Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RR na dobry początek
Autor Wiadomość
dona Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #301
RE: RR na dobry początek
Wysłałam dzisiaj moje pierwsze w życiu RRy Nieśmiały grupa 16

Polskie favy
04-16-2012 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #302
RE: RR na dobry początek
grupa 14 - dostałam dzisiaj kartki od Bozi i od nemezis Ninja

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
04-16-2012 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #303
RE: RR na dobry początek
Otrzymałem kartkę z sacrum od Bozi- grupa 14- dziękuję
https://picasaweb.google.com/11733611061...1442204082

Kartki z grupy nr 16 poszły w swoją drogęSzczęśliwy

04-16-2012 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #304
RE: RR na dobry początek
Ja w sprawie kartek z zamkami z grupy 16.... czy pałac to to samo co zamek?
04-16-2012 05:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #305
RE: RR na dobry początek
(04-16-2012 05:31 PM)magdala39 napisał(a):  Ja w sprawie kartek z zamkami z grupy 16.... czy pałac to to samo co zamek?

Magda, myślę,że tak. Zamek Królewski w Wawie wygląda jak pałac przeca Uśmiech

04-16-2012 05:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #306
RE: RR na dobry początek
a ten w Łazienkach czy wygląda jak zamek?
04-16-2012 05:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #307
RE: RR na dobry początek
Zmieńmy może na Zamki/Pałace i będzie po sprawie Duży uśmiech

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
04-16-2012 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #308
RE: RR na dobry początek
Ten w Łazienkach siedzibą króla tez był, więc pasuje Uśmiech

04-16-2012 05:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #309
RE: RR na dobry początek
Suuuper!
04-16-2012 05:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #310
RE: RR na dobry początek
Otrzymałem cartkę od Claire1990 z grupy 14 Duży uśmiech

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
04-16-2012 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #311
RE: RR na dobry początek
mam juz komplet kartek z grupy 15 Szczęśliwy magdala 39, ljoe, Qidass - bardzo Wam dziekuję za piękne kartki SerceSerceSerce

moje FAV PL
04-16-2012 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ljoe Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #312
RE: RR na dobry początek
Ja też mam już wszystkie z 15! Magdala 39, Basia27, Qidass - wielkie dzięki! Czy z moich tylko do Basi się póki co doturlała?

Polecam i zapraszam: https://www.facebook.com/pages/Postcross...1229402831 Szczęśliwy
04-16-2012 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Claire1990 Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 51
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #313
RE: RR na dobry początek
(04-16-2012 08:17 PM)Bozia napisał(a):  Otrzymałem cartkę od Claire1990 z grupy 14 Duży uśmiech

nie wierzę, że kartka dotarła jak szybko! to tłumaczenie z rosyjskiego, co napisałam na kartkę:

"Hi Paweł!
Today is Saturday and today there is an intellectual tv-show "What? Where? When?", which has been on tv for many years (more than 30). It consists of sets of games every season (in Winter, Spring etc/) and there are several teams of 6 participants, who should find an answer to a question during one minute. The game goes to 6 points - either participants or tv-vewers win, because there are tv-viewers who ask questions! They send them to this tv-show in advance and the show managers choose best ones. Everyone from any spot on the Earth can participate, sending a clever and logical question by post mail or by the Internet. The game always is on-line and the show presenter isn't in the studio - he leads the show from another room using a microphone, so participants communicate with him by cameras.
Have a lucky day!"

Mój profil na PC ~ favy z Polski ~
prezent dla siostry~
for trade
Jadę na wakację z 18.08 do 22.08
04-17-2012 12:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #314
RE: RR na dobry początek
Narazie musi Wam wystarczy, że to Panorama Vasilijewski Island Duży uśmiech a wieczorem podam skan Język

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
04-17-2012 08:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Qidass Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #315
RE: RR na dobry początek
Grupa 15
Dostałem Jaśkową od Ljoe. Dzięki Oczko

Blog Profil
04-17-2012 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #316
RE: RR na dobry początek
w ramach grupy 15 dostałam od Ljoe, dziękuję!
A moje zamki i pałace dla grupy 16 od kilku godzin są już w podróży :-)
04-17-2012 02:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #317
RE: RR na dobry początek
Piekny reprint z Tarnowic Starych od Dony, grupa 16.
Bardzo dziękuję ! Jeśli takie akrtki tam sprzedają to z pewnością je kupięUśmiech
https://picasaweb.google.com/11733611061...9895336834

04-17-2012 06:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #318
RE: RR na dobry początek
Grupa 14, kartka od Martiny otrzymana Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
04-17-2012 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #319
RE: RR na dobry początek
Dostałem dzisiaj karteczkę od Dony z gr 16 Uśmiech

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
04-17-2012 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dona Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #320
RE: RR na dobry początek
Dotarły do mnie piękne zamki od Magdy i Romanka z grupy 16, wielkie dziękiDuży uśmiech

Edit. O matko dobrze, że Paweł zauważyłeś, przepraszam, od Ciebie dostałam wcześniej inną kartkę i dlatego mi się pomyliło

Polskie favy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-18-2012 08:23 PM przez dona.)
04-18-2012 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS