Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska kultura - SZUKAM
Autor Wiadomość
emikia Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Polska kultura - SZUKAM
Szukam pocztówki z Polską, polską kulturą. Czymś co wiąże się z Polską. Jeśli ktoś z Was posiada taką na zbyciu byłabym wdzięczna za wysłanie czystej w kopercie.

Nawiązałam kontakt z meksykaninem, od którego dostała pocztówkę i w zamian także mu wysłałam z Opolem, i zaproponował, żebyśmy utrzymali kontakt i wymieniali się pocztówkami, a chciałabym coś co jest ściśle związane z Polską Oczko Niestety nie za bardzo mam gdzie kupić takie pocztówki, a wiem, że Wy macie ich setki.
Albo jakaś pocztówka z miastem Kraków, Warszawa, Toruń itp. ; )
Zależy mi na tym, więc jeśli ktoś z Was chce się ze mną podzielić jakąś pocztówką na zbyciu, której ma kilka sztuk lub po prostu z dobrego serca, to na prawdę byłabym bardzo wdzięczna. Jeśli byłaby taka możliwość mogłabym wysłać w zamian pocztówkę ze swoim miastem albo Opolem. Oczko

Mogę także zwrócić te 2-3 zł za wysłanie pocztówki.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

PC profil
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2012 07:35 PM przez emikia.)
10-27-2012 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
cinusiowa Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Polska kultura - SZUKAM
Ostatecznie, jak nic nie znajdziesz, to mam trochę pocztówek z serii Polska, tą która jest dostępna np. w Empiku. Jakaś ludowa też by się znalazła. Ale nic za darmo xD Mnie interesuje Kraków Uśmiech
11-02-2012 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emikia Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Polska kultura - SZUKAM
Nic nie znalazłam i czasem gdzieś szukam Uśmiech Karków chętnie i ja bym wysłała komuś, ale nie za bardzo mam gdzie kupić coś innego niż Opole czy Kędzierzyn-Koźle ;p A w internecie dwóch pocztówek zamawiać nie będę...może ktoś się jeszcze znajdzie gdzieś, albo ja coś gdzieś znajdę Uśmiech Ale dzięki za dobre chęci.

PC profil
11-02-2012 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
get_me_out Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 338
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #4
RE: Polska kultura - SZUKAM
Jak wróce do Krakowa to zerknę w swoje zbiory, bo na picasie mam straszny bałagan Język

A swoją drogą, przecież napisałaś w swoim poście, że oferujesz kartkę ze swoim miastem lub Opolem, albo Krakowem, Warszawą, Toruniem... A przynajmniej ja tak to zrozumiałam Duży uśmiech

W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna
W. Allen
_______________
for trade | fav PL | otrzymane PL
11-02-2012 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emikia Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Polska kultura - SZUKAM
A to widzę, że w złym miejscu dałam ; ) Chodziło mi o to, że chciałabym jakąś pocztówkę z tych miast. Już edytowałam, żeby w błąd nie wprowadzało .

PC profil
11-02-2012 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
cinusiowa Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Polska kultura - SZUKAM
(11-02-2012 06:17 PM)get_me_out napisał(a):  A swoją drogą, przecież napisałaś w swoim poście, że oferujesz kartkę ze swoim miastem lub Opolem, albo Krakowem, Warszawą, Toruniem... A przynajmniej ja tak to zrozumiałam Duży uśmiech
No i ja tak zrozumiałam, dlatego zaproponowałam wymianęO matko


A w Opolu nie ma Empiku? Tam jest seria Polska Uśmiech
11-02-2012 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emikia Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Polska kultura - SZUKAM
Wcześniej nie zwróciłam uwagi na to, że to tak może zabrzmieć. Dla mnie było jasne, ale już jest poprawione. ;p

Nie mieszkam w Opolu, a Kędzierzynie-Koźlu. W Opolu jest empik, ale do Opola mam 45 minut drogi pociągiem ; p Pocztówki z Opola swego czasu były u mnie na poczcie, ale tam ogólnie ciężko o jakieś pocztówki.

PC profil
11-02-2012 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS