Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marzycielski zeszyt postcrossingowy
Autor Wiadomość
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #1
Marzycielski zeszyt postcrossingowy
Kontynuując...

uż od jakiegoś czas mnie również marzył się swój własny, osobisty zeszycik i tak oto postanowiłam go stworzyć. W zasadzie długo nie myślałam nad tematyką, kierując się swą przeważającą naturą :mrgreen: A że lubi ona bujać w obłokach i śnić o rzeczach (wydawałoby się) poza jej zasięgiem, zdecydowałam otworzyć Zeszyt Dla Totalnych Marzycieli! Szczęśliwy

A o co chodzi dokładniej? Proszę o zmotywowanie mnie do spełnienia kolejnych swych marzeń! Bym nie zmęczyła się realizacją nawet najbardziej zakręconych pomysłów! Napiszcie/namalujcie/wklejcie wszystko co związane może być z waszymi zrealizowanymi marzeniami, z tymi które jeszcze na spełnienie czekają Uśmiech A pomogliście komuś spełnić jego "sen"? Uśmiech

Każdy marzyciel, niech zgłasza się śmiało!
Poproszę o adres każdego chętnego na pw. Ja będę nadzorować wysyłkę do kolejnych osób, bo bym się zapłakała gdyby poleciał do kogoś i zaginął ;p

1. Desponia ->
2. hardgirl123 ->
3. magdala39 ->
4. Martina ->
5. Maxus ->
6. get_me_out ->
7. anusiagd ->
8. Toruko ->
9. mishi -
10. comamysza
11. wariaty
12. stalowamagnolia
13. Anusiak85
14. Hika
15. Tulsa
16. Satai
17. Żaba.Ania
18. Xellosan





"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-29-2012 12:54 PM przez Ayuto.)
02-04-2012 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Marzycielski zeszyt postcrossingowy - Ayuto - 02-04-2012 11:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS