Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
tengel27 Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 93
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #17
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
No to i ja...

Imię - Dawid. Duży ze mnie chłopiec i to chyba dosłownie. Uwielbiam kreskówki z nastawieniem na anime. Ze swoimi zabawkami zamykam się w pokoju, w którym panuje nieustanny artystyczny nieład (choć rodzice twierdzą, że to burdel). Pająki na ścianach są przyjaciółmi Duży uśmiech Tak jak książki, gdyż bez nich nie ma życia. Książki targam ze sobą wszędzie, w każdą podróż. Ulubiony gatunek to fantasy, aczkolwiek nie odmawiam czytania innych. W czasie napaści tworzenia słucham muzyki (ostatnio Michel Telo - takie to wpadające w ucho Uśmiech ), a podczas leżenia i obijania oglądam filmy. Tworzę co mogę i na co mnie najdzie... od kartek do biżu ostatnio.

Z utęsknieniem oczekuję wiosny by ruszyć do prac ogrodniczych. Rośliny są moją kolejną pasją ze szczególnym uwzględnieniem kaktusów.

Pocztówki zbieram od niecałego pół roku, gdy na którymś blogu rękodzielniczym znalazłem wzmiankę o portalu. Tak się zaczęło. Dziś mam trochę ponad sto kartek otrzymanych i coś około.... (a kto by to liczył)... czystych do wysłania. Cyklop
A jako, że znaczki są w komplecie z kartką to mam też jakieś 15 klaserów (oczywiście nie zrywam tych z kartek - te tworzą całostki) Uśmiech

Favy z Polski
Ja na PC
Mój blog pocztówkowy
02-17-2012 04:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - tengel27 - 02-17-2012 04:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS