Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Autor Wiadomość
Claudya Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 587
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 6
Post: #156
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
A więc byłam dziś na poczcie, trochę czasu tam spędziłam, ale tragicznie nie było (poza Panią zza okienka Podejrzany). Już drukuję post mówiący o wszystkim Uśmiech
A więc tak. Nie wiem, czy chcecie, żebym publicznie pisała o kwotach jakie zostały, ale w każdym razie u każdego jest to nie więcej, niż 2,50 zł. U dwóch osób zabrakło pieniędzy, też ok. 2 zł, ale pokryję to żebyście nie musieli przelewać tych pieniędzy dodatkowo Oczko
No i co do tych pieniędzy, które zostały. Otóż, jak już pisałam, "przemiła" Pani zza okienka chyba przeraziła się ilością paczek i nie była zbyt miła, podawałam jej te paczki do zważenia, nie były zamknięte, zapytałam czy może mi podać na chwilę te paczki, bo chcę dorzucić znaczki, a ona, że nie, bo ona musi zamknąć (swoją drogą, czy 3 - 4 znaczki by podniosły cenę przesyłki? Duży uśmiech)... No cóż, więc znaczków nie posłałam Wam w paczkach, za to pomyślałam, że mogę zrobić przelewy na wasze konta Uśmiech Tylko, że nie mam danych, więc proszę wszystkich, o przesłanie mi na PW wszystkiego Oczko
O, i jeszcze pytanie do osób, które brały polecony - chcecie numery przesyłek?

Dawny login - viic

[ Profil PC ] [ Favy z PL ] [ Otrzymane z PL ]

Proszę nie odmieniać mojego imienia przez Wołacz Uśmiech Dziękuję Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-14-2012 06:37 PM przez Claudya.)
12-14-2012 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.) - Claudya - 12-14-2012 06:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS