Postcrossing Forum
Pytania o wiarygodność użytkowników - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Mam problem (/forum-9.html)
+--- Wątek: Pytania o wiarygodność użytkowników (/thread-136.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - 97didek - 03-15-2012 08:26 PM

Podała adres i napisała "write first", no za grzeczne to to nie było a do takich ludzi mam uprzedzenia.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Pasażerka - 03-15-2012 08:29 PM

w języku angielskim czasem ciężko wyrazić uprzejme prośby, więc ja bym akurat nie uznała tego za niegrzeczne. poza tym praktyka, że osoba proponująca wymianę pierwsza wysyła jest dosyć popularna w okołopostcrossingowych kręgach Oczko


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - 97didek - 03-15-2012 08:31 PM

(03-15-2012 08:29 PM)Pasażerka napisał(a):  poza tym praktyka, że osoba proponująca wymianę pierwsza wysyła jest dosyć popularna w okołopostcrossingowych kręgach Oczko

No właśnie...


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Pasażerka - 03-15-2012 08:44 PM

ach, czyli ona pierwsza Ci zaproponowała? no cóż, możesz jej grzecznie odpisać, że zazwyczaj ten kto proponuje, ten powinien pierwszy wysłać Uśmiech


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - 97didek - 03-15-2012 08:45 PM

Nie dobra wyślę, 3zł mnie nie zbawi a przekonam się czy warto mi ufać mojej intuicji Duży uśmiech Skoro sam się jej zapytałem kto pierwszy wysyła, to niech już będzie Język


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Wróg Ludu - 03-16-2012 08:16 AM

Użytkownik o loginie na oficjalnym forum "sabzzz", Niemcy. Nie otrzymałem tagu.
Na kartce z Niemiec nie zależy mi wcale, ale wolę wiedzieć czy unikać użytkownika, czy też to raczej kwestia tak zwanego zagubienia kartki przez pocztę.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Bozia - 03-16-2012 08:42 AM

(03-16-2012 08:16 AM)Wróg Ludu napisał(a):  Użytkownik o loginie na oficjalnym forum "sabzzz", Niemcy. Nie otrzymałem tagu.
Na kartce z Niemiec nie zależy mi wcale, ale wolę wiedzieć czy unikać użytkownika, czy też to raczej kwestia tak zwanego zagubienia kartki przez pocztę.

Kolejny raz muszę się wypowiedzieć Język Z "sabzzz" też mam miłe wspomnienia, ja do niej 2 które doszły i od niej 2 też doszły jako prio, może się coś zmieniło, ale ja do niej zastrzeżeń nie mam Oczko


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - mishi - 03-16-2012 08:50 AM

(03-15-2012 08:45 PM)97didek napisał(a):  Nie dobra wyślę, 3zł mnie nie zbawi a przekonam się czy warto mi ufać mojej intuicji Duży uśmiech Skoro sam się jej zapytałem kto pierwszy wysyła, to niech już będzie Język
Hmm... A to czemu powiedziałeś na końcu? Wychodzi na to, że to jej 'write first' jest dokładnie tym samym o co pytasz - nie jest Ciebie pewna i woli sprawdzić czy jesteś uczciwy. Bo gdybyś to napisał na początku, to tej rozmowy by chyba nie było, prawda? Oj didek, didek...


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Joa - 03-16-2012 03:43 PM

Ja mam problem z Emmi z oficjalnego forum PC, która nie odpowiada na U2U ani na wiadomości w wątku, anii koperta nie przychodzi...


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - likevel - 03-16-2012 05:57 PM

(03-16-2012 03:43 PM)Joa napisał(a):  Ja mam problem z Emmi z oficjalnego forum PC, która nie odpowiada na U2U ani na wiadomości w wątku, anii koperta nie przychodzi...
Emmi a dalej cyferki, 23 lub 24? Dawno temu mnie zatagowała, po długim oczekiwaniu napisałam do niej, że wciąż niczego nie otrzymałam, poprosiła jeszcze raz o adres, bo nie była pewna czy w ogóle wysłała. I tyle ją widziałam...


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - tengel27 - 03-16-2012 08:33 PM

A ja kuźwa mam chyba pecha do facebooka. Umówiłem się 6 lutego na swap z Minna z Finlandii - 3 kartki. Nic nie przychodzi, więc zaglądam dziś do jej albumu "otrzymane" i widzę, że moje doszły. Wstawiła je 12-go. No to grzecznie piszę pytanie kiedy dostanę kartki, a w odpowiedzi mam głupi uśmieszek i tekst, że są w drodze...... Normalnie czy to ja taki głupi jestem czy tak głupio trafiam. Poczekam jeszcze tydzień i jeśli nic nie dostanę to będę mniej grzeczny... przynajmniej mi ulży.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - heksita - 03-16-2012 09:25 PM

Ja dzisiaj w związku z moją przesyłką, która po 3 tygodniach jeszcze nie doszła dostałam zapytanie od odbiorcy, czy aby na pewno dobrze wpisałam adres na kopercie O matko...


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - nybatteri - 03-16-2012 09:37 PM

jak już jesteśmy w temacie facebook'owych swapów, umawiał się może ktoś z użytkownikiem Khemissi Ouari z Algerii? Miesiąc temu się umówiliśmy, wysłałam mu kartkę i.. cisza. Kartki u mnie nie ma, nie odpisuje na wiadomości, a widzę, że jest aktywny.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - mishi - 03-16-2012 11:31 PM

Minna? Nie znam użytkowniczki.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Joa - 03-17-2012 01:04 PM

Tak, Emmi23 albo Emmi24.
Do mnie nic nie napisała.
Myślicie, że można to jakoś zgłosić? Bo szczerze, trochę mi się smutno zrobiło jak miałam od niej coś dostać, a komuś wysłałam batik na Jamajkę, płacąc nie 3, 50 ale trochę więcej.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - heksita - 03-17-2012 03:27 PM

Pewnie jest jakaś czarna lista na forum, ale prywatne swapy czy tagi niestety nie są nigdy 100% pewne.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - tengel27 - 03-22-2012 06:44 PM

Melduję, że kartki od Minna Ida Maria Kylmälä dotarły... wysłane 3 dni po upomnieniu się o nie. Na dodatek umowa była na kartki zapisane i oznaczkowane (takie lubię) i ja tak wysłałem, a dostałem 3 w kopercie. Były za to zapisane tekstem, że ma nadzieję na kolejny swap w przyszłości. DiabełDiabeł Już się do tego palę DiabełDiabeł


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - betkap - 03-27-2012 05:57 PM

Jeśli chodzi o Khemissi Ouari z Algerii to jest Ok. Ja kartki od niego dostałam Uśmiech


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Wróg Ludu - 03-30-2012 07:49 AM

Następny tydzień i dalej nic, tak więc wrzucam tu.
Czy ktoś miał jakieś problemy z poniższymi osobami:

- Smeshynka (Ukraina) - czekam od 24.02. Moje doszły. 22.03 wiadomość, że rzekomo kartki zostały wysłane, ale nie wiadomo kiedy.
- serbian_viewcards (b. Jugosławia) - czekam od 09.03. Moje doszły. 21.03 wiadomość, że nie zostały wysłane (!)
- anagahan (b. Jugosławia) - czekam od 11.03. Moje były wysłane wcześniej ale nie wiadomo czy doszły - brak kontaktu.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Bozia - 03-30-2012 08:42 AM

(03-30-2012 07:49 AM)Wróg Ludu napisał(a):  - anagahan (b. Jugosławia) - czekam od 11.03. Moje były wysłane wcześniej ale nie wiadomo czy doszły - brak kontaktu.
Ona chyba z Macedonii jest prawda ? Też do niej wysłałem, wiadomości nie dostałem czy doszły od 2 miesięcy, ja od niej swoje dostalem bez problemu i wychodze z założenia, że skoro się nie upomina to doszły cało i bezpiecznie Cyklop