Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malarstwo - dwa komplety
Autor Wiadomość
machia Offline
anula brzydula
****

Liczba postów: 492
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #1
Malarstwo - dwa komplety
To ja rozdziewiczę dział Szczerbol Na poprzednim forum, którego nazwy nie wolno wymawiać, ten temat zginął w natłoku innych fajniejszych dlatego przychodzę z tym tutaj.

Powtórzmy zatem:
Gratka dla zbieraczy i fanów malarstwa w jednym - mam do zaoferowania dwa komplety pocztówek z reprintami obrazów autorstwa Piotra Michałowskiego (zestaw pierwszy - 9 reprintów, biografia, obwoluta) oraz Olgi Boznańskiej (zestaw drugi - 8 pocztówek, bio + obwoluta). Do obejrzenia tutaj.

Oba zestawy są w stanie dobrym, to stare wydawnictwo (lata 60-te), kartki wydane na dość cienkim papierze (w porównaniu z obecnymi pocztówkami jakie spotykamy), dlatego też szkoda mi je rozdzielać jako kolekcji albo wypisywać i wysyłać w świat.
Nie jestem ani koneserem sztuki, ani zbieraczem kolekcji, a myślę że komuś z Was mogą sprawić radość. Chętnie wymienię na klasyczne, współczesne pocztówki - takie do beztroskiej zabawy w postcrossing Uśmiech Nie mam specjalnych wymagań, a właściwie im różniejsze na wymianę tym lepiej. Moja kolekcja pocztówek do wysłania jest niewielka, link do galerii w sygnaturce.

Jestem otwarta na inne propozycje kto chce za co i za ile wymienić, a jak nie to przynajmniej napiszcie że są do dupy i mam je sprzedać na allegro Cyklop

Postcrossing - Blog
http://db.tt/uVbA6GV8 Dropbox
02-08-2012 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #2
RE: Malarstwo - dwa komplety
nie jestem ani zbieraczem ani fanką malarstwa, ale niektórzy lubią takie kartki, więc jakbyś nie znalazła chętnych na cały zestaw, to ja bym 4 ostatnie przygarnęła na przykład do beztroskiej zabawy w postcrossing Zdziwko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-08-2012 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
machia Offline
anula brzydula
****

Liczba postów: 492
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #3
RE: Malarstwo - dwa komplety
Tylko że chyba do wysyłania jako czyste w kopercie, bo nie jestem pewna jak zniosą spotkanie z długopisem Podejrzany

Postcrossing - Blog
http://db.tt/uVbA6GV8 Dropbox
02-08-2012 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #4
RE: Malarstwo - dwa komplety
znajdą się chętni i na takie Zdziwko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-09-2012 06:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Schedar Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Malarstwo - dwa komplety
(02-08-2012 09:17 PM)machia napisał(a):  Tylko że chyba do wysyłania jako czyste w kopercie, bo nie jestem pewna jak zniosą spotkanie z długopisem Podejrzany

Ja wysyłałam takie reprodukcje wydane na cienkim papierze, podpisywałam długopisem i wszystko było w porządku Uśmiech

Zamieniłabym się, ale cały zestaw to za dużo Smutny
02-18-2012 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
GingerGirl Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 79
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1
Post: #6
RE: Malarstwo - dwa komplety
wlasnie odkopalam temat... nadal aktualne, czy juz nie? nie ukrywam, ze mam bzika na punkcie malarstwa i wlasciwie zbieram wszystko, co sie da Uśmiech
01-22-2013 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
machia Offline
anula brzydula
****

Liczba postów: 492
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #7
RE: Malarstwo - dwa komplety
Już dawno o nim zapomniałam O matko Aktualne, jak najbardziej.
Ze szczegółami zapraszam na PW Uśmiech

Postcrossing - Blog
http://db.tt/uVbA6GV8 Dropbox
01-23-2013 07:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
machia Offline
anula brzydula
****

Liczba postów: 492
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #8
RE: Malarstwo - dwa komplety
Sprzedane, temat do archiwum Uśmiech

Postcrossing - Blog
http://db.tt/uVbA6GV8 Dropbox
01-30-2013 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Zdjęcie Karta Maximum - Polska, malarstwo redemers 5 6,653 02-03-2013 12:29 PM
Ostatni post: GingerGirl
Zdjęcie Karta Maximum - Malarstwo P.Le Lievre redemers 4 5,374 01-30-2013 04:01 PM
Ostatni post: redemers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS