Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
anusiagd Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #27
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
No to jestem Ania, mieszkam w Gdańsku i w maju skończę 21 lat (w tym momencie poczułam się staro ;(). Jestem ekstrawertyczką, kocham ludzi, towarzystwo, miejsca gdzie coś się dzieje. Nie znoszę monotonii i chyba mam ADHD dorosłych, bo ciężko mi usiedzieć w jednym miejscu Uśmiech Studiuję psychologię- bo tak wyszło i filologię polską z dziennikarstwem- bo tak chciałam. Nie wyobrażam sobie przyszłości, ale liczę na szczęśliwe zbiegi okoliczności Duży uśmiech
Uwielbiam biologię, to miłość od gimnazjum i pozostała mi, aż do dziś. Jestem uzależniona od herbaty, ale niestety ostatnio kocham też kawę. Ciągle towarzyszy mi muzyka, bardzo szeroko rozumiana, od Chopina przez rock jazz rnb komercyjną po rap Uśmiech Dlatego prawie z każdym znajdę muzyczną drogę porozumienia w jakimś aspekcie Uśmiech
Lubię czytać i pisać. Kiedyś pisałam wiersze, teraz piszę je rzadziej, w porę się nie wydałąm (a mogłam!) i to mój błąd.Ostatnio myślałam o scenopisarstwie, ale jakoś brakuje mi tych zbiegów okolicznościOczko
Wiecznie brakuje mi czasu i pieniędzy. Permanentnie kocham to, co kiedyś pokochałam. Chciałabym mieć syna, kota i domek/mieszkanie ze schodami Oczko
Lubię śpiewać, choć pewnie nie umiem, notorycznie ogryzam paznokcie i mam skłonności do nadinterpretacji, ale od 4 lat ładnie nad tym pracuje i mi wychodzi Duży uśmiech
Lubię miętowe lody, różowe wino, włóczyć się po miastach nocami najlepiej, grać w Simsy. Lubię papugi i misie panda, choć nie mam żadnych z tych zwierząt Oczko Kocham mojego TŻta od mnóstwa lat, moich przyjaciół troszkę dłużej nawet Oczko
Ostatnio z własnej woli uczę się niemieckiego Oczko Marzę o podróży do Rzymu i Lisbony.

chyba tyle Duży uśmiech

Otrzymane kartki z Polski || Ulubione

Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie Firefox
02-19-2012 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach - anusiagd - 02-19-2012 07:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS