Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
edtta Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 279
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #47
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Wstyd, że jeszcze nic o sobie nie napisałam, choć jestem tu od samego początku O matko


Mam na imię Edyta i mieszkam bardzo blisko (dosłownie 2 kroki) granicy polsko-ukraińskiej. Niestety paszport mój stracił ważność i na razie nie mogę się wybrać na tamtą stronę Cyklop
Studiuję niestacjonarnie zarządzanie kulturą w Krakowie. Obecnie poszukuję pracy, choć tutaj na Podkarpaciu w ogóle ciężko coś znaleźć.
Interesuje mnie architektura, w szczególności ornamentyka. Moim hobby była akwarystyka, ale niestety obecnie nie posiadam akwarium, gdyż mi pękło. Planuję kupić 200 litrowe oraz rybki takie jak paletki i skalary. Lubię czytać książki, niestety na brak czasu robię to obecnie rzadko. Kooocham fotografować wszystko (w szczególności zabytki, nie lubię robić zdjęć portretowych), a ostatnio nawet zapisałam się do grupy fotograficznej w Przemyślu Szczęśliwy
Lubię rysować, malować (w szczególności ikony-chyba niedługo się zabiorę za namalowanie jakiejś), no i chyba się pochwalę swoją pierwszą ikoną:
   
Kiedyś dużo wyszywałam i wykonywałam ramki z muszelek o takie:
   

Kiedyś jeździłam często do Włoch i na Ukrainie byłam parę razy. Marzą mi się także i inne podróże Zdezorientowany

Mój blog | Profil na PC | Favy z Polski
08-26-2012 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - edtta - 08-26-2012 04:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS