Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Dziabka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #301
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-14-2012 11:51 AM)nemezis871 napisał(a):  Zaś co do dzieci: Pasażerko, masz rację, że nie dla każdej dziewczyny mężczyzna i dziecko to szczyt marzeń. Ale z moich osobistych, to jedno z marzeń priorytetowych Oczko Oddałabym wszystkie podróże za to tylko by mieć zdrowe dzieci i jako tako ułożone życie: dom, męża, który by mnie nie zdradzał i z którym mogłabym wytrwać nawet i do ukichanej śmierci, nieskomplikowana jestem w tej kwestii (choć jednak te wojaże...... ech, ech)
O toto! Cała ja... Szczęśliwy Dlatego się zagrzebuję w pocztówkach i wzdycham do cudzych podróży! A moje marzenie to własny dom z ogrodem i poranna kawa/herbata z Mężem na tarasie... Śpiący Wywracanie oczami

~Fave 1 ~Fave 2 ~For trade ~Mój blog ~Otrzymane z PL
02-14-2012 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #302
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
a ja tobym tak w sumie wyjść za mąż chciała, ale dzieci to już niekoniecznie Język koty mi wystarczą Szczęśliwy

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-14-2012 04:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Nikuś Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 195
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #303
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Ja to bym chciała i wyjść za mąż i mieć choć jedno dziecko, bym miała z kim świrować z pocztówkami Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech Już to widzę jakbym wychowała takiego małego maniaka Język I żebym miała z kim tworzyć w masie solnej i w tym moim crafcie i z kim gotować ohh jak ja bym chciała takiego małego Szkraba Język I kupowałabym mnóstwo klocków Lego dla mego Maluszka i byśmy godzinami budowali dziwności Język I oczywiście wszyscy razem byśmy podróżowali Język

http://www.pocztowki-podrozdookolaswiata.blogspot.com/
http://craft4relax.blogspot.com/
http://zjemciee.blogspot.com/

Pocztówki na wymianę
02-14-2012 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Oj_karola Offline
om nom nom
**

Liczba postów: 56
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #304
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Dzieci, jak ja nie lubię małych dzieci Szczęśliwy

A wracając do podroży, moje zbieranie pocztówek wzięło się z tego, że chcę zobaczyć cały świat i pomieszkać w kilku krajach.
Moi znajomi na szczęście to popierają, najlepsza przyjaciółka ma w głowie to co ja, więc tylko szukać wolnych dni i tanich lotów.
I dzieci na pewno nie są przeszkodą w podróżowaniu, poznałam w wakacje kogoś, kto był na 6-tygodniowej wyprawie, przez Australię, Japonię i kraje Azjatyckie z 9-cio miesięczną córką.
Jednak wtedy potrzebne są pieniądze, bo dziecko musi mieć odpowiednie warunki.


[Obrazek: _RainbowBummiesParade__by_MenInASuitcase.gif]
02-14-2012 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Joa Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 72
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #305
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Ayuto, ja tak się odniosę do tych kursów, po które chcesz się wybrać. Bardzo fajny kurs jest tu, na internecie:
- http://www.busuu.com/pl
jest bezpłatny, możesz rozmawiać z ludźmi z danego kraju, na wybrany temat (np. temat ostatniej lekcji), szkoląc język.
Ja dzięki temu dużo zapamiętuję.
W wersji premium jest możliwość uczenia się wymowy poprawnej, np. wstawiania próbek wymówienia danego słówka, które potem oceniają ludzie z danego kraju Uśmiech

Moje konto na PC: http://www.postcrossing.com/user/Rivvs
Moej favy: http://www.postcrossing.com/user/Rivvs/g...favourites
Moje pocztówki ze swapów i z Polski: https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
Holy crap! Fall in Serce in Voldemort.
02-14-2012 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #306
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
O! Dziękuję Ci bardzo, z chęcią zobaczę z czym to się je Duży uśmiech

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
02-14-2012 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #307
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
nemezis871 napisał(a):Zaś co do dzieci: Pasażerko, masz rację, że nie dla każdej dziewczyny mężczyzna i dziecko to szczyt marzeń. Ale z moich osobistych, to jedno z marzeń priorytetowych Oczko Oddałabym wszystkie podróże za to tylko by mieć zdrowe dzieci i jako tako ułożone życie: dom, męża, który by mnie nie zdradzał i z którym mogłabym wytrwać nawet i do ukichanej śmierci, nieskomplikowana jestem w tej kwestii (choć jednak te wojaże...... ech, ech)
nununu, mnie nie o to do końca chodziło, że dziecko i mąż nie są szczytem marzeń czy też nie powinny być szczytem marzeń i szczęścia dla dziewczyny. mnie chodziło o to, że niektóre mamy/kobiety w średnim,starszym wieku tak uważają i czasem na siłę starają się ten pogląd przeforsować swoim córkom/kuzynkom/koleżankom/znajomym Oczko

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
02-14-2012 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #308
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
A tu się zgadzam w zupełności! I zupełnie tego nie pojmuję... wszyscy jesteśmy różni, czy wszyscy muszą mieć takie same priorytety? A cóż mi do tego jakie priorytety w życiu mają moje koleżanki? Jeśli chcą to i niech poświęcają się zdobywaniu korony świata albo pasa mistrzowskiego w boksie. Fajnie, że nie wszystkie jesteśmy takie same i mamy w końcu prawo się relizować. Fakt, że niekiedy same kobiety są bardziej konserwatywne w poglądach na role kobiece niż sami mężczyźni (zalatuję genderem i queerem).
Powiem zupełnie szczerze, że nie do końca rozumiem kobiety, który mówią, że nie chcą mieć dziecka/i, bo dla mnie jest to dziwne... po prostu zupełnie sprzeczne z moją naturą. Ale cóż mi do tego? Mam je przekonywać, że to ja mam rację? Z drugiej strony nie pojmuje też dziewcząt, które w wieku 18-20 lat zostają matkami i żonami. Jeeeeeezu, a gdzie czas na studia, na życie, na jakieś podróże, spełnanie siebie i inwestowanie w swoją przyszłość? Dzieci temu wszystkiemu nie zaprzeczają, ja chciałabym w swoim życiu łączyć cechy matki Polki i kobiety, która spełnia nie tylko pragnienia rodziny, ale też swoje... Ale powiedzmy sobie szczerze, wiek późnych nastu i zaraz po 20 to najlepszy okres na rozwój siebie.
Dodam też, że moje dwie najlepsze przyjaciółki... mają totalnie w nosie związki, mężczyzn traktują jak kolegów i mają ich mnóstwo, zero związkow za sobą w wieku 24/25 lat i nie chcą mieć dzieci. Ani razu nie wypomniałam im, że to "dziwne". Niech sobie będą dziwne, za to je lubię Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2012 08:58 PM przez nemezis871.)
02-14-2012 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dziabka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #309
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-14-2012 04:38 PM)Nikuś napisał(a):  Ja to bym chciała i wyjść za mąż i mieć choć jedno dziecko, bym miała z kim świrować z pocztówkami Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech Już to widzę jakbym wychowała takiego małego maniaka Język I żebym miała z kim tworzyć w masie solnej i w tym moim crafcie i z kim gotować ohh jak ja bym chciała takiego małego Szkraba Język I kupowałabym mnóstwo klocków Lego dla mego Maluszka i byśmy godzinami budowali dziwności Język I oczywiście wszyscy razem byśmy podróżowali Język


Hajlajf! Duży uśmiech Właśnie tak mam! Piotruś już nawet dostał dwie pocztówki ze Szwecji, written&stamped adresowane do Niego (od rodziny). I wiesz, nawet łapie się za szycie/wyszywanie Szczęśliwy A klocków to czasem mam dość... O matko Ja kocham dzieci, zwłaszcza małe - mój mi się czasem za duży wydaje, a ma dopiero 3,5 roku... O matko Szczęśliwy I już mi się marzy następny szkrab... Wywracanie oczami

~Fave 1 ~Fave 2 ~For trade ~Mój blog ~Otrzymane z PL
02-14-2012 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #310
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
ja nie cierpię małych dzieci, chciałabym żeby mi się taki trzylatek urodził od razu Język

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-15-2012 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #311
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Kiedy takie małe słodkie są jeszcze do zniesienia, to starsze robią się marudne i pyskate Język.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-15-2012 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #312
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Martina napisał(a):ja nie cierpię małych dzieci, chciałabym żeby mi się taki trzylatek urodził od razu

Kiedyś mi się śniło, że nagle miałam taką trzyletnią córeczkę Duży uśmiech
A dziś, przez te gadanie o podróżach, wyśniła mi się chętna towarzyszka do wyruszenia w świat Język
Czemu to tylko sen?!

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
02-15-2012 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #313
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Ja Ci się wyśniłam? Duży uśmiech Bo mnie właśnie też brakuje towarzysza/rzyszki Język

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-15-2012 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Oj_karola Offline
om nom nom
**

Liczba postów: 56
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #314
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-15-2012 12:04 AM)Martina napisał(a):  ja nie cierpię małych dzieci, chciałabym żeby mi się taki trzylatek urodził od razu Język

Też mi się takie marzy Zawstydzony


Nie cierpię mieć zajęć rozciągniętych na cały dzień ! 2 godziny od 9, po czym kolejne dwie od 16. Wyspać się nie można.


[Obrazek: _RainbowBummiesParade__by_MenInASuitcase.gif]
02-15-2012 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #315
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
a ja nie cierpię mojego braku zorganizowania Zdziwko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-15-2012 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zielonakredka Offline
ojtam ojtam.
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #316
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
a ja dzisiaj wszystko uwielbiam. Duży uśmiech

pogoda w Norwegii, a konkretnie w Drammen jest cudna..+5 stopni w cieniu, slonce grzeje i czuc wiosne w powietrzu.. jakos tam mi sie nawet nie chce robic zdjec, a obiecalam kolezance, ze codziennie bede wstawiac jedno. Język i tak sie zastanawiam, czy wracac do Polski, czy moze jednak tu zostac..

(przepraszam za brak polskich znakow, ale nie nic przestawiac w nie moim komputerze)
02-15-2012 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #317
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
nemezis871 napisał(a):Bo mnie właśnie też brakuje towarzysza/rzyszki

Ha! Możliwe Szczęśliwy

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
02-15-2012 04:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
hardgirl123 Offline
1000 pomysłów na raz
*****

Liczba postów: 1,080
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: -1
Post: #318
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
a ja jak szłam z pracy to śnieg i wiatr miałam w oczy i jeszcze bolało mnie podbrzusze i nadal boli Smutny
poza tym nasz pracowy radca prawny dopytywał jak mi idzie nauka na egzamin na uprawnienia a idzie mi tak sobie średnio (albo to ja siebie zbyt surowo oceniam jak to zwykle bywa) ale powiedział że wierzy we mnie i że będzie dobrze. Poza tym za tydzień mam urodziny i czuję się staro, może to przez ten biomet Smutny jeszcze taki jeden w pracy wkurzył mnie, a ja nawet nie miałam siły go zwymyślać a jest za co Smutny
wygadałam się i ulżyło mi

"Skałom trzeba stać i grozić,
Obłokom deszcze przewozić,
Błyskawicom grzmieć i ginąć,
Mnie płynąć, płynąć i płynąć"
/Adam Mickiewicz/
02-15-2012 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #319
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Czy ktoś ma w domu za dużo czasu i chciałby zamienić swój czas na parę groszy? Język

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-15-2012 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #320
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-15-2012 05:18 PM)Martina napisał(a):  Czy ktoś ma w domu za dużo czasu i chciałby zamienić swój czas na parę groszy? Język


a co masz jakieś propozycje??
02-15-2012 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS