Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
ven-a Offline
fretkomaniaczka :)
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #18
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
No to i ja podzielę się informacjami na mój temat Oczko Skończyłam filologię angielską i od 3 lat jestem nauczycielką języka angielskiego w gimnazjum w moim rodzinnym mieście. Codziennie dojeżdżam do pracy 30km w jedną stronę. Specjalnie po to zrobiłam sobie prawo jazdy! Dojazdy niespecjalnie mi przeszkadzają, wyjątkiem są tylko zimy, kiedy to za kółko nie siadam, bo od razu latam po rowach Język Ta praca daje mi wewnętrzne zadowolenie, tak jakbym odnalazła miejsce dla siebie. Uwielbiam angażować się w prace dodatkowe, przedstawienia, konkursy, akcje...
Moim ogromnym zainteresowaniem są.... FRETKI Szczęśliwy Co już chyba każdy, kto zna mnie choć troszkę, wie Język Moja Venka jest ze mną 6,5 roku i jej obecność kompletnie odmieniła moje życie. Dzięki niej zaangażowałam się w życie światka fretkowego, byłam jednym z członków założycieli Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek i teraz na co dzień prowadzę Wirtualne Adopcje ( http://fretek.org/adopcje/showlist/37 ), sama stworzyłam je od podstaw i jestem bardzo dumna z ich działania Uśmiech
Na Postcrossing trafiłam dzięki uczennicy Uśmiech Jedna z moim ulubienic, niestety, już nie ma jej w gimnazjum. Dzieci zawsze wiedziały, by to ją przysyłać do mnie, aby przełożyć pracę klasową Język To ona powiedziała mi o tej stronie i tak jakoś... wkręciłam się Uśmiech Mimo wszystko fretki zawsze będą dla mnie pasją numer jeden Duży uśmiech
02-17-2012 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - ven-a - 02-17-2012 04:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS