|
przechwałki kulinarne
|
|
| Autor | Wiadomość |
nemezis871
Fanaticus Znaczkolizakus ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,370 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 4 |
|
||
| 04-12-2012 05:19 PM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Partnerzy:

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc


Robiłam dzisiaj obiad pod tytułem "poświąteczne czyszczenie lodówki". Jako, że jak zwykle na święta kupiło się za dużo wędlin, które do soboty (u mnie w piątek się pości) z pewnością by się popsuły, kupiłam pomysł na pizzerinki, zrobiłam wielgachną jedną pizzę, którą posypałam pieczarkami, duuuużą ilością sera, jeszcze większą ilością szynki oraz skrojonej kiełbasy oraz pomidorkami. Wyszła pychna, na sam zapach aż ślinka ciekła, no to dawaj wysmarować keczupem, bo sos czosnkowy się skończył, a zauważyłam to za późno by zrobić swój domowy.


