Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pakiety tematyczne
Autor Wiadomość
samlanka Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 149
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Post: #1
Pakiety tematyczne
OK, skoro Martina mówi, że ktoś sie znajdzie to wierzę. Tak więc zapraszam do wymiany tematycznej w formie pakiecików.

Do zabawy mogą zgłaszać się osoby które są na forum od ponad miesiąca-lub jeśli są aktywne i wiadomo, że nie oszukują.

REGULAMIN
1. W swoich postach podajecie numer grupy do której chcecie dołączyć oraz pod który numerek. Np Grupa 1 pod #2
Można zgłaszać się do więcej niż jednej grupy.

2. Po zgłoszeniu się wysyłacie do mnie swój adres, jeśli już się wymienialiśmy, lub juz braliście udział, to nie ma takiej potrzeby.

3.Po zgłoszeniu się wystarczającej liczby osób w tej grupie, będzie to zazwyczaj 5 osób. Ja spakuję kartki o wybranej tematyce i wyślę do pierwszej osoby w kolejce.

4. W każdym pakieciku jest 15 kartek, z czego każdy uczestnik może wyjać max. 8 kartek, uzupełniając je o ilość wyjętych kartek, jednocześnie pamiętając o tematyce pakieciku!

5. Proszę o podpisywanie kartek w miejscu znaczka ołówkiem.

6. Po otrzymaniu pakieciku powiadamiacie mnie o tym pisząc post w tym temacie, podając numer grupy. Na wysyłkę do następnej osoby z listy macie max. 5 dni. (Lista adresów znajduje się w pakieciku).

7.Pakiecik wysyłamy listem zwykłym priorytetowym. Pakiet jest przezemnie zapakowany w kopertę bąbelkową i często zabezpieczony tekturą. Proszę o odpowiednie zabezpieczanie kartek- można zwyczajnie włożyć moją kopertę do następnej zwykłej koperty.

8. Zasada "nie wkładam do koperty czegoś czego sam nie chciałbym znaleźć" jest jak najbardziej aktualna.

Grupy są w 3 poście, ponieważ 2. zajęła Martina Język
ZAPRASZAM DO ZABAWY

Profil PC ||Otrzymane-blog || Favy ||
Masz mi do wysłanie więcej niż jedną kartkę? Włóż je w kopertę!
Chcesz mój adres? Szukaj na PC
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2012 11:45 AM przez samlanka.)
08-20-2012 09:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pakiety tematyczne - samlanka - 08-20-2012 09:27 AM
RE: Pakiety tematyczne - Martina - 08-20-2012, 10:35 AM
RE: Pakiety tematyczne - samlanka - 08-21-2012, 11:44 AM
RE: Pakiety tematyczne - Martina - 08-21-2012, 01:09 PM
RE: Pakiety tematyczne - stalowamagnolia - 08-21-2012, 03:06 PM
RE: Pakiety tematyczne - anka79 - 08-31-2012, 11:10 AM
RE: Pakiety tematyczne - stalowamagnolia - 10-01-2012, 01:46 PM
RE: Pakiety tematyczne - ljoe - 10-01-2012, 03:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS