|
przechwałki kulinarne
|
|
| Autor | Wiadomość |
nemezis871
Fanaticus Znaczkolizakus ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,370 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 4 |
|
||
| 10-26-2012 11:17 PM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Partnerzy:

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc


O zgrozo, biszkopt cały robić mikserem, sie nie dziwie, ze taki cienki wyszedł
chyba, ze to miał być taki zamysl, ale naprawdę pierwsze widzę, by mąkę w biszkopcie mieszać mikserem, a nie łyżką. Ciacho wyglada na pyszne, ale u mnie, by nie zeszło, zbyt słodkie ;( wolimy mniej słodkie ciasta, a najbardziej to chyba nawet z dodatkiem kwasnych owoców. Jak dla mnie rządzi zwykły placek z truskawkami, jezynami i jagodami, moze zrobię jutro, bo Tatuś zjeżdża a on ciasta uwielbia. A u mnie dzisiaj były krokiety z kapustą i grzybami - moje ulubione danie Everly


