![]() |
|
Couchsurfing - Wersja do druku +- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl) +-- Dział: Off topic (/forum-21.html) +--- Dział: Off topic (/forum-25.html) +--- Wątek: Couchsurfing (/thread-426.html) |
RE: Couchsurfing - Capricious - 04-09-2012 12:38 PM (04-09-2012 12:15 PM)ann napisał(a):(04-09-2012 10:06 AM)Pasażerka napisał(a): jak to dobrze, że w Katowicach nie będzie Euro. chociaż w sumie nie zdziwię się jak z braku laku będą w Katowicach Ci wszyscy ludzie próbować szczęścia, bo z Krakowem mamy dobre połączenia.W Toruniu euro nie ma, a i tak Irlandczycy robią sobie tam bazę wypadową, więc wiesz W Krakowie też jest kilka ekip, ale chodzi o to, że ludzie przyjeżdżający na mecze, którzy będą szukać noclegów, będą się raczej skupiać na miastach, gdzie te mecze będą się odbywać.
RE: Couchsurfing - Ayuto - 04-09-2012 01:46 PM Ktoś chce przeczytać artykuł o moim jutrzejszym gościu? ![]() http://www.calisia.pl/articles/13289-moj-plecak-to-moj-maly-dom RE: Couchsurfing - Pasażerka - 04-09-2012 02:48 PM nie ma w Krakowie Euro? czemu ja byłam przekonana, że jest? ![]() Ayuto, ten koleś też chciał u mnie nocować gdzieś w lutym, ale mi terminy nie pasowały
RE: Couchsurfing - ann - 04-09-2012 04:53 PM (04-09-2012 12:38 PM)Capricious napisał(a): W Krakowie też jest kilka ekip, ale chodzi o to, że ludzie przyjeżdżający na mecze, którzy będą szukać noclegów, będą się raczej skupiać na miastach, gdzie te mecze będą się odbywać.No właśnie w Toruniu nocować masowo będą kibice z Irlandii
RE: Couchsurfing - Ayuto - 04-09-2012 07:23 PM Agatko, pozdrowię go od Ciebie
RE: Couchsurfing - convallaria - 04-10-2012 12:21 AM (04-09-2012 09:47 AM)Martina napisał(a): nie wiem, ale już widziałam na gumtree ogłoszenia o wynajmie pokoi na euro w Poznaniu za 500 zł za dobę...Gdzieś słyszałam, że ludzie wyprowadzają się ze swojego domu na czas Euro i wynajmują go kibicom .A ja mieszkam na osiedlu przy stadionie. Jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało. RE: Couchsurfing - Martina - 04-10-2012 08:23 AM (04-10-2012 12:21 AM)convallaria napisał(a):jestem w stanie w to uwierzyć, bo ceny wynajmu będą kosmiczne i to się może naprawdę opłacać na ten czas(04-09-2012 09:47 AM)Martina napisał(a): nie wiem, ale już widziałam na gumtree ogłoszenia o wynajmie pokoi na euro w Poznaniu za 500 zł za dobę...Gdzieś słyszałam, że ludzie wyprowadzają się ze swojego domu na czas Euro i wynajmują go kibicom
RE: Couchsurfing - pro-et-contra - 04-11-2012 06:00 PM (04-09-2012 10:06 AM)Pasażerka napisał(a): jak to dobrze, że w Katowicach nie będzie Euro. chociaż w sumie nie zdziwię się jak z braku laku będą w Katowicach Ci wszyscy ludzie próbować szczęścia, bo z Krakowem mamy dobre połączenia. jaką akademie ?asp? :> RE: Couchsurfing - heksita - 04-11-2012 08:10 PM Tak się kiedyś zastanawiałam, czy nie udostępnić większemu gronu swojej kanapy, chociażby w teorii -- bo, jak się okazuje, grono couchsurferów tutaj jest dość duże. A ponoć spotkania couchsurfingowe są fajne .
RE: Couchsurfing - Pasażerka - 04-11-2012 08:13 PM pro-et-contra, na muzyczną
RE: Couchsurfing - pro-et-contra - 04-11-2012 09:57 PM (04-11-2012 08:13 PM)Pasażerka napisał(a): pro-et-contra, na muzyczną powodzenia! ja startuje na wyżej wymienioną,ale na muzyczną się trudniej dostać ;x (tak słyszałam,z muzyką u mnie kiepsko )
RE: Couchsurfing - Pasażerka - 04-11-2012 10:00 PM dla mnie i ASP i AMuz są jednakowo trudne, bo jestem beztalencie artystyczne a na AMuz trudno, w ubiegłym roku się nie dostał. a to tylko jedno miejsce na rok ![]() w każdym razie życzę, żeby Tobie poszło szybciej i łatwiej niż mojemu ![]() a żeby nie było offtopa - jutro mam CSa w Budapeszcie, potem w Belgradzie, potem w Prisztinie, potem w Rahovec, potem w Tiranie i na sam koniec w Elbasan. za to nie udało mi się znaleźć nikogo w całej Macedonii
RE: Couchsurfing - Ayuto - 04-14-2012 01:24 PM Pierwsze koty za płoty ![]() Pierwsza referencja widnieje na moim profilu
RE: Couchsurfing - Anusiak85 - 04-14-2012 01:44 PM pokaż linkaaa
RE: Couchsurfing - Ayuto - 04-14-2012 02:34 PM Ale mam konto ukryte przed niezarejestrowanymi
RE: Couchsurfing - Anusiak85 - 04-14-2012 02:35 PM okeeej
RE: Couchsurfing - Ayuto - 06-27-2012 09:25 PM No i doświadczenie z CS się rozwija. Pierwsza prośba o nocleg wysłana
RE: Couchsurfing - marianoitaliano - 07-12-2012 08:41 AM ja już parę razy wysyłałem i jak dotąd żadnego odzewu RE: Couchsurfing - Pasażerka - 07-22-2012 12:38 PM bo wysłanie kilku requestów nie wystarcza, zwłaszcza w miejscu, które jest popularne turystycznie. ja żeby znaleźć w ubiegłym roku nocleg na 3 dni w Bolonii musiałam machnąć ze 60 requestów, jak nie więcej, a i tak wybierałam tylko te osoby, które logowały się przynajmniej tydzień temu, tych dłużej nieaktywnych pomijałam od razu. na darmowy nocleg jest chętnych wielu i naprawdę trzeba umieć napisać coś co wyróżnia nas wśród innych, żeby dana osoba zwróciła na nas uwagę i chciała nas przenocować. ale u mnie z tym nie ma problemu. mam tak mało requestów przez to mieszkanie w Katowicach, więc o ile jestem na miejscu to każdy jak leci dostaje u mnie akceptację requesta
RE: Couchsurfing - Ayuto - 07-22-2012 02:13 PM No ja już wysłałam kilkanaście i jak na razie żadnej pozytywnej odpowiedzi ;< |