Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosja - priorytet czy ekonomiczny?
Autor Wiadomość
jabajbaj Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #29
RE: Rosja - priorytet czy ekonomiczny?
(02-06-2014 07:57 PM)Lia napisał(a):  Dla mnie 20 groszy to praktycznie żadna oszczędność (a jestem osobą oszczędną Cyklop). Jeśli mówimy o złotówkach - wtedy tak. Ile kartek musiałabyś wysłać, żeby Ci się to zwróciło? Moim zdaniem nie jest to warte zachodu i nawet niezauważalne. Jeśli istnieje szansa, że mogę mieć coś lepiej za tak niewielką kwotę, nawet się nie zastanawiam.

Wolę wysyłać priorytetem, bo odnoszę wrażenie, że czasami na poczcie patrzą na taką naklejkę przychylniejszym okiem i idzie ona jednak szybciej. Zdarzyły mi się tylko 3 kartki wysłane priorytetem do Rosji, które mają na liczniku 40+. Średnia wynosi 20 dni. Ekonomicznym nie wysyłałam nigdy.

Poza tym, jeśli patrzeć nie tylko na Rosję - chyba warto wydać te 20 groszy i mieć kartkę doręczoną po 4-5 dniach niż po 14.
No cóż... ja oszczędności nie mam zbyt wiele, więc dla mnie każdy grosz się liczy. Po 5 kartkach na Rosję już mam 1 zł w kieszeni więcej i to jest dużo... Ale widać kwestia podejścia do pieniędzy po prostu xD
Poza tym jeśli chodzi o inne kraje, to tak - też wolę zapłacić więcej i mieć to szybciej. Ale Rosja naprawdę nie idzie szybciej prio niż ekonomem, a już zdecydowanie prio nie gwarantuje pewności czy kartka w ogóle osiągnie cel. Ba, od kiedy wysyłam eko kartki dochodzą mi do Rosji zdecydowanie szybciej niż za czasów prio, hm...

Otrzymane z Polski - poukładane alfabetycznie miejscami
Favy Picassa (widokówki)//Favy PC(inne)
Oferuję: Widoki//Różne//Reksio
Najbardziej lubię widokówki z różnych Polskich miejscowości, zamki, drewniane budownictwo i góry
02-06-2014 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rosja - priorytet czy ekonomiczny? - jabajbaj - 02-06-2014 08:16 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z naklejką "priorytet" Magical 7 16,220 08-31-2012 07:23 PM
Ostatni post: Ania

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS