Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
Monasi4 Offline
Katriana Syntia
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #12
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Jak by to ująć... Jestem Monika. Mam całe 158 centymetrów ciepła i pozytywnej energii. Tak właściwie to lubię obserwować ludzi, w sumie gapie się na nich bezczelnie, ale są TACY interesujący!
Nie lubię ciszy i samotności, kocham poznawać nowych ludzi i nowe kultury. Uwielbiam się przytulać i dramatyzować bez powodu. Moje myśli to przeważnie głupoty Duży uśmiech Ogólnie lubię robić nieprzemyślne rzeczy. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i słodyczy. Boję się samotności i tego, że moje życie nie będzie takie jakie chciałabym aby było, że ktoś (może ja sama...) przeszkodzi mi w realizacji moich marzeń. Boję się podejmowania ważnych decyzji, wolałabym żeby ktoś zdecydował za mnie. Motywowanie siebie to zrobienia czegoś nie jest moją mocną stroną, ale pracuje nad tym Uśmiech Jestem leniem niesamowitym, ale jak mam napad energii to skacze jak wariat i się wydzieram. Mój humor zmienia się średnio co 10-20 minut i ogólnie jestem niestała w emocjach.
Z wiadomości mało ważnych - Mieszkam na wsi, a uczę się w warszawskim liceum na profilu biol-chem i w sumie ciągle się zastanawiam - co ja robię na biol-chemie? Zamierzam iść w kierunku dietetyki - co z tego będzie, nie mam pojęcia.
Nie lubię snuć planów, preferuje podejście spontaniczne, przed siebie.
Chciałabym mieszkać gdzieś gdzie jest cieplej, bo wiecznie mi zimno.
Znam mało świata, ale co to za problem - jeszcze poznam! Pewnego dnia zapragnęłam mieć fajne hobby, które zna niewiele osób, przypomniałam sobie o postcrossingu, o którym słyszałam na innym forum i oto jestem. Tadam! Prawie 2 lata z Wami Serce
Pisałam teraz co mi przyszło do głowy, pewnie mogłabym jeszcze tak długo, ale nie będę Was męczyła.

Profil PCPocztówki na wymianęWszystkie otrzymane pocztówki
02-16-2012 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - Monasi4 - 02-16-2012 11:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS