Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #1
kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
... czyli daj się poznać innym! Uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
02-16-2012 09:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
hardgirl123 Offline
1000 pomysłów na raz
*****

Liczba postów: 1,080
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: -1
Post: #2
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
hmm, jestem absolewentką Administracji na UJ oraz studiów podyplomowych z Szacowania Nieruchomości AGH, obecnie robię praktyki z szacowania nieruchomości. Obecnie pracuje w MNK.
Uwielbiam czytać książki, szczególnie szeroko pojęte SF, horrory, kryminały i reportaże. Lubię też dobre filmy i koncerty. Zbieram pocztówki, a jakże. A przy okazji jestem kosmetykoholiczką. Słucham namiętnie radiowej Trójki. Jestem miłośniczką zabytków a w szczególności serce mi rośnie jak są one poddawane pracom remontowym, konserwatorskim itp.
Jestem fanką herbat i różnych ciekawych piw Uśmiech Jestem osobą dość gadatliwą i głośną - chyba tym nadrabiam to że jestem niskiego wzrostu. znajomi twierdzą że jestem dość kontrowersyjną i fenomenalna osobą budząca skrajne emocje.

/post będę uzupełniała na bieżąco/

"Skałom trzeba stać i grozić,
Obłokom deszcze przewozić,
Błyskawicom grzmieć i ginąć,
Mnie płynąć, płynąć i płynąć"
/Adam Mickiewicz/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-17-2012 07:06 AM przez hardgirl123.)
02-16-2012 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #3
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Gdyby mnie ktoś przypadkiem nie kojarzył, to może wspomnę tu nieśmiało, żem jest Martina, lat 21 i 1/3, mieszkam od urodzenia w stutysięcznej wsi na śląsku (z półtoraroczną przerwą na Poznań i trzymiesięczną na Amsterdam); pocztówki wysyłam od dwóch lat z hakiem, od artykułu w którymś z Focusów, wcześniej nie interesowały mnie nic a nic, wcale. Poza postcrossingiem "jarają mnie" raczej standardowo - dobre książki (Bułhakow, Carroll, Koontz, Piątek, Tokarczuk), dobre filmy (Lynch, Aronofsky, ekranizacje książek Kinga), dobra muzyka ( http://www.lastfm.pl/user/pozeczkowa ), dobre herbaty (kawy niet, wcale), moje dwa dobre kocury, mój dobry niezrzeszony który funduje moje pocztówki i dobre podróżowanie stopem i/lub tanimi liniami lotniczymi. Co prawda ograniczam się jak mogę i więcej niż jednej takiej porządnej wycieczki rocznie sobie nie odprawiam, więc do Pasażerki mi jeszcze daleko, ale w granicach naszego kraju to na okrągło. Uczę się ciągle w zaocznym liceum i nie umiem się zabrać żeby to w końcu skończyć, takam "wieczna licealistka", hyhy. Pracowałam w dziesiątkach różnych miejsc od KFC i osiedlowych barów do firmy skręcającej dyski twarde i serwery. Żadnej pracy się nie boję Język Obecnie pracuję w domu, w godzinach mi odpowiadających, z herbatą na stole i kotem na kolanach. Dobrze jest, niech tak zostanie.
Poza tym jestem hałaśliwa i wszędzie mnie pełno, a ludzie mnie albo uwielbiają albo nienawidzą, ale ta druga grupa średnio mnie obchodzi, bo gardzę większością z nich Język
Buziaczki :*

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-16-2012 10:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolekcja Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 310
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #4
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
a ja jestem Magda Uśmiech studiuję Edukację Wczesnoszkolną i Wychowanie Przedszkolne, odbywam staż w Starostwie, martwiąc się codziennie co będzie dalej jak mi się on skończy... mieszkam sobie od niedawna już bez rodziców i jest fajnie... Kocham pocztówki i marzę o tym, żeby mieć psa, ale niestety Damian nie chce Smutny.
Poza tym całkiem lubię gotowanie, chcę zwiedzać świat i uwielbiam lato.
02-16-2012 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #5
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
A ja jestem Aneta Uciekinierka Szczęśliwy Po prostu pewnego słonecznego poranka zwiałam ze Śląska do Krakowa Język Mieszkam tu już sobie trzy lata i w dalszym ciągu miasto mnie zachwyca! Co jakiś czas dostaję napady radości, z powodu swej decyzji. Czuję się wtedy jakbym dopiero dzień wcześniej w Krakowie się znalazła! Poza pracą w branży papierniczej ( szumnie to tak nazywam, a to tylko zwykłe ksero z art. biurowymi Język ), zajmuję się swoim nowym przyjacielem - ok. półrocznym królikiem miniaturką Łobuzią, próbuję znaleźć ciekawą lekturę, albo podśpiewuję pod nosem ulubione melodie, które nie ograniczają się tylko do jednego konkretnego gatunku. Lubię poznawać nowe nurty muzyczne. Marzą mi się podróże i porzucenie typowego życia na rzec poznawania świata. Muszę tylko chłopaka zmobilizować do tego Szczęśliwy Mówią żem uzależniona od internetu. A ja po prostu buszuję po forach/stronkach, grając w tekstowe gry rpg, znajdując nowe zainteresowania i poznając ludzi. Gdyby nie to, nie byłabym teraz tu gdzie jestem. Nie pisałabym tego posta Język

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
02-16-2012 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #6
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
a ja jestem Pasażerka, zwana czasami Agatą, i nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu. mieszkałam już w Stalowej Woli, Lublinie, Zakopanem, Gdańsku, a teraz w Katowicach w międzyczasie studiując stosunki międzynarodowe, kulturoznawstwo, historię sztuki i socjologię, ale tylko tę ostatnią skończyłam. aktualnie studiuję historię, bo nie mogę znaleźć pracy, której szukam aktualnie już z umiarkowanym zapałem, gdyż albowiem i ponieważ marzą mi się podróże małe i duże, a czasu na nie coraz mniej.
kocham chodzić po górach, jazdę pociągami, podróżowanie autostopem (które wcale nie jest takie imponujące jak twierdzi Martina), książki, muzykę (ostatnio głównie folk i jego pochodne) i koncerty, choć na nie nie mam teraz nigdy kasy i czasu i mojego Nienarzeczonego, z którym mieszkam. poza tym jestem uzależniona od herbaty, a okazjonalnie uwielbiam napić się dobrego piwa lub wina.
mam hopla na punkcie Bałkanów i Czech oraz - kto by pomyślał - pocztówek. do tego jestem ruda, ale wcale nie fałszywa, nie mam piegów i uwielbiam utrudniać sobie życie. więc dzień dobry Ninja

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
02-16-2012 11:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #7
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Ja się chyba jeszcze nikomu nie przyznawałam, że ze mnie nerdzik jest... Bo kto normalny idzie na polibudę i 5 lat męczy się z elektroniką i telekominikacją Szczerbol Język? Minęłam się z powołaniem, bo to miała być infa Smutny. I teraz siedzę sobie z Lubym w Szwajcarii, gdzie on dostał pracę zaraz po studiach, a ja zastanawiam się, co dalej zrobić ze swoim życiem. Tiaa..

Przechodząc do bardziej pozytywnych tematów Uśmiech... Uwielbiam gotować i piec, a moje aktualne miejsce zamieszkania pozwala mi na coś, co w pichceniu lubię najbardziej: poznawanie nowych smaków i kuchni świata. Poza tym oboje lubimy podróżować, choć na razie ograniczamy się do Europy (aj, muszę w końcu wyrobić paszport!). Herbatę wypiję, ale to jak mi się przypomni, że mam przecież jakąś w domu, natomiast ze smakiem zapijam się kawą. Lubię czytać, głównie sci-fi i fantastykę (G. Martin, Dukaj, Tolkien), muzykę też uwielbiam; wciąż mam jakieś pozostałości moich ulubieńców ze studiów, tj. Rammstein i Sabaton ("tylko czarne glany są naprawdę funny" Oczko), ale ostatnio słucham też dużo elektroniki i jazzu (Możdżer Serce).

Po górach nie chodzę, ale w przyszłym sezonie mam zamiar wykorzystać bliskość Alp i nauczyć się jeździć na snowboardzie (narty już przerabiałam, są be).

O postcrossingu przeczytałam gdzieś w internecie i tak to się zaczęło. Za dwa miesiące stukną mi 2 lata, a mój zbiór kartek niedawno przeskoczył tysiąc Uśmiech.


Aaa.. zawsze chciałam mieć kota (w domu odkąd pamiętam były psy, świnki morskie, chomiki, szczury, koszatniki, szynszyle... ale kota mieć nie chcieli Smutny), natomiast Luby ostatnio zaraził mnie miłością do psów rasy corgi Serce.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-16-2012 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AnnaT Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #8
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Jaaaa, co by tu napisac....

Po latach szwendania sie po swiecie, panu domu zachcialo sie na starosc wrocic na lono ojczyzny i tak to teraz mieszkamy sobie na japonskiej pipidowce gdzie psy dupami szczekaja i chodniki zwijaja w piatek wieczorem. O, chwila! Nie ma u nas chodnikow!

Studiowalam wiele kierunkow, ale skonczylam tylko jeden w zasadzie - fizyke. Kilka lat temu zawzielam sie i zaczelam wkuwac, zeby zdobyc uprawnienia do nauczania poczatkowego, tyle ze w Japonii. W zeszlym roku zdalam ten koszmarny egzamin i teraz moge sobie uczyc dziatwe od lat 3 do 8. I to wlasnie robie - ksztaltuje mlode japonskie umysly w pewnej bardzo progresywnej szkole podstawowej. Choc na przyszly rok szkolny marze po prostu o transferze do wydzialu przedszkolnego.

Co jeszcze? Lubie podrozowac, kocham koty (a szczegolnie moje dwa), blogi i robienie zdjec (choc talentu do tego nie mam).
Nie sprzatam i nie gotuje.

W oficjalny postcrossing wlasnie przestalam sie bawic, bo badziewia ostatnio dostawalam i nic innego.

na wsi w Japonii
02-16-2012 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #9
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
powiem wam, że znam was już trochę czasu i kojarzę z grubsza jakieśtam fakty o każdym, ale ciekawych rzeczy się dowiedziałam dopiero z tego tematu O matko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-16-2012 08:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #10
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Nie martw się, ja też Język

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
02-16-2012 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
erinkrin Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #11
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
cześć. jestem agata. ruda i piegowata. lubię mówić że od jutra się odchudzam. i nigdy się nie odchudzam. studiuje w międzyczasie. jeżdżę polską koleją to tu.. to tam.. słucham i oglądam. czasem czytam. wszystko fajnie, całe życie na lajcie. jestem optymistką. jeszcze nie udało mi się wysłać pocztówki z widokiem miasta w którym mieszkam. ale to nic.. mam metr siedemdziesiąt i lubię serek topiony.
dziękuję za uwagę.
02-16-2012 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monasi4 Offline
Katriana Syntia
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #12
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Jak by to ująć... Jestem Monika. Mam całe 158 centymetrów ciepła i pozytywnej energii. Tak właściwie to lubię obserwować ludzi, w sumie gapie się na nich bezczelnie, ale są TACY interesujący!
Nie lubię ciszy i samotności, kocham poznawać nowych ludzi i nowe kultury. Uwielbiam się przytulać i dramatyzować bez powodu. Moje myśli to przeważnie głupoty Duży uśmiech Ogólnie lubię robić nieprzemyślne rzeczy. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki i słodyczy. Boję się samotności i tego, że moje życie nie będzie takie jakie chciałabym aby było, że ktoś (może ja sama...) przeszkodzi mi w realizacji moich marzeń. Boję się podejmowania ważnych decyzji, wolałabym żeby ktoś zdecydował za mnie. Motywowanie siebie to zrobienia czegoś nie jest moją mocną stroną, ale pracuje nad tym Uśmiech Jestem leniem niesamowitym, ale jak mam napad energii to skacze jak wariat i się wydzieram. Mój humor zmienia się średnio co 10-20 minut i ogólnie jestem niestała w emocjach.
Z wiadomości mało ważnych - Mieszkam na wsi, a uczę się w warszawskim liceum na profilu biol-chem i w sumie ciągle się zastanawiam - co ja robię na biol-chemie? Zamierzam iść w kierunku dietetyki - co z tego będzie, nie mam pojęcia.
Nie lubię snuć planów, preferuje podejście spontaniczne, przed siebie.
Chciałabym mieszkać gdzieś gdzie jest cieplej, bo wiecznie mi zimno.
Znam mało świata, ale co to za problem - jeszcze poznam! Pewnego dnia zapragnęłam mieć fajne hobby, które zna niewiele osób, przypomniałam sobie o postcrossingu, o którym słyszałam na innym forum i oto jestem. Tadam! Prawie 2 lata z Wami Serce
Pisałam teraz co mi przyszło do głowy, pewnie mogłabym jeszcze tak długo, ale nie będę Was męczyła.

Profil PCPocztówki na wymianęWszystkie otrzymane pocztówki
02-16-2012 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #13
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Moniko Duży uśmiech jak ja sie ciesze, że napisałaś o gapieniu się na ludzi Cyklop ja też to uwielbiam, analizowanie ich zachowań, przemyślenia co dalej zrobią, jak się zachowują O matko a już myślalem, że tylko ja taki jestem...

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
02-16-2012 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #14
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Ja mam dokładnie tak samo! A w komunikacji miejskiej! Kiedyś dostanę w pysk... bo się na ludzi bezczelnie gapię! I to nie tylko na jakieś ciacha, tylko po prostu się ludziom ciekawsko przyglądam i próbuję wybadać z ich twarzy jacy są jaki mają nastrój, z ubioru też można wiele przeczytać z układu ust (jak ktoś ma kąciki ust do góry, to znaczy, że jest optymistą, lubię takich Duży uśmiech) A wczoraj... to wstyd się przyznać, ale wzięłam jakiegoś faceta za wariata! Bo staje autobus na przystanku, a tu zza szyby takie spojrzenie wariata-mordercy, aż się przestraszyłam Duży uśmiech
A w ogóle to nie tylko lubię ludzi obserwować, ale też uwielbiam rozmawiać z ludźmi i lubię ich słuchać. (fakt, gadać też lubięJęzyk) W różnych testach predyspozycji zawodowych i psychologicznych wychodziło mi, że powinnam być albo nauczycielem, albo psychologiem. Zgodnie z tym pierwszym, mam uprawnienia nauczycielskie, ale na psychologa to jednak nie jestem pewna czy bym się nadawała... Nie wiem, może, często jest tak, że jak koleżanki, a nawet koledzy mają jakiegoś doła, jakiś problem, to walili z tym do mnie, bo prawdę mówiąc jestem bardzo dyskretną osobą. Nienawidzę jak ktoś zdradza czyjeś sekrety, dlatego ja nigdy tego nie robię. Czasem takie słuchanie zwierzeń jest przytłaczające, zwlaszcza, gdy nie da się pomóc, albo gdy musisz po raz dziesiąty mówić komuś coś, a delikwent, cię w ogole nie słucha, po czym po tygodniu przychodzi z tym samym i tak w koło macieju..., ale ogólnie mówiąc, to miłe, że ktoś ci ufa Uśmiech
Ogólnie mówiąc jestem "zwierzęciem stadnym" i słysząc propozycję: idziesz z nami? Odpowiadam tak, a później pytam: a gdzie? Duży uśmiech I w zasadzie jestem taka, że jak powiem, że będę, to będę, chyba, że naprawdę świat się wali, bo nie lubię niesłowności. Z powodu tego, ze lubię towarzystwo i ogólnie mówiac poznawać ludzi, w ogole coś poznawać (muzykę, sztukę, filmy, języki), zapisałam się na PC, bo moja dotychczasowa pasja - pisanie, nie jest zbytnio ... hm.. towarzyska i zaczęło mnie to wkurzać, że moje hobby nie otwiera mnie na ludzi Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-17-2012 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Capricious Offline
Naleśnik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #15
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
No to ja jestem Agnieszka, a w kwietniu skończę 20 lat, co mnie przeraża. Duży uśmiech Od października ubiegłego roku studiuję inżynierię akustyczną na AGH i mieszkam w Krakowie, konkretnie na Miasteczku Studenckim, co bardzo sobie chwalę. Co do kierunku, to po wymienieniu nazwy wszyscy mówią "ahaaa...", ewentualnie pytają, co można po tym robić. Duży uśmiech Ano w zależności od wybranej specjalności można pracować w studiu nagraniowym, nagłaśniać koncerty, ew. zajmować się wibroakustyką budowli. Mnie najbardziej interesuje to pierwsze, chociaż na razie zastanawiam się jak to będzie, bo mimo że pierwszy semestr zaliczony, to najłatwiej nie jest. Duży uśmiech
Przez długi czas (jeszcze do matur) nie wiedziałam, na jakie chcę iść studia, ale jak usłyszałam o tym kierunku, który łączy ze sobą matmę i (przynajmniej w małym stopniu) muzykę, to poczułam, że to coś dla mnie.
Uwielbiam poznawać świat, różne kultury, ludzi, języki. Na razie znam w jakimś tam stopniu angielski i "liznęłam" francuski, niemiecki i hiszpański. Na pierwszym roku nie mam zajęć z języka, nad czym bardzo ubolewam, ale chciałabym znać je wszystkie na dobrym poziomie, więc trzeba się będzie za to zabrać.
Podróżowanie... to to, co lubię najbardziej! Na razie dużo świata nie wiedziałam, ale jako że mój J. także jest zakręcony na tym punkcie (kilka lat temu był na podróży w Mongolii, jechał koleją transsyberyjską... tak żałuję, że nie byliście wtedy razem, nie puściłabym go samego!), to zanosi się na to, że to się zmieni. Lubię podróżować stopem, a ostatnio po przeczytaniu książki Robba Maciąga napaliłam się na rowery. Duży uśmiech Obydwoje lubimy też chodzić po górach. W końcu pochodzimy z "Bramy Bieszczad". Oczko
Uwielbiam muzykę, chodzenie na koncerty, festiwale, niestety nie stać mnie na to, żeby jeździć wszędzie, gdzie bym chciała.
Mam swoją "Bucket List", do której od czasu do czasu dopisuję kolejne punkty, a czasami skreślam. Oczko
Ogólnie rzecz biorąc, jestem pozytywnie nastawiona do życia, cały czas chcę jednak więcej, dalej, mocniej, więc czasami marudzę, że mam już tyle lat, a tak niewiele przeżyłam. Duży uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-17-2012 09:39 AM przez Capricious.)
02-17-2012 09:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Beoska Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #16
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Magdalena. Nie Magda. Pełne wersje nadanych imion zawsze brzmią piękniej i dumniej. Jestem już pełnoletnia na całym świecie, a wciąż trapię się mentalnością szesnastolatki. Czasem nawet sześciolatki, o zgrozo. W chwili obecnej pracuję wśród kremów, pachnideł i wonności, na które stać mnie tylko po obniżkach, a i to nie zawsze. Staram się zarobić na szkołę w Krakowie, do której ślinię się jakoś od października. Zainwestowałam nawet w maszynę do szycia, której jeszcze ani razu na poważnie nie użyłam. W wolnych chwilach uprawiam namiętną prokrastynację, czyli lenię się i byczę zamiast zrobić coś konstruktywnego. Czasem coś narysuję, czasem obejrzę film, czasem nawet coś przeczytam. Niemal bez przerwy słucham muzyki.
02-17-2012 01:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tengel27 Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 93
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #17
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
No to i ja...

Imię - Dawid. Duży ze mnie chłopiec i to chyba dosłownie. Uwielbiam kreskówki z nastawieniem na anime. Ze swoimi zabawkami zamykam się w pokoju, w którym panuje nieustanny artystyczny nieład (choć rodzice twierdzą, że to burdel). Pająki na ścianach są przyjaciółmi Duży uśmiech Tak jak książki, gdyż bez nich nie ma życia. Książki targam ze sobą wszędzie, w każdą podróż. Ulubiony gatunek to fantasy, aczkolwiek nie odmawiam czytania innych. W czasie napaści tworzenia słucham muzyki (ostatnio Michel Telo - takie to wpadające w ucho Uśmiech ), a podczas leżenia i obijania oglądam filmy. Tworzę co mogę i na co mnie najdzie... od kartek do biżu ostatnio.

Z utęsknieniem oczekuję wiosny by ruszyć do prac ogrodniczych. Rośliny są moją kolejną pasją ze szczególnym uwzględnieniem kaktusów.

Pocztówki zbieram od niecałego pół roku, gdy na którymś blogu rękodzielniczym znalazłem wzmiankę o portalu. Tak się zaczęło. Dziś mam trochę ponad sto kartek otrzymanych i coś około.... (a kto by to liczył)... czystych do wysłania. Cyklop
A jako, że znaczki są w komplecie z kartką to mam też jakieś 15 klaserów (oczywiście nie zrywam tych z kartek - te tworzą całostki) Uśmiech

Favy z Polski
Ja na PC
Mój blog pocztówkowy
02-17-2012 04:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ven-a Offline
fretkomaniaczka :)
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #18
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
No to i ja podzielę się informacjami na mój temat Oczko Skończyłam filologię angielską i od 3 lat jestem nauczycielką języka angielskiego w gimnazjum w moim rodzinnym mieście. Codziennie dojeżdżam do pracy 30km w jedną stronę. Specjalnie po to zrobiłam sobie prawo jazdy! Dojazdy niespecjalnie mi przeszkadzają, wyjątkiem są tylko zimy, kiedy to za kółko nie siadam, bo od razu latam po rowach Język Ta praca daje mi wewnętrzne zadowolenie, tak jakbym odnalazła miejsce dla siebie. Uwielbiam angażować się w prace dodatkowe, przedstawienia, konkursy, akcje...
Moim ogromnym zainteresowaniem są.... FRETKI Szczęśliwy Co już chyba każdy, kto zna mnie choć troszkę, wie Język Moja Venka jest ze mną 6,5 roku i jej obecność kompletnie odmieniła moje życie. Dzięki niej zaangażowałam się w życie światka fretkowego, byłam jednym z członków założycieli Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek i teraz na co dzień prowadzę Wirtualne Adopcje ( http://fretek.org/adopcje/showlist/37 ), sama stworzyłam je od podstaw i jestem bardzo dumna z ich działania Uśmiech
Na Postcrossing trafiłam dzięki uczennicy Uśmiech Jedna z moim ulubienic, niestety, już nie ma jej w gimnazjum. Dzieci zawsze wiedziały, by to ją przysyłać do mnie, aby przełożyć pracę klasową Język To ona powiedziała mi o tej stronie i tak jakoś... wkręciłam się Uśmiech Mimo wszystko fretki zawsze będą dla mnie pasją numer jeden Duży uśmiech
02-17-2012 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #19
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
(02-17-2012 04:15 PM)ven-a napisał(a):  No to i ja podzielę się informacjami na mój temat Oczko Skończyłam filologię angielską i od 3 lat jestem nauczycielką języka angielskiego w gimnazjum w moim rodzinnym mieście. Codziennie dojeżdżam do pracy 30km w jedną stronę. Specjalnie po to zrobiłam sobie prawo jazdy! Dojazdy niespecjalnie mi przeszkadzają, wyjątkiem są tylko zimy, kiedy to za kółko nie siadam, bo od razu latam po rowach Język Ta praca daje mi wewnętrzne zadowolenie, tak jakbym odnalazła miejsce dla siebie. Uwielbiam angażować się w prace dodatkowe, przedstawienia, konkursy, akcje...
Moim ogromnym zainteresowaniem są.... FRETKI Szczęśliwy Co już chyba każdy, kto zna mnie choć troszkę, wie Język Moja Venka jest ze mną 6,5 roku i jej obecność kompletnie odmieniła moje życie. Dzięki niej zaangażowałam się w życie światka fretkowego, byłam jednym z członków założycieli Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek i teraz na co dzień prowadzę Wirtualne Adopcje ( http://fretek.org/adopcje/showlist/37 ), sama stworzyłam je od podstaw i jestem bardzo dumna z ich działania Uśmiech
Na Postcrossing trafiłam dzięki uczennicy Uśmiech Jedna z moim ulubienic, niestety, już nie ma jej w gimnazjum. Dzieci zawsze wiedziały, by to ją przysyłać do mnie, aby przełożyć pracę klasową Język To ona powiedziała mi o tej stronie i tak jakoś... wkręciłam się Uśmiech Mimo wszystko fretki zawsze będą dla mnie pasją numer jeden Duży uśmiech

Moja nauczycielka angielskiego też chce się zarejestrować Duży uśmiech Co ci uczniowie majstrują przy nauczycielach Język

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
02-17-2012 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ven-a Offline
fretkomaniaczka :)
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #20
RE: kilka słów o nas i naszych zainteresowaniach
Uczniowie zapewniają starym klamotom świetny przepływ informacji Duży uśmiech Duży uśmiech
02-17-2012 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS