Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #24
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
(02-17-2012 04:31 PM)ven-a napisał(a):  U mnie Oczko uczennica powiedziała tak ni z tego, ni z owego. Wiesz jak to czasem jest na lekcji, że rozmawia się dosłownie o wszystkim Oczko to tak wyszło, że powiedziała mi o stronie, zapisała w moim kajeciku, sprawdziłam, najpierw z "taką dozą nieśmiałości", a później się zarejestrowałam i lawina ruszyła Duży uśmiech

Ja pamiętam moją pierwszą nauczycielkę angielskiego w I kl. gimnazjum, w II klasie nam zmienili. Panie E. była moją ulubioną nauczycielką, ona uczyła, nie wymagała :] Chciało mi się uczyć, bo wiedziałem, że nie muszę. Może to dzięki niej, może dlatego, że lubię angielski mam teraz 6. Nie uwierzysz/uwierzycie ale czasami pisałem z nią na facebook'u Język Korzystając z okazji Duży uśmiech Też chcę być nauczycielem Angielskiego i mam pytanie czy muszę skończyć liceum? jak zostać nauczycielem angielskiego? Uśmiech

Od razu przepraszam za oderwanie od tematu, ale długo czekałem na taką, można powiedzieć, okazję zapytać się kogoś od fachu Język

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
02-17-2012 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - 97didek - 02-17-2012 04:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS