Postcrossing Forum
[zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Konkursy (/forum-12.html)
+---- Dział: Zakończone (/forum-13.html)
+---- Wątek: [zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle (/thread-677.html)

Strony: 1 2


[zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Pasażerka - 10-05-2012 08:18 PM

ponieważ udało mi się upolować tanie bilety na dwa wyjazdy zagraniczne w najbliższym czasie postanowiłam też uszczęśliwić kogoś z was kartką z danego miejsca.
zasady są proste - wygrywa osoba, która pierwsza poda właściwe państwo, do którego się wybieram. państwa są dwa, ale w swoich odpowiedziach podawać można tylko jedno państwo. brać udział mogą osoby z przynajmniej miesięcznym stażem lub 30 postami.
konkurs zakończy się w momencie, gdy padną obie prawidłowe odpowiedzi.

zatem do dzieła Uśmiech


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Anusiak85 - 10-05-2012 08:32 PM

Austria Uśmiech


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - SiMet - 10-05-2012 08:34 PM

eee... znow nie doczytalem ze za mlody jestem :/
a nie, 30 postow mam Uśmiech

Holandia


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Maxus - 10-05-2012 08:43 PM

Słowenia Cyklop


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - nemezis871 - 10-05-2012 08:47 PM

Słowacja Język


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Tulsa - 10-05-2012 08:57 PM

Rumunia


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - pro-et-contra - 10-05-2012 09:22 PM

Serbia Uśmiech


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - laaraine - 10-05-2012 09:45 PM

Szwecja Uśmiech


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - heksita - 10-05-2012 10:09 PM

Norwegia


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - nybatteri - 10-05-2012 10:12 PM

Niemcy


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - get_me_out - 10-05-2012 10:16 PM

Węgry


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Pasażerka - 10-05-2012 10:32 PM

pierwsze państwo odgadnięte! get_me_out, gratuluję! na Węgry wybieram się na początku grudnia w ramach świętowania urodzin mojego Nienarzeczonego.

pozostało drugie (a właściwie pierwsze) państwo do odgadnięcia. osoby, które brały udział dotychczas (poza Klaudią, która już wygrała) mogą znowu zgadywać Uśmiech


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - nybatteri - 10-05-2012 10:34 PM

Włochy


RE: szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Pasażerka - 10-05-2012 10:37 PM

i drugie państwo odgadnięte błyskawicznie. nybatteri tym razem gratulacje wędrują do Ciebie Uśmiech do Włoch wybieram się natomiast na wypad listopadowy do Bergamo i w pobliskie góry.

do obu krajów lecę samolotem za niebagatelną kwotę 2zł w obie strony, stąd tani przewoźnik w tytule konkursu.

tym samym konkurs został zakończony. dziękuję wszystkim za udział Uśmiech


RE: [zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - nybatteri - 10-05-2012 10:47 PM

wow, ależ Ci się okazje trafiły, aż głupio nie skorzystać Uśmiech


RE: [zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Pasażerka - 10-05-2012 10:49 PM

dokładnie, to są takie kwoty, że nawet gdybym finalnie nie mogła pojechać to nawet nie będzie mi specjalnie żal tych pieniędzy, ot, jeden polski priorytet w plecy Język

ale obiecuję, że postaram się wyjechać i wysłać stamtąd kartki Uśmiech


RE: [zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - get_me_out - 10-05-2012 10:50 PM

wow! zazdroszczę złapanej okazji Oczko i cieszę się z wygranej; byłam parę lat temu dwukrotnie w Budapeszcie w drodze do i z obozu naukowego w Grecji Duży uśmiech


RE: [zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Av3ntia - 10-05-2012 10:57 PM

Węgry super, polecam Budapeszt, leczo i wiele, wiele innych atrakcji Szczęśliwy Ah, single z widokiem na Budapeszt.... *marzy*


RE: [zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Pasażerka - 10-06-2012 08:12 AM

w Budapeszcie kilkukrotnie też byłam i zakochałam się w tym mieście, więc biorąc pod uwagę, że w Budapeszcie będę lądować i jadę tam na dosłownie 3 dni to pewnie i tym razem do Budapesztu też się pewnie wybiorę.

większy problem mam z Włochami, bo będę tam cały tydzień, a siedzenie cały czas w Bergamo i Mediolanie jakoś mi się nie widzi. i oczywiście przychodzi mi do głowy milion pomysłów, co jeden to głupszy Szczęśliwy


RE: [zakończony] szybki konkurs z tanim przewoźnikiem w tle - Pasażerka - 12-12-2012 07:33 PM

tak w ogóle to wysłałam w końcu nagrody Uśmiech