Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa, sobota 21 kwietnia 2012 r.
Autor Wiadomość
Enderejew Offline
Niezaawansowany :P
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Warszawa, sobota 21 kwietnia 2012 r.
Hej Wam!

Miałem przerwę w Postcrossingu, ale zamierzam do niego wrócić. Pomyślałem, że dobrą okazją do wysłania większej ilości offów było by... mniejsze lub większe spotkanie postcrosserów w Warszawie Szczęśliwy Dawno się już tak nie spotkaliśmy, a warto Język

Zapraszam wszystkich, którzy czują się postcrosserami, zwykłymi wysyłaczami pocztówek lub ich miłośnikami niezależnie od stopnia zaawansowania, płci, czy tego, na którym forum pisze. Miło będzie się spotkać z ludźmi, którzy tak samo kochają pocztówki Uśmiech

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godzinie 16:00, a miejscem spotkania będzie Plac Zamkowy, pod kolumną Zygmunta, znak rozpoznawczy: pocztówki w garści u co najmniej dwóch osób Duży uśmiech

Proszę o deklaracje udziału poprzez wpisanie się w tym temacie i dołączenie stopnia prawdopodobieństwa pojawienia się, np.: "na pewno będę", "na x% będę", "dam znać później czy będę" (+kiedy?) itp.

Po wizycie w informacji turystycznej i na rynku w celach wiadomych Oczko postaramy się gdzieś przysiąść aby podpisać kartki i pogadać. Można dołączać w trakcie, myślę, że ze 2-3 godziny spokojnie będziemy gdzieś siedzieć - zainteresowanych proszę o zostawienie mi telefonu na PW, jeśli go nie mam. Jeśli zbierze się większe grono chętnych - można się gdzieś spotkać na before party i dotrzeć na 16 pod kolumnę - dajcie znać co myślicie.

Ponieważ propozycję umieszczam na dwóch forach - będę aktualizował listę potencjalnie chętnych i tu i tu.

Zapraszam i do zobaczenia!

Lista chętnych:
0. Duży uśmiech Enderejew - 100%
1. Ata_ "ja z przyjemnością się spotkam"
2. uff "wpadnę na 85%"
3. wiśnia "będę na 99%"
4. overbreathing (vel ankaer) "ja tak na 90% się pojawię"
5. Dziabka Chyba raczej tak na 90% będę!
6. Lena "na 95% pojawię się na spotkaniu"
7. Tulsa "na ten moment daję około 20% na moje przybycie".
8. AgnieszkaPL 100% : )
9. mikis "kawa, prasa, relaks"
10. Jasiek444 (vel Jasiek W) "wysoce prawdopodobne ze na 90 % bedę"
11. Ania "Jak będzie ładna pogoda to ja sie postaram przyjść razem z Ryśkiem"
12. sylwka_1980 "będę na 90%"
13. Hedonic - Nie obiecuje ale kto wie..;] może do Was dołączę w Warszawie
14.
15.
16.

Lista chętnych na kartki ze spotkania tu.

Profil na PC | Kartki na wymianę | Otrzymane | Ulubione
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-16-2012 08:10 PM przez Enderejew.)
03-31-2012 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Warszawa, sobota 21 kwietnia 2012 r. - Enderejew - 03-31-2012 09:11 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nadprogramowa Warszawa Mikis 4 9,928 09-11-2012 10:36 AM
Ostatni post: Mikis

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS