Ankieta: Co preferujesz?
Zwykłą książkę
Czytnik e-booków
Nie robi mi to różnicy
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwykła książka czy czytnik e-booków?
Autor Wiadomość
anusiagd Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #23
RE: Zwykła książka czy czytnik e-booków?
Moja pani od fakultetu była mega zachwycona czytnikami. Chwaliła, że niektóre mają funkcję szelestu kartek, a w przyszłości nawet zapach książki, ale dla mnie... to nie to. Tak samo jak nie jarają mnie telefony z milionem nowych funkcji (chyba jestem technofobem Ninja), tak samo nie chciałabym nawet takiego czytnika mieć. Czytanie książek na czymkolwiek innym niż papier mnie mega męczy, boli mnie głowa. Wiem, że mówisz, że komputer i czytnik to nie to samo - ale nie chciałabym być uzależniona od baterii mojego czytnika, nie wyjmę go też na deszcz - bo szkoda, nie wezmę na plażę, czy - jak ktoś wspominał - do wanny.


Fakt - książki nie są tanie. Swoje głównie dostaję w prezencie, czasem się na jakąś szarpnę, jeśli bardzo czekałam lub jest to seria, która mi się podoba. Mam w domu dużo książek, bo babcia kupowała mamie... w zasadzie też na każde 'święto' dostaję jakąś książkę. A to czego nie mogę dostać - wypożyczam. Dzięki Mediatece pojawiło się sporo nowości..

Niestety, czasem muszę czytać na kompie, np. skany na studia i jest to dla mnie tak okropna rzecz, że męczę się i męcze... Mogłabym wydrukować, ale drukować 70 stronnicowe artykuły.. tusz nie jest tani Oczko

Jestem staroświecka, ale książka dla mnie zawsze będzie miała papier, okładkę, kartki... e-book to trochę mniej niż ksiązka ;D

Otrzymane kartki z Polski || Ulubione

Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie Firefox
08-07-2012 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zwykła książka czy e-book? - mishi - 08-07-2012, 07:45 AM
RE: Zwykła książka czy e-book? - machia - 08-07-2012, 08:19 AM
RE: Zwykła książka czy e-book? - Lia - 08-07-2012, 09:45 AM
RE: Zwykła książka czy e-book? - edtta - 08-07-2012, 10:38 AM
RE: Zwykła książka czy e-book? - mishi - 08-07-2012, 11:50 AM
RE: Zwykła książka czy e-book? - Lia - 08-07-2012, 12:53 PM
RE: Zwykła książka czy e-book? - mishi - 08-07-2012, 01:13 PM
RE: Zwykła książka czy czytnik e-booków? - anusiagd - 08-07-2012 09:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS