Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #40
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
(04-21-2012 01:18 PM)GabraLBN napisał(a):  Tak sobie czytam i czytam, kurczę, ilu ciekawych rzeczy się można o Was dowiedzieć Duży uśmiech A że nieładnie tylko "brać", więc i ja się trochę podzielę moim niezmiernie pasjonującym życiorysem... w końcu lepiej późno niż wcale Zawstydzony

Dla tych, co nie wiedzą bądź się nie domyślają, mam na imię Gabi. Lat obecnie 22,5. Po skończeniu liceum w moim rodzinnym Lublinie, wymyśliłam sobie, że chcę studiować w większym mieście i tak jakoś wywiało mnie do Warszawy. Od zawsze marzyłam o europeistyce i miałam w głębokim poważaniu opinie wszelkich specjalistów o tym kierunku, więc - zgodnie z marzeniami - w 2008r. zostałam studentką europeistyki na UW. Żałować nigdy nie żałowałam, bo na 3 roku studiów wyjechałam na Erasmusa do Szwecji, gdzie poznałam pewnego pana rodem z Kolumbii i cóż, wpadłam po uszy Zawstydzony . Po skończeniu licencjatu stwierdziłam, że na europeistyce zostaję, ale fajnie by było jednak skupić się na czymś konkretniejszym, więc robię sobie równolegle dziennie dwie magisterki: europeistykę oraz finanse i rachunkowość i właściwie nie mam życia prywatnego Cyklop A jak już znajdę wolną chwilę i jakieś fundusze uda się odłożyć, robię sobie przerwę w zajęciach, szukam tanich lotów i gdzieś jadę Oczko Tylko w tym roku akademickim udało mi się objechać Belgię, zwiedzić Rzym i Wiedeń. Pocztówki zbieram od zawsze, z każdego wyjazdu przywożę ich stosy, w PC bawię się od roku.
Poza tych kocham języki - po angielsku nawijam tak, że sama siebie czasem nie rozumiem, chociaż do perfekcji mi jeszcze daleko. Tyle, że po prostu bardzo swobodnie się w nim czuję Uśmiech. Myślę, że całkiem nieźle radzę sobie też z niemieckim i rozumieniem rosyjskiego (mówić wolę nie próbować Duży uśmiech). W między i czasie uczyłam się węgierskiego (nie pamiętam nic) i szwedzkiego (nad tym zamierzam znów od wakacji przysiąść, tym razem porządnie), no i od jakiegoś czasu uczę się na własną rękę hiszpańskiego... latinoamerykańskiego Duży uśmiech I mam przeogromną nadzieję, że jak skończę studia to uda mi się znaleźć jakąkolwiek pracę w zawodzie na dalekiej północy Szwecji... Choć perspektywa mieszkania w miejscu, gdzie jeszcze teraz temperatura jest na minusie, sypie śnieg, a w zimie ogląda się zorze polarne przez okno... nieco przeraża Oczko Ale czego się nie zrobi dla faceta, nie? O matko

A inne hobby oprócz pocztówek, włóczenia się po świecie i języków obcych?
- robienie zdjęć wszystkiemu i wszystkim
- muzyka, szczególnie polska z lat 80-90 XXw, no ale nie tylko (ostatnio i kolumbijska Cyklop )
- bieganie, spacery (wiem, że to nic, ale jak mam czas to wracam sobie piechotą do domu z uczelni - studiuję na Służewiu, mieszkam na Bielanach... więc jednak moje spacery bywają nie do końca normalne Duży uśmiech )
- góry Serce

dobrze,że podróżujesz,będzie kto nam miał robić loterie Szczęśliwy a tak serio - witam Uśmiech!
04-21-2012 03:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - pro-et-contra - 04-21-2012 03:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS