Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #23
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Paulina. Dla Was Paula, bo od jakiegoś czasu tak mi się bardziej podoba Uśmiech A ja cóż... zostałam magistrem ekonomii i nie wiedziałam dalej co ze sobą począć. Perspektywy pracy w moim mieście prawie zerowe, a na mieszkanie w innym mieście muszę mieć też pieniążki. A poza tym nic jeszcze na tym świecie nie widziałam, więc postanowiłam wyjechać na jakiś czas do Walii, żeby zarobić trochę jak się uda, podszkolić angielski, no i tak dla odmiany w życiu Uśmiech Jak wrócę to będę się wtedy zastanawiać nad moją karierą zawodową. A co Uśmiech
Poza tym to lubię chodzić po górach, Bieszczady zawsze Oczko Lubię czytać książki, na co ostatnimi laty jakoś mniej czasu. Lubię też pocztówki, a jakże! Stąd jestem na PC od pół roku, choć pocztówki w moim życiu były dawno. I zanim dowiedziałam się o PC to już ich miałam sporo.
I to chyba tyle na szybko. Uśmiech

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
02-17-2012 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - PaulaZ87 - 02-17-2012 04:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS