Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog Romano
Autor Wiadomość
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #1
Blog Romano
Serdecznie zapraszam do mojej pocztówkowej podróży (w zależności od tego, skąd przyjdzie kartka) Duży uśmiech.

http://www.theworldonpostcards.blogspot.com

Nowy blog z polskimi pocztówkami:
http://www.pocztowka-polska.blogspot.com

galeria posiłkowa:
https://picasaweb.google.com/117336110618554088988

Dzisiaj kartka z Moskwy z jednym z tamtejszych "pałaców kultury" - uniwersytetem w zadziwiającej scenerii nieba Szczęśliwy


Załączone pliki Miniatury
   

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2015 02:03 PM przez romanek.)
02-05-2012 01:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #2
RE: Blog Romano
Powinienem zmienić nazwę blogu na "From Russia with Love" Serce

09-05-2012 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #3
RE: Blog Romano
Dodałam do obserwowanych. Oczko
09-11-2012 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #4
RE: Blog Romano
Bóg zapłać dobra kobieto Uśmiech

09-11-2012 08:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gamarej Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 72
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Blog Romano
Skąd masz tyle ładnych rosyjskich kartek?
Z Rosji zazwyczaj dostaję niezbyt ładne, a te Twoje są niesamowite Uśmiech
09-12-2012 09:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #6
RE: Blog Romano
Czyżby te z blokami z Republiki Komi Ci się podobały? Uśmiech
Mam je z Postcross.ru, ale bardziej z wymiany na rosyjskim forum lub z tagów na oficjalnym forum.

09-12-2012 05:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gamarej Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 72
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Blog Romano
Akurat tym razem "zawiodę Cię" i powiem że najbardziej mi się podoba Irkuck nocą, nie zaś bloki Śpiący
09-12-2012 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #8
RE: Blog Romano
Dorzuciłem kilka nowych, mam jeszcze ze 40 do wrzucenia. Wszystkich nie dam rady Smutny

09-12-2012 09:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #9
RE: Blog Romano
Wszystkim Forumowiczom Wesołych Świąt życzę oraz znalezienia alternatywy w wysyłaniu katek zagraczicznych ( sobie też) w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego!!!

Może życzenia blogowe =>
http://theworldonpostcards.blogspot.com/...owego.html

12-23-2012 06:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Satai Offline
Delenn of Mir
*****

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #10
RE: Blog Romano
Marcinie, dziękuję Ci bardzo za kartkę świąteczną! Z tego wszystkiego nie podziękowałam od razu, jak ją przyniosłam z poczty (czyli w piątek).

Również życzę wszystkiego dobrego i pomyślnego rozwiązania kartkowego. Jakieś się przecież musi znaleźć Duży uśmiech
12-23-2012 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nielotna Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 346
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #11
RE: Blog Romano
Ładnie urządzony blog Oczko

PS Uwielbiam Twój avatar ;P
12-26-2012 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #12
RE: Blog Romano
(12-26-2012 01:31 PM)nielotna napisał(a):  Ładnie urządzony blog Oczko

PS Uwielbiam Twój avatar ;P
Dziękuję Uśmiech

A dzisiaj u mnie nowe państwo na blogu- Indie. Kartka "zdobyta" w RR Rumunia x reszta świat Szczęśliwy

Indie

Szkoda,że na jakiś czas muszę przystopować "zdobywanie":huh:

01-06-2013 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #13
RE: Blog Romano
uprzejmie zazdroszczę pięknych Indii. ja do nich szczęścia nie mam, offy są pożal się Boże, a i prywatne albo nie docierały do mnie albo też były takie sobie.

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
01-07-2013 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #14
RE: Blog Romano
Minęło 20 dni Nowego Roku, odkąd PP wprowadziła drastyczne podwyżki usług zagranicznych.... zrobiłem sobie podsumowanie.. pewne Ninja
Jak na razie codziennie coś tam dostaję. A to off, a to dwa albo RR zagraniczny czy też tag z oficjalnego angielskiego forum, spóźnione życzenia świąteczne ( głównie z Rosji, wiadomo dlaczego). Jest to jednak efekt mojej wzmożonej aktywności epistolograficznej i kartkowej w grudniu z racji Świąt i podwyżki ( w ostatnim tygodniu). Wtedy spoko zostawiłem na PP dwie stówy jak nic.
Zdaję sobie sprawę,że niedługo tzw "przypadkowe" kartki przestaną przychodzić, bo nie będzie ani offów ani tagów ani RR zagranicznych. Będą z pewnością moje prywatne wymiany, z których nie chcę zrezygnować i może jakieś jednostkowe RR z US, ale nie jest tego dużo. Na blog będę miał co wrzucać, bo zostało jeszcze tego sporo, a i tak wszystkiego nie skanuję.

Na poczcie od początku stycznia byłem 3 razy- kupiłem w sumie 4 znaczki zagraniczne- na zapomniany RR i 3 x do US z RR, który akurat zamknął się w styczniu oraz 5 znaczków krajowych po 1,6 ( tam gdzie Inpost nie dociera jeszcze), reasumując - zagranica plus kraj- 28 złotych ( ale w sumie byłoby 8 zł, gdyby nie przypadek z RR-ami)

W Inpost byłem więcej razy i wysłałem około 20 przesyłek ( kartki i koperty na kwotę około 24 złotych ( wliczyłem wysyłki w nadchodzącym tygodniu).

Wychodzi,że znacznie lepiej chadzać na Inpost ( bo i spacerek wieczorny mam) niż na pocztę oraz więcej kartek wyślę w Polskę.... a jak się okazuje wszystko dochodzi w całościUśmiech

A na blogu wrzuciłem Ałtajski Kraj, Pragę i Tasmanię... jeden z moich kończących się offow już niedługo Uśmiech

01-20-2013 05:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #15
RE: Blog Romano
Świat jest mały. Otrzymałem piekną kartkę od Swietłany -slsl z Petersburga, nowo zarejestrowanego uczestnika naszego forum!
Seria tych kartek z Petersburga jest niesamowita! Podczas pobytu tam otrzymałem komplet takich kartek i chociaż otrzymałem ich już sporo, wciąż wychodzą nowe...

http://www.theworldonpostcards.blogspot....ussia.html

07-28-2013 04:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
slsl Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 3
Post: #16
RE: Blog Romano
Jestem bardzo zadowolona, że udało się zarejestrować na forum!
To było trudne!

Otrzymała z Polsce
http://fotki.yandex.ru/users/slsl01/album/356933/
07-28-2013 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #17
RE: Blog Romano
Swietłana! Dałaś radę i to się liczy! Gratulacje!

07-28-2013 05:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gumis Offline
Banned

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2013
Post: #18
RE: Blog Romano
pięknie Romano tak trzymać
08-03-2013 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Av3ntia Offline
sezonowo uzależniona
******

Liczba postów: 1,843
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5
Post: #19
RE: Blog Romano
Go go RomanoSzczęśliwy

Zmieniłam adres Uśmiech Po nowy zapraszam na PW.
08-04-2013 09:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #20
RE: Blog Romano
Wszystkim Państwu Wesołych Świąt oraz wiele radości ( i ładnych kartek, a jakże) w Nowym Roku!

http://theworldonpostcards.blogspot.com/...-year.html


Załączone pliki Miniatury
   

12-23-2013 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS