Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #5
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
A ja jestem Aneta Uciekinierka Szczęśliwy Po prostu pewnego słonecznego poranka zwiałam ze Śląska do Krakowa Język Mieszkam tu już sobie trzy lata i w dalszym ciągu miasto mnie zachwyca! Co jakiś czas dostaję napady radości, z powodu swej decyzji. Czuję się wtedy jakbym dopiero dzień wcześniej w Krakowie się znalazła! Poza pracą w branży papierniczej ( szumnie to tak nazywam, a to tylko zwykłe ksero z art. biurowymi Język ), zajmuję się swoim nowym przyjacielem - ok. półrocznym królikiem miniaturką Łobuzią, próbuję znaleźć ciekawą lekturę, albo podśpiewuję pod nosem ulubione melodie, które nie ograniczają się tylko do jednego konkretnego gatunku. Lubię poznawać nowe nurty muzyczne. Marzą mi się podróże i porzucenie typowego życia na rzec poznawania świata. Muszę tylko chłopaka zmobilizować do tego Szczęśliwy Mówią żem uzależniona od internetu. A ja po prostu buszuję po forach/stronkach, grając w tekstowe gry rpg, znajdując nowe zainteresowania i poznając ludzi. Gdyby nie to, nie byłabym teraz tu gdzie jestem. Nie pisałabym tego posta Język

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
02-16-2012 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - Ayuto - 02-16-2012 11:06 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS