Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs - puść w świat info o Polsce
Autor Wiadomość
maga_cortazar Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 20
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Konkurs - puść w świat info o Polsce
Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze zapisuję wysyłane kartki do ostatniego centymetra kwadratowego miejsca na nich. Często staram się napisać coś ciekawego na temat Polski/miejsca, w którym mieszkam.

Też tak macie? Jestem pewna, że tak :-) Szkoda, żeby niektóre perełki zmarnowały się. W związku z tym postanowiłam zorganizować konkurs na najciekawszą wiadomość nt. naszego kraju.

ZASADY
1. Udział może wziąć każdy uczestnik forum, bez względu na staż i liczbę postów.
2. Warunkiem udziału w konkursie jest wpisanie w poście autorskiej wiadomości, którą można umieścić na pocztówce. Wiadomość musi być napisana po angielsku (z wiadomych względów), musi zawierać prawdziwe informacje i musi dotyczyć jakiegoś aspektu związanego z Polską - jej kultury, historii, miejsc, ludzi itp. Ponadto wiadomość nie może być za długa - pamiętajcie, ma zmieścić się na pocztówce :-)
3. Wiadomość może być nowa, lub "wysłana" już wcześniej do kogoś, ale nie może być słowo w słowo zerżnięta np. z wikipedii :-)
4. Wiadomości można wpisywać do 5 lipca 2013 roku do końca dnia.
5. Wiadomość można zilustrować pocztówką - ale nie jest to warunek konieczny. Po prostu fajnie, jak są obrazki :-)
6. Jedna osoba może wpisać maksymalnie 3 odpowiedzi (zwiększając szanse na wygraną) - każdą w oddzielnym poście. Jednak jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.
6. Po 5 lipca pozwolę sobie podjąć totalnie subiektywną (ale nie w wyniku losowania!) decyzję o tym, komu przyznać nagrody.
7. No właśnie, nagrody :-) Przewiduję 3 miejsca na podium - pierwsze, drugie i trzecie, z czego zostaną one nagrodzone wybranymi przez zwycięzców odpowiednio 15, 10 oraz 5 pocztówkami z mojego sklepu, którego link znajdziecie w moim podpisie.

Zapraszam :-)

www.PostcardShop.pl
www.facebook.com/PostcardShop
http://www.nomoreemptymailbox.blogspot.com
06-25-2013 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #2
RE: Konkurs - puść w świat info o Polsce
Przepraszam,dalej aktualne? zagapiłam sięCyklop
07-18-2013 10:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #3
RE: Konkurs - puść w świat info o Polsce
Chyba konkurs o kotach jest wzamian za ten, bo ten przeszedł bez echa Oczko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
07-18-2013 10:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
maga_cortazar Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 20
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Konkurs - puść w świat info o Polsce
Właśnie tak jak pisze Martina :-)

www.PostcardShop.pl
www.facebook.com/PostcardShop
http://www.nomoreemptymailbox.blogspot.com
07-18-2013 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS