Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #7
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Ja się chyba jeszcze nikomu nie przyznawałam, że ze mnie nerdzik jest... Bo kto normalny idzie na polibudę i 5 lat męczy się z elektroniką i telekominikacją Szczerbol Język? Minęłam się z powołaniem, bo to miała być infa Smutny. I teraz siedzę sobie z Lubym w Szwajcarii, gdzie on dostał pracę zaraz po studiach, a ja zastanawiam się, co dalej zrobić ze swoim życiem. Tiaa..

Przechodząc do bardziej pozytywnych tematów Uśmiech... Uwielbiam gotować i piec, a moje aktualne miejsce zamieszkania pozwala mi na coś, co w pichceniu lubię najbardziej: poznawanie nowych smaków i kuchni świata. Poza tym oboje lubimy podróżować, choć na razie ograniczamy się do Europy (aj, muszę w końcu wyrobić paszport!). Herbatę wypiję, ale to jak mi się przypomni, że mam przecież jakąś w domu, natomiast ze smakiem zapijam się kawą. Lubię czytać, głównie sci-fi i fantastykę (G. Martin, Dukaj, Tolkien), muzykę też uwielbiam; wciąż mam jakieś pozostałości moich ulubieńców ze studiów, tj. Rammstein i Sabaton ("tylko czarne glany są naprawdę funny" Oczko), ale ostatnio słucham też dużo elektroniki i jazzu (Możdżer Serce).

Po górach nie chodzę, ale w przyszłym sezonie mam zamiar wykorzystać bliskość Alp i nauczyć się jeździć na snowboardzie (narty już przerabiałam, są be).

O postcrossingu przeczytałam gdzieś w internecie i tak to się zaczęło. Za dwa miesiące stukną mi 2 lata, a mój zbiór kartek niedawno przeskoczył tysiąc Uśmiech.


Aaa.. zawsze chciałam mieć kota (w domu odkąd pamiętam były psy, świnki morskie, chomiki, szczury, koszatniki, szynszyle... ale kota mieć nie chcieli Smutny), natomiast Luby ostatnio zaraził mnie miłością do psów rasy corgi Serce.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-16-2012 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - heksita - 02-16-2012 01:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS