Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ekspresowy konkurs Dikappy
Autor Wiadomość
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #1
ekspresowy konkurs Dikappy
Konkurs trwa do jutra, 21 czerwca do godziny 22:00. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy którzy na swoim koncie posiadają minimum 50 postów.

Pytanie konkursowe brzmi: w jakie jedno miejsce na świecie wybrał(a)byś się na darmową tygodniową wycieczkę i dlaczego właśnie tam?

Jury w składzie Pasażerka, pro-et-contra i Martina wybiorą najciekawsze uzasadnienie. Wyniki zostaną podane w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 10:00.

Przewidziane nagrody w konkursie to:
za 1 miejsce 50 zł do wykorzystania na pocztówki i książki z http://wydawnictwo.dikappa.pl/
za 2 miejsce 30 zł do wykorzystania na pocztówki i książki z http://wydawnictwo.dikappa.pl/
za 3 miejsce 20 zł do wykorzystania na pocztówki z http://wydawnictwo.dikappa.pl/

Uwaga! Decyzję co do wyboru nagrody/nagród w danej kwocie należy podjąć bezpośrednio po zakończeniu konkursu, czyli do soboty do godziny 14:00, dlatego proszę o branie udziału osoby, które są w stanie w sobotę zajrzeć i w razie wygranej od razu wybrać coś dla siebie Uśmiech

W razie niewystarczającej ilości chętnych lub niezdecydowania się co do nagród przez zwycięzcę/zwycięzców cała pula nagród zostanie wydana po prostu na pocztówki i rozdana w innym terminie w innym konkursie Oczko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
06-20-2013 10:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Wyspa Wielkanocna - chciałabym zobaczyć na własne oczy te posągi, pomacać Cyklop i ogólnie perspektywa bycia na końcu świata mnie przeraża - a ja lubię się bać. Cwaniak
06-20-2013 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #3
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Australia- niepowtarzalne widoki,kultura a także jedzenie i wino....jest tam tak dużo ciekawych miejsc ze nawet nie wiem ile musiałaby trwać taka podrożUśmiech

Różnorodność Australii, z jej pustyniami ,lasami tropikalnymi ,wielkimi jeziorami wysychjącymi w porze letniej, czy rzekami w których obok krokodyli różańcowych pływają rekiny młoty - nawet kilkadziesiąt kilometrów od oceanu - sprawia, że dostaję dreszczy na samą myśl o tym kontynencie.Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-20-2013 12:25 PM przez wedmoczka.)
06-20-2013 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #4
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Często ludzie zastanawiają się gdzie udać się w swoją podróż - w góry czy nad morze... A nie lepiej połączyc dwa w jedno i udać się na Krym? Tak, zdecydowanie to miejsce dla mnie. Choć troszkę nie mieści się w ramach tego konkursu, bo tydzień na Krymie to zdecydowanie za mało!
Krym nazwany jest światem w miniaturze albo muzeum pod gołym niebem. To prawda... Z jednej strony piękna błękitna woda, z drugiej cudowne góry, do tego różnorodność przyrody. To co my misternie pięlęgnujemy w domu w doniczkach tam rośnie swobodnie w całej okazałości. Do tego wodospady, kaniony, tajemnicze jaskinie a nawet... błotne wulkany.
Po za tym gdzie nie spojży się to wartego zwiedzenia. A to pałac (czy wiecie, że w jednym z nich kręcono Podróże Pana Kleksa?), a to twierdze pamiętające średniowiecze, a to Skalne Miasto, a to meczety czy pałac Chanów - pozostałości po Tatarch....
Zresztą wpływy różnych kultur widać też w pysznym jedzeniu.
Na Krymie można też uprawiać kolarstwo i wspinaczke skałkową czyli jest coś dla tych co lubia czynną turystykę.
A gdy juz się zmęczymy zwiedzaniem możemy odpocząć na pięknej (niestety w większości kamiennej) plaży lub skosztować wina w jednej ze znanych winnic.
06-20-2013 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Beifra Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 638
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 3
Post: #5
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Ja chętnie wybrałabym się do Japonii.
Uwielbiam ten kraj a że byłoby to za darmo miałabym wiecej pieniedzy na pocztówki Cyklop
Nie no żartuje sobie tak ale na pewno kilka bym kupiłaUśmiech
Chciałabym zobaczyć jak się żyje w Japoni, przyjść na różnego rodzaju festyny. Zawsze marzyłam o tym że będę mogłą ubrać typowe Japońskie kimonoUśmiech Przejechać się super szybkim pociągiem Shinkansen. Ale jeden tydzien by mi nie starczyłSzczęśliwy Chciałabym być tam przynajmniej miesiąc - Chciałabym przejechać całą Japonie od Hokkaido przez Tokyo (którego nie można przegapić) aż do Kagoshima Uśmiech
Może kiedyś się to spełniUśmiech

otrzymanePL
Favy z PL
Offers Reksio
Offers Uśmiech
Offers Kiriuszyn
06-20-2013 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
werciarad Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 650
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #6
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Kiedyś dostałam kartkę od Ani z Palau, od tej pory bardzo mi się marzy tam pojechać, bo wg mnie to może być raj na ziemi. Zobaczyłabym tyle pięknych wysp z tropikalną roślinnością i zwierzętami. Marzy mi się zobaczyć rafę koralową i popływać w turkusowych wodach. A że jestem ciepłolubna to mogłabym się na plażach wylegiwać całymi dniami. A skoro miałbym wycieczkę za darmo to myślę że pieniądze przeznaczyłabym na naukę nurkowania i wysyłania kartek do Polski Szczęśliwy

Favy z Polski
Blog
Postcrossing
Otrzymane - Polska
06-20-2013 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nybatteri Offline
taka jedna ona
****

Liczba postów: 707
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #7
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Islandia!
jak bardzo nie lubię prowadzić, tak przejechałabym samochodem wokół Islandii, podziwiając gejzery, wodospady, kąpałabym się w Blue Lagoon i słuchała najlepszej na świecie muzyki pochodzącej oczywiście z tego miejsca - Sigur Ros, Bjork, Mum Serce
06-20-2013 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #8
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Aż tydzień? To wybrałabym się do Peru, bo:

a) jako dziecko naoglądałam się Tajemnicy Złotych Miast (taka kreskówkaDuży uśmiech) i od tamtej pory Peru zawładnęło moją wyobraźnią - zawsze chciałam odwiedzić Machu Picchu

b) W związku z powyższym jako nastolatka zaczęłam pisać pewną powieść inspirowaną kulturą prekolumbijską i jak bym tam pojechała, to pewnie bym skończyła ją w końcu Duży uśmiech

c) naczytałam się też Tomka Wilimowskiego i też bym chciała tak jak on odwiedzić dzikie ostępy

d) W Ameryka Południowa jest według mnie najbardziej fascynującym kontynentem

e) sprawdziłabym czy moje płuca wytrzymałyby wysokość And Duży uśmiech

e) i uwielbiam hiszpański i interesują mnie Indianie

I pewnie jeszcze kilka Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
06-20-2013 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dimashq Offline
Ion din Strâmtura
*****

Liczba postów: 1,053
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #9
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Oesu! Gdzie ja bm nie pojechal! Ale skoro trzeba wybrac, to niech bedzie Bosnia i Hercegowina. Jakos tak od kilku miesiecy chodzi mi po glowie, bo to taki dziwny kraj w Europie. Z jednej strony widac jeszcze slady po niedawnej wojnie a z drugiej cudowne miasta z przepiekna architektura, meczety, nie jestem typem czlowieka,ktory lubi wylegiwac sie na plazy, ale kreci mnie fakt, ze Bosnia ma zaledwie malutki kawaleczek dostepu do morza i z racji tego chcialbym odwiedzic Neum. Wydaje mi sie, ze tydzien to wystarczajaco duzo zeby poznac ten kraj z kazdej strony: Sarajewo, gleboka prowincja, gory, morze.

Profil PC

Otrzymane z Polski

Wykrzyknik ZMIANA ADRESU!!! Wykrzyknik

ul. Łączki 11
37-415 Zaleszany
06-20-2013 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #10
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Jeszcze trochę ponad 5 godzin, by się zgłosić! Ninja

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
06-21-2013 03:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nielotna Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 346
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #11
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Jednym z moich niespełnionych marzeń jest Irlandia Oczko

Zawsze marzyłam, żeby zobaczyć na żywo klify i morze, posłuchać w jednym z pubów irlandzkiej muzyki (odkąd poszłam na pierwszy Zamek Festival i usłyszałam Beltaine).

Może udałoby mi się też spotkać naturalnie rude dziewczyny, na które uwielbiam patrzeć Uśmiech

Poza tym nakupiłabym pięknych kartek, pogłaskała owce i zaprzyjaźniła się z Irlandczykami.

A! I może w końcu udałoby mi się przeczytać Ulissesa, a potem spacerowałabym jego ścieżkami po Dublinie Oczko

Ach! Rozmarzyłam się Uśmiech

PS

Na razie odkrywam za to jak piękne są polskie góry, morza i jeziora Oczko
06-21-2013 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #12
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
UWAGA UWAGA!

Ogłaszam zwycięzców ekspresowego konkursu i proszę o podanie na PW swoich preferencji co do nagród, najlepiej w formie dokładna nazwa produktu + cena (oczywiście można kilka rzeczy do dobicia do puli nagrody), nie linkami, podaję przykład:

Magnetka Ojców 1 3,00zł
Notesik Pieskowa Skała 4 1,00zł
08P19 WISŁA 1,00zł


To mi wiele ułatwi ; ) Proszę o wybranie nagród i podanie mi ich przez PW do godziny 14:00.
Można wybierać z całego wydawnictwa (również np. karty do gry, magnesy czy notesiki), za wyjątkiem kufli i szklanek Język

Basia - I miejsce i 50 zł do wykorzystania na http://www.wydawnictwo.dikappa.pl
dimashq - II miejsce i 30 zł do wykorzystania na http://www.wydawnictwo.dikappa.pl
nielotna - III miejsce i 20 zł do wykorzystania na http://www.wydawnictwo.dikappa.pl

Serdecznie gratulujemy : )

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
06-22-2013 09:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #13
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Ale się cieszęUśmiech Jak zaczęłam czytać o podróżach marzeń o których napisaliście, to stwierdziłam, że nie mam przy Was szans. A jednak się udałoUśmiech
Gratulacje dla pozostałej dwójki zwycięzców.
06-22-2013 09:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Av3ntia Offline
sezonowo uzależniona
******

Liczba postów: 1,843
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5
Post: #14
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Gratulacje Uśmiech

Zmieniłam adres Uśmiech Po nowy zapraszam na PW.
06-22-2013 09:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #15
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Basia, no co Ty, to ja taki spontan walnęłam, a jak zobaczyłam później te epopeje, to kompletnie straciłam nadzieję. Cyklop

Gratki!
06-22-2013 09:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dimashq Offline
Ion din Strâmtura
*****

Liczba postów: 1,053
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #16
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
No nieźle, gdybym wiedział, że mi się uda, to tydzień temu nie zamawiałbym kartek stamtąd Język

Profil PC

Otrzymane z Polski

Wykrzyknik ZMIANA ADRESU!!! Wykrzyknik

ul. Łączki 11
37-415 Zaleszany
06-22-2013 10:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #17
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Gratulujemy wszystkim,akurat wyróżniłyśmy te 3 osoby,ale większość wypowiedzi była naprawde ciekawa Uśmiech
06-22-2013 12:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #18
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Uprzejmie informuję, że nagrody zostaną wysłane na początku sierpnia, gdyż całe zamówienie z Dikappy idzie przez ręce naszego drugiego admina i sama dostanę wszystkie wasze nagrody dopiero w przyszłym tygodniu Uśmiech

Prosiłabym jeszcze Basię, nielotną i dimashq o podesłanie adresów, bo niby gdzieś mam, ale zanim znajdę to i wrzesień może przyjść Szczęśliwy

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
07-24-2013 10:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #19
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
Dzisiaj doszła wygranaUśmiech
08-27-2013 08:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nielotna Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 346
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #20
RE: ekspresowy konkurs Dikappy
kartki dotarły - dziękuję Oczko
08-31-2013 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS