Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
laaraine Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #44
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
jestem tu już trochę, nawet czuje się jak u siebie (hihi Cyklop) więc co mi tam, poznajcie mnie trochę.

Jestem Ola, w dowodzie Olga, aczkolwiek nie przepadam za tą 'oficjalnością' i wszyscy zwracają się po prostu Ola. Mam lat prawie 21, jestem z Bełchatowa, to woj. łódzkie mimo że wszyscy sądzą i czasem wmawiają mi, że to na śląsku. Cóż (:
Studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną, co jest też moim hobby. Jestem na drugim roku, mam mnóstwo praktyk, które uwielbiam, a z dziećmi czuje się czasem lepiej niż z dorosłymi Szczęśliwy Zwłaszcza przedszkolaki, prowadzenie zajęć w najmłodszych grupach sprawia mi największą radość.
Zdarzyło mi się parę lat tańczyć towarzyski taniec. Uwielbiam to i żałuję, że dziś już nie mam takiej możliwości. W każdym razie to nigdy nie ucieknie, chyba zawsze będę się czuła na parkiecie jak ryba w wodzie Uśmiech
Jestem też wolontariuszką od paru lat, uwielbiam pomagać przy organizacji imprez czy koncertów, działam dość aktywnie w naszym wolontariackim stowarzyszeniu, poznałam dzięki temu mnóstwo wspaniałych ludzi i mam w związku z tym ogrom wspomnień.
No i postcrossing. Uwielbiam wypisywać kartki!
04-24-2012 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - laaraine - 04-24-2012 05:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS