Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Autor Wiadomość
Av3ntia Offline
sezonowo uzależniona
******

Liczba postów: 1,843
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5
Post: #177
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Ok, więc tak: Otrzymałam dziś kartki. To akurat plus. Teraz lista niestety minusów:
1. Koperta dotarła rozerwana, foliowana na poczcie już w moim mieście z odpowiednią adnotacją. Dobrze, że pocztówki są nieuszkodzone :/ Klaudia, nie pamiętam, czy umawiałyśmy się na rodzaj koperty, ale na przyszłość, broń Boże w takiej wysyłać pocztówki, szczególnie w takiej ilości, koniecznie bąbelkowa! Bo w tym momencie mam w ręce pomięty, miękki i dziurawy świstek...
2. Jakość pocztówek rewelacyjna nie jest. Na dobrej jakości zdjęciach zostały przekłamane kolory. Niektóre kartki się rozjechały. Naprawdę doceniam i rozumiem organizację takiego zamówienia i druk pojedynczych wzorów, ale więcej się na drukowanie u tego Pana nie skuszę.
3. Kartki są wgięte na środku, wiecie, tak jak jest dużo pocztówek na sobie, szkoda, że na starcie już wyglądają gorzej niż powinna wyglądać kartka.
4. Listonosz zaniósł polecony DLA MNIE do pracy mojej Mamy, gdzie odebrała go, podpisując się przecież jej koleżanka O____o Jak go spotkam, to będzie miał biedę, a na miejscu tam i tak już dostał opiernicz, że ostatni raz taka akcja.

Ok, starczy już tych żali. Klaudia, do Ciebie akurat nic nie mam, pierwszy raz brałaś się za takie zamówienie i i tak sobie z nim poradziłaś. Wszelkie błędy po prostu uczulają na przyszłość Oczko Natomiast poczta i drukarnia.... no.

Zmieniłam adres Uśmiech Po nowy zapraszam na PW.
12-17-2012 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.) - Av3ntia - 12-17-2012 10:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS