Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
nekota Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 57
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #52
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Coś o mnie... Choruję na brak czasu, albo jest to nieumiejętność organizowania czasu. Jedno z dwóch i nie wiem co gorsze...
Lubię malować, rysować, wycinać, przyklejać, przerabiać, doszywać, ozdabiać... Zamknę to wszystko w jednym słowie jakim jest "tworzenie". Uśmiech
Kocham grać. Swoją przygodę z teatrem ciągnę już piąty rok, na początku w innej grupie teatralnej, a teraz szlifuję swoje umiejętności w Teatrze Krzywa Scena w moim mieście, jakim jest Stargard Szczeciński.
W wolnych chwilach również poświęcam się harcerstwu w wędrowniczej drużynie oraz w harcerskim klubie ratowniczym. Lubię wędrować, obiecuję sobie, że kiedy będę już starsza i będę miała możliwości, to będę podróżować.
Wciąż uczę się kręcenia poikami, jest to sztuka tańca z ogniem i chociaż nie jestem na zaawansowanym poziomie, to naprawdę widok ognia w połączeniu z tańcem i muzyką po prostu mnie hipnotyzuje i jest w tym jakaś magia...
Kocham zielone herbaty, w moim mieście jest nawet mała herbaciarnia w której można zaopatrzyć się w liście do picia, a już przy wejściu aromat herbaty uderza w nozdrza.
Może coś o przyszłości... Ja, mój kot, mój ciepły koc, mój kubek mojej zielonej, mój wygodny fotel przy moim kominku i moja książka to interesująca perspektywa.

A najgorsze jest to, że chyba nie napisałam wszystkiego. (:

A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-30-2012 11:01 PM przez nekota.)
08-30-2012 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - nekota - 08-30-2012 10:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS