Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Autor Wiadomość
Claudya Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 587
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 6
Post: #181
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
O matko, ale jest mi głupio...Niezdecydowany
Ja jak zaczynałam ogarniać te kartki, to nie przyglądałam się tak bardzo każdej z osobna, wzięłam co którąś do ręki i chyba akurat wzięłam takie dobrej (lepszej?) jakości... Pamiętam tylko, że na pewno u Haliny była choinka "trochę" rozmazana, bo ogólnie zdjęcie było małe, a jak się je powiększyło to już w ogóle... Szukałam czy jeszcze jakieś jest takie gorsze, no ale nie widziałam, właśnie tak jak pisałam - chyba trafiałam na lepsze... Potem rozdzielałam dla każdego, nie wiem, nie zauważyłam... Zdezorientowany
Co do kolorów, to nie wiem czy zmiana na CMYK miała jakiś wpływ... Już jak zmieniałam na te kolory, to widać było różnicę na większości zdjęć, kolory były bledsze i w ogóle...

Jeśli chodzi o przelewy, to czekam jeszcze na informację od reszty, czy chcecie znaczki, czy przelewy (pójdą dziś wieczorem dla osób które już o nich pisały) Uśmiech
A za czekoladę dziękuję Szczęśliwy ale najwidoczniej nie zasłużyłam... Niezdecydowany
Ano, i żeby nie było, że zapomniałam - odpowiednia wiadomość poszła do Pana... Mam nadzieję, że będzie miał nauczkę, żeby więcej tak nie robić...
Jeju, zawsze o czymś zapomnę Duży uśmiech
Pisałam, że nie trzeba było już wykonywać tych przelewów, zwracam się teraz do SiMeta i Magdy Uśmiech

Dawny login - viic

[ Profil PC ] [ Favy z PL ] [ Otrzymane z PL ]

Proszę nie odmieniać mojego imienia przez Wołacz Uśmiech Dziękuję Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-17-2012 04:39 PM przez Claudya.)
12-17-2012 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.) - Claudya - 12-17-2012 04:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS