzą mi długaśne i sama tego nie ogarniam. Szczęśliwy Oczywiście dodaję zaraz do obserwowanych!


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 08-29-2012 04:52 PM

jaką inspirację? w sensie do założenia wątku? Cyklop


RE: Pocztówkarka - Lia - 08-29-2012 05:02 PM

Do stworzenia szablonu. Cyklop


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 08-29-2012 05:54 PM

Aaaa O matko Dopiero teraz zobaczyłam w jednym z wątków, że został okrzyknięty odkryciem ostatniego czasu Duży uśmiech Szczerze powiedziawszy w niedzielę zmieniłam szablon chyba z 5 razy, aż doszłam do tego że ten jest najbardziej przejrzysty i już go tak zostawiłam Uśmiech Ale nie wiedziałam że wzbudził tutaj takie zainteresowanie i nie czerpałam stąd inspiracji, serio Oczko

Właśnie u Ciebie fajnie by było jakbyś pisała pojedynczo posty, bo nie można się pozachwycać osobno nad każdą pocztówką Cyklop


RE: Pocztówkarka - Pasażerka - 08-29-2012 06:18 PM

link do naszego forum nie działa Duży uśmiech


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 08-29-2012 06:22 PM

bardzo dziękuję, już naprawione Uśmiech

dziękuję za komentarz Zawstydzony ja również kocham Słoweńskie kartki Uśmiech


RE: Pocztówkarka - Pasażerka - 08-29-2012 06:46 PM

prawdę powiedziawszy, mimo mojego niemal 3-letniego stażu na PC, to do tej pory nie widziałam żadnej brzydkiej kartki ze Słowenii. w każdym razie wśród tych, które przedstawiają Słowenię, bo kotów, papug i innych rzeczy nie liczę Duży uśmiech


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 08-29-2012 07:10 PM

z tym się zgadzam Uśmiech wiedzą, że mają piękny kraj i nie ma co produkować brzydkich kartek z nim Oczko


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 08-30-2012 03:15 PM

dzisiaj kartka z Wenlockiem i garść ciekawostek na temat Olimpiady Oczko


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 09-16-2012 09:19 PM

Dziś mam dla Was piękny litewski wschód słońca, zapraszam! Uśmiech


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 09-20-2012 04:55 PM

Ostatnio - Turcja, Los Angeles i dzisiaj boska brama torii Serce Zapraszam serdecznie Uśmiech


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 09-28-2012 09:50 PM

Wspaniałe norweskie fiordy oraz bajkowe Seszele - najnowsiejsze nowości, zapraszam serdecznie Szczęśliwy


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 11-04-2012 09:33 PM

Ostatnio m.in. o symbolice flagi Portugalii (naprawdę ciekawa!), parzeniu herbaty w Chinach, idylliczny obrazek Finlandii, Sauerlandu i inne Uśmiech Serdecznie zapraszam.


RE: Pocztówkarka - nielotna - 12-26-2012 01:38 PM

taki inny blog, przyjemny Oczko


RE: Pocztówkarka - Blue Viking - 08-26-2013 04:07 PM

Wracam po długiej przerwie do regularnego blogowania i od razu chwalę się pierwszymi urodzinami Duży uśmiech Zapraszam: http://pocztowkarka.blogspot.com/2013/08/1st-birthday.html

Zapraszam także do konkursu z okazji pierwszych urodzin Uśmiech Do wygrania 5 kartek z mojego albumu (oznaczkowanych lub czystych) oraz słodka niespodzianka Oczko